زمان کنونی: ۲۳-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۱۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی جهت مشکل بالا نیامدن سایت با غیر فعال کردن ماژول
۳۰-۱۰-۱۳۹۱, ۰۶:۱۲ عصر
ارسال: #1
Exclamation درخواست راهنمایی جهت مشکل بالا نیامدن سایت با غیر فعال کردن ماژول
سلام
وقت بخیر
بنده در سایت زیر در بخش آخرین اخبار ( پایین صفحه به صورت ستون 3 تایی ) از ماژول
bt_contentslider
استفاده کرده ام.
قصد دارم یه سری تغییرات در صفحه اول ایجاد کنم . به همین دلیل ماژول فوق رو غیر فعال می کنم ، اما با غیر فعال کردن ماژول فوق سایت دیگه بالا نمی یاد.
دوستان و اساتید لطفا راهنمایی بفرمایید به چه دلیل این اتفاق روی می ده؟ و راه حل چیست؟
با سپاس

www.paia.ir
امضاء arash2860
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۰-۱۰-۱۳۹۱, ۰۷:۳۱ عصر
ارسال: #2
دوست عزیزم بالا نیومدن سایت ربطی به یک ماژول نداره! با اینکه سایتتون هم باز میشه!

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط arash2860
۳۰-۱۰-۱۳۹۱, ۰۷:۵۶ عصر
ارسال: #3
RE: درخواست راهنمایی جهت مشکل بالا نیامدن سایت با غیر فعال کردن ماژول
سلام
دوست عزیز اگه اون ماژول رو نیاز ندارید حذفش کنید.
موفق باشید
 سپاس شده توسط arash2860
۳۰-۱۰-۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ عصر
ارسال: #4
فکر کنم یا توضیحات بنده کافی نبوده
وقتی ماژول مورد نظر رو غیر فعال کنم سایت باز نمی شه
در حالت عادی با فعال بودن این ماژول سایت باز می شه
نمی تونم ماژول رو حذف کنم چون بهش نیاز دارم در بخش دیگری از سایت
امضاء arash2860
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۳۰-۱۰-۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ عصر
ارسال: #5
دوست گلم دسترسی مدیریت رو پیام خصوصی کنید مشکل رو هم در پیام خصوصی اعلام بفرمایید بررسی کنم

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، arash2860
۱۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۶:۴۹ صبح
ارسال: #6
حتی زمانی که ماژول رو از موقعیت یوزر 4 به موقعیت یوزر 3 منتقل می کنم باز هم سایت باز نمی شه
اروری که در صفحه اول وقتی سایت باز نمی شه دیده می شه

Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Asia/Tehran' for 'IRST/3.0/no DST' instead in /var/www/vhosts/paia.ir/httpdocs/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Asia/Tehran' for 'IRST/3.0/no DST' instead in /var/www/vhosts/paia.ir/httpdocs/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Deprecated: Function split() is deprecated in /var/www/vhosts/paia.ir/httpdocs/modules/mod_sot_article_slideshow/assets/SotArticles.php on line 83

Fatal error: Class 'JFile' not found in /var/www/vhosts/paia.ir/httpdocs/modules/mod_sot_article_slideshow/assets/SotArticles.php on line 250
امضاء arash2860
۱۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۴:۴۱ عصر
ارسال: #7
خطا مربوط میشه به زمان! در تنظیمات کلی ساعت رو درست کردید؟
زمان هاستتون مشکلی نداره؟!
امضاء سعید حمزه زاده
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان