زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۲۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزونه پرسش و پاسخ
۱۳-۳-۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ عصر
ارسال: #1
افزونه پرسش و پاسخ
با سلام و ادب خدمت دوستان
بنده نیاز به یک افزونه پرسش و پاسخ دارم که کابران در سایت بتونند سوالات خود را ارسال کنند و بنده جواب رو بدم و به ایمیل پرسشگرا ارسال بشه.
نکته مهم این هست که میخوام این کار تو خود مدیریت سایت انجام بشه و نه ایمیل.
چون در حال حاظر از ماژول تماس با ما استفاده میکنم که باید برم ایمیل تا سوالات رو ببینم.
اما من میخوام این کار تو خود مدیریت صورت بگیره و جواب رو همون جا بدم و به به پرسشگر ارسال بشه.
و نکته بعدی اینکه میخوام کد رهگیری هم داشته باشه که در صورت مشکل داشتن ایمیل خودش تو سایت جواب رو ببینه.
مدتی از ارسال تیکت rsticketspro استفاده میکردم که مشکلاتی داشت و مجبورم شدم رهاش کنم.
من این کار برام خیلی مهمه و ممنون میشم کمک کنید.
با تشکر
امضاء pasokhgoo
اللهم عجل لولیک الفرج
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۴-۳-۱۳۹۲, ۰۳:۳۳ صبح
ارسال: #11
افزونه پرسش و پاسخ
سلام دوست عزیز و گرامی easydiscuss بهترین گزینه برای شماست .Rose
ان شا الله تا آخرش پای سایتت باشی امام زمان ( عج ) به همچنین کسانی نیاز دارد .
توسیه من سعی کنید هم رده های خودتون رو بکشونید به این فضای مجازی تا انسان های خیلی خوب جای خوب ها رو بگیرن .
Rose
امضاء zaban26
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط pasokhgoo
۱۴-۳-۱۳۹۲, ۰۵:۰۷ عصر
ارسال: #12
افزونه پرسش و پاسخ
بهترین افزوه برای شما rs ticket خواهد بود
چون جنبه خصوصی و شخصی پرسشها به خوبی حفظ میشه اگر مشکلی در افزونه دارید تنظیمات رو چک کنید که درست باشه خطاهای احتمالی در ارور لوگ رو بررسی کنید و در نهایت در صورتیکه مشکلتون حل نشد از نسخه نصبی دیگه ای استفاده کنید

باز اگر مشکلی بود بگید بررسی میشه
امضاء sasanu

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، امیررضا مرتضوی
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان