پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: افزونه پرسش و پاسخ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام و ادب خدمت دوستان
بنده نیاز به یک افزونه پرسش و پاسخ دارم که کابران در سایت بتونند سوالات خود را ارسال کنند و بنده جواب رو بدم و به ایمیل پرسشگرا ارسال بشه.
نکته مهم این هست که میخوام این کار تو خود مدیریت سایت انجام بشه و نه ایمیل.
چون در حال حاظر از ماژول تماس با ما استفاده میکنم که باید برم ایمیل تا سوالات رو ببینم.
اما من میخوام این کار تو خود مدیریت صورت بگیره و جواب رو همون جا بدم و به به پرسشگر ارسال بشه.
و نکته بعدی اینکه میخوام کد رهگیری هم داشته باشه که در صورت مشکل داشتن ایمیل خودش تو سایت جواب رو ببینه.
مدتی از ارسال تیکت rsticketspro استفاده میکردم که مشکلاتی داشت و مجبورم شدم رهاش کنم.
من این کار برام خیلی مهمه و ممنون میشم کمک کنید.
با تشکر
درود بر شما
افزونه های مورد نظر خود را در این قسمت مطرح کنید.
*موضوع منتقل شد.
در خصوص سوالتون:
برای سیستم پرسش و پاسخ موارد زیر معروف ترین و پرکاربرد ترین ها هستند:
easydiscuss
jeFAQ
FAQ FTW
rstickets
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پایدار باشید
سلام و تشکر
ببخشید از این مواردی که فرمودید کدوم ها فارسی شدند؟
rstickets
FAQ FTW
easydiscuss
jeFAQ
بله تمام مواردی که دوست عزیزمون فرمودند به فارسی ترجمه و بهینه سازی شده اند.
rstickets
FAQ FTW
easydiscuss
jeFAQ
jeFAQpro
با تشکر
دانلود این افزونه ها در خود این انجمن موجود نیست؟
در انجمن جستجو کنید اگر پیدا نشد در وب جستجو کنید
بخش جستجوی انجمن:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این RS TICKETS

اینم easydiscuss

بقیه رو خودتون جستجو کنید
دوست گرامی با کمی جستجو پیدا خواهید کرد.
البته نسخه های تجاری در سایت پارس جوم قرار داده نمی شوند.

پایدار باشید
البته گذشته از افزونه های اشاره شده برای پرسش و پاسخ Commnnnity Answers هم افزونه بسیار خوبیه
و تجاری هست
سلام مجدد
ببخشید من اینا رو تست کردم ولی اون چیزی که من میخوام نیستند.
بنده انجمن و پرسش و پاسخی که عمومی بشه نمیخوام.
من یک پرسش و پاسخ ساده میخوام که پرسشگر سوال رو ارسال کنه و بنده در مدیریت سایت جوابش رو بدم و به ایمیلش بره.
و اینکه بتونه با کد رهگیری بتونه سوالش رو تو سایت ببینه.
تو این چند موردی که معرفی کردید rstickets خوب وکامله که در پست اول عرض کردم مشکلاتی داشت.مثلا بعد از مدتی جواب ها به ایمیل پرسشگر ارسال نمشن.
حالا من چکار باید بکنم؟؟؟؟
ببخشید آقا ساسان دمویی از این کامپوننتی که فرمودید هست؟
قیمتش چقدره؟و کجا میتونم ببینمش؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع