زمان کنونی: ۲۳-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۲۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باز شدن خبر در صفحه جدید
۱۱-۱۰-۱۳۹۱, ۰۷:۰۸ عصر
ارسال: #1
باز شدن خبر در صفحه جدید
Joomla 2.5 یه سایت خبریه که هر موضوعی صفحه جداگانه ای داره و یه سری ماژول در هر صفحه فعاله و لیست اخبار مربوط به اون موضوع رو نشون میده . می خوام با کلیک روی هر خبر فقط همون خبر ( بدون هیچ ماژولی) باز بشه ولی روی هر خبر کلیک بشه دوباره تمام ماژولها هم همراهش باز می شن .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء zard
حتی مدیریت سایت هایمان هم باید گامی باشد برای تعجیل در ظهور....
اللهم عجل لولیک الفرج
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط hezardastan
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۲-۱۰-۱۳۹۱, ۱۰:۲۵ عصر
ارسال: #11
RE: باز شدن خبر در صفحه جدید
الان خیلی بهتر شده
اما نمیدونم چرا روش من جواب نداده واقعا...!؟ چون خودم تست کردم رو وبم
الان که داشتم تو وبتون میچرخیدم
با دوسه نوع فونت متفاوت در مطالبتون روبروشدم
که اونم به خاطر کپی پیست کردنه
سعی کنید اول به تکست تبدیلش کنید بعد وارد وبتون کنید
چون دیده شده که گاها اختلالاتی در قالب و ... پیش میاره
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ok
 سپاس شده توسط zard ، Reza Ganji
۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۸:۵۵ عصر
ارسال: #12
(۱۲-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۵۱ عصر)zard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون جناب ژیار ... من هم همین کار رو کرده بودم ولی اون چیزی که می خواستم نمی شد.
نهایتا با یه روش غیر دیپلماتیک!! مشکلم رو حل کردم!
1-صفحاتی رو که در سایت بهشون لینک داده میشد رو به عنوان مجموعه بلاگهایی که به مجموعه خالی (مثلا بدون مجموعه) اختصاص داده شدن قرار دادم و ماژولهای رو که می خواستم در صفحه ی اصلی هر مجموعه نشون داده بشه به اونها اختصاص دادم
2- یه منو جدید درست کردم و برای تمام مجموعه های مطالبم در اون آیتم منو ساختم ولی برای این منو هیچ ماژولی اختصاص ندادم
اینجوری با انتخاب هر مجموعه صفحه ی ماژولهای اون ( گلوبال نیوز و غیره) نمایش داده میشه و با کلیک روی هر مطلب یه صفحه که تنها شامل متن خبر هست باز میشه
می تونید ببینیدش:

خیلی از پاسختون ممنونم. میشه قسمت شماره 1 رو بیشتر و ساده تر توضیح بدید؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ عصر
ارسال: #13
باز شدن خبر در صفحه جدید
مثلا صفحه اصلی رو به مجموعه ی "بدون مجموعه" اختصاص بدید تا فقط گلوبال نیوز در اون نمایش داده بشه
امضاء zard
اللهم عجل لولیک الفرج
 سپاس شده توسط hezardastan
۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ عصر
ارسال: #14
(۱۳-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ عصر)zard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثلا صفحه اصلی رو به مجموعه ی "بدون مجموعه" اختصاص بدید تا فقط گلوبال نیوز در اون نمایش داده بشه

خیلی خیلی ببخشید

می شه مرحله به مرحله بگید چی کار کنم؟؟

Blush
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۴-۱۲-۱۳۹۱, ۰۳:۲۴ صبح
ارسال: #15
باز شدن خبر در صفحه جدید
خب مرحله اولش همونه که منوی صفحه اصلی رو به مجموعه ای که مطلبی نداره مثل "بدون مجموعه" اختصاص بدید و البته تعداد مطالب در صفحه اصلی رو هم صفر قرار بدید.
مرحله بعد یه منوی جدید درست می کنید و در اون برای تک تک مجموعه های مطالبتون آیتم منو درست می کنید و هیچ ماژولی رو به این منوی جدید اختصاص نمی دید.
اینجوری روی تیتر هر مطلبی در گلوبال نیوز صفحه اصلی که کلیک میشه اون مطلب جزو یکی از اون صفحات جدیدی هستش که ماژولی توشون نیست و تنها خود مطلب نمایش داده میشه. امیدوارم توضیحاتم گویا بوده باشن
امضاء zard
اللهم عجل لولیک الفرج
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان