زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۲۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین SIGE
۳-۱۱-۱۳۹۱, ۰۸:۱۲ صبح
ارسال: #1
پلاگین SIGE
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت پارس جومی های عزیز...من پلاگین دیروز آخرین ورژن پلاگین SIGE رو از تو سایتش، واسه جوملا 2.5 دانلود کردم و نصب کردم...آلبوم میسازه ولی عکسای کوچیکشو تو سایت نشون نمیده و فقط یه مربع کوچیک سفید نشون میده.البته وقتی رو این مربع کوچیک سفید کلیک می کنم عکس اصلی بدون مشکل و در سایز اصلیش باز میشه...ولی نمونه ی عکسا که باید به صورت کوچیک نشون داده بشن ( همون Thumbnail منظورمه) نشون داده نمیشن...وقتی تو تنظیمات این پلاگین میرم و گزینه ی Thumbnail storage و یا گزینه ی Overwrite Thumbnails رو بر روی YES قرار میدم (چون خودش به صورت پیش فرض رو NO هست) و صف حه ی سایتم رو باز میکنم یه صفحه ی سفید میاد که این ارور رو میده : GD JPG Bibliothek nicht vorhanden
تو گوگل ترنسلیت که میزنم معنیش این شد: کتابخانه JPG وجود ندارد
و وقتی اونارو دوباره رو No قرار میدم سایت باز میشه...
مشکلش از چی می تونه باشه؟ و چطور می تونم تامبنیل رو فعال کنم؟

ورژن جوملای من: 2.5.4 انگلیسی
یک صفحه از سایت که گالری توشه: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر و سپاس...
امضاء artoor1
تابستون کوتاهه . . .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۱۱-۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ عصر
ارسال: #2
پلاگین SIGE
از سیمپل ایمج گالری سایت جوملا ورک استفاده کنید بهتر است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mahan ، pari2 ، artoor1
۴-۱۱-۱۳۹۱, ۰۴:۴۸ صبح
ارسال: #3
پلاگین SIGE
ممنون از راهنماییتون...این یکی رو که نصب میکنم، بعد از اینکه فعالش می کنم سایتم فقط به صورت یه صفحه ی سفید باز میشه فقط ...
امضاء artoor1
تابستون کوتاهه . . .
۴-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۴۴ صبح
ارسال: #4
پلاگین SIGE
قبلی رو حذف کردید ؟
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۸:۵۰ عصر
ارسال: #5
پلاگین SIGE
بله حذف هم کردم، ولی مشکل حل نشد...
امضاء artoor1
تابستون کوتاهه . . .
۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۰۰ عصر
ارسال: #6
پلاگین SIGE
شما افزونه ها رو باید همیشه از قسمت نصب و حذف و مدیریت افزونه ها حذف کنید.
هر دو را حذف و اگر در دیتابیس جدولی ازشون مونده حذف کنید و دیتابیس رو ریپیر کنید.
من فکر میکنم این مشکل بخاطر تغییراتی هست که احتمالا در سایت دادید.برروی یک جوملای تازه نصب شده این افزونه را نصب و تست کنید.اگر درست بود ببینید کجا رو تغییر دادید.
البته بهتره شما تغییرات و افزونه ها را ابتدا در لوکال تست کنید و اگر جواب مثبت بود روی سایت اعمال کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط artoor1 ، صدرا حسابی
۷-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۴۴ عصر
ارسال: #7
پلاگین SIGE
دیشب به صورت دستی تو هر پوشه ای که عکس داشتم یه پوشه به نام thumbs ساختم و عکسای اون پوشه ها رو با سایز 100*200 ذخیره کردم و ریختم تو پوشه ی thumbs ... بالاخره درست شد...ولی نمیدونم مشکل از چی بود که خود افزونه نمی تونست این پوشه و عکسای کوچیک رو ایجاد کنه! آخه قبلاً که سایتم رو جوملا 1.7.3 بود این افزونه به درستی کار کرد و خودش thumb ساخته بود و اصلاً لازم نبود به صورت دستی بسازم....البته یه نکته ی دیگه هم که هست اینه که اولاً کنترل پنل هاستم DirctAdmin هستش که به محض اتمام دوره ی یکساله میرم یه جایی که cPanel باشه هاست میخرم. دوماً نسخه ی جوملایی که من دارم الان استفاده میکنم 2.5.8 انگلیسی هست. این افزونه رو روی نسخه ی فارسی که نصب می کردم به درستی کار میکرد. ولی خودم خواستم ورژن انگلیسی نصب کنم...به هر حال به صورت دستی ساختم، ولی هرچی فکر می کنم نمیدونم مشکل از چی بود....
امضاء artoor1
تابستون کوتاهه . . .
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۸-۱۱-۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ صبح
ارسال: #8
پلاگین SIGE
دوست عزیز من هم با دایرکت ادمین به مشکلی مشابه بر خورده بودم قبلا، معمولا این مشکل به خاطر سطح دسترسی یا تنظیم غیر صحیح ftp به وجود میاد، همچنین در directadmin بعضی پوشه های جدید که ایجاد شدند رو ببینید ownerشون apache میشه که باید انتخابش کنید reset owner بزنید تا مشکل برطرف بشه.
البته واقعا سی پنل خیلی بهتر و هر چه زودتر تونستید مهاجرت کنید بهش!
 سپاس شده توسط mahan
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان