پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: باز شدن خبر در صفحه جدید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
Joomla 2.5 یه سایت خبریه که هر موضوعی صفحه جداگانه ای داره و یه سری ماژول در هر صفحه فعاله و لیست اخبار مربوط به اون موضوع رو نشون میده . می خوام با کلیک روی هر خبر فقط همون خبر ( بدون هیچ ماژولی) باز بشه ولی روی هر خبر کلیک بشه دوباره تمام ماژولها هم همراهش باز می شن .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا جواب بدید . ضروریه
اینکه در سه صفحه جدید باز بشه مشکلی نیست
اما اینکه ماژولها هم بیاد یا نیاد رو نمیدونم
هرچند به نظرم مشکل وب شما اینه که وقتی خبر کلیک میخوره، خبر رو در انتهای صفحه نشون میده
و ممکنه کاربر متوجه نشه که اون پایین خبر باز شده
من در وب خودم همون خبر به تنهایی نشون داده میشه
میونی از ایندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نگاش کنی(وسط صفحه زیر اسلاید شو)
منظور منم همینه . خبر وسط کلی ماژول باز میشه که کاربر اصلا متوجه باز شدنش نمیشه. من برای تیتر اخبار از ماژول گلوبال نیوز استفاده کردم و توی مثلا صفحه اقتصادی در موقعیت user2 قرارش دادم . ولی می خوام فقط در صفحه اصلی اخبار اقتصادی نشون داده بشه نه اینکه هر خبر اقتصادی ای که باز شد اون هم بیاد. چیکار میشه کرد؟
درتنضیمات ماژول میتونید انتخاب کنید که این ماژول در چه صفحه هایی نشون داده بشه
[attachment=5481]
انگار نتونستم منظورم رو درست بگم :(
در تنظیمات ماژول تنها صفحاتی که براشون منو ساخته شده رو نشون میده و می تونیم ماژول رو له اونها اختصاص بدیم و لی برای هر مطلب به طور جداگانه رو نمی شه اونجا تنظیم کرد.
خلاصه ش اینکه می خوام مطالب در یک صفحه بدون هیچ ماژول دیگه ای نشون داده بشن .
مثلا در سایت خودشما هم اخبار در صفحه ای که دورش رو ماژول های مربوط به مثلا صفحه فرهنگی پر کردند نمایش داده می شن . من نمی خوام اینطوری باشه
تو همین فروم خوب بگردی جوابش هست . من خودم این مشکل رو داشتم و حل شد .
البته باید بری کدهای داخل ماژولهایی که میخوای لینک رو در صفحه دیگه باز میکنن دست کاری کنی برای مثال من جایی که لینک تعریف میشد رو به صورت زیر قرار دادم
کد php:
<li>
        <
a  target="_blank" href="/industry/220-بیو-راکتور-ایرانی-و-سانتیرفیوژ-به-زودی.html">

بیو راکتور ایرانی و سانتیرفیوژ به زودی</a>
    </
li
یعنی target رو برابر "_blank قرار دادم
ممنون دوست عزیز ولی مشکل من باز شدنش مطاب در صفحه جدید نیست اصل مشکلم اینه که می خوام فقط مطلب کامل باز بشه بدون هیچ ماژولی!
هر ماژولی رو که به صفحه مجموعه ی مطلب اختصاص بدیم در وقت باز کردن یک مطلب از اون مجموعه هم باز میشه
من متوجه منظور شما شدم
و همین کاری رو که گفتید رو وب خودم تشت کردم و جواب داد
من در صفحه ی اصلیم یه سری ماژول دارم میخوام این ماژول های در صفحه 1 و 2 هم نشون داده بشه
میام در انتصاب ماژول(اون عکسی که قبلا گذاشتم) انتخاب میکنم که ای ماژول تو در صفحه اصلی و 1 و 2 به نمایش درا ....
تیک سایر صفحاتم رو بر میدارم
حال هر صفحه ایی جز "صفحه اصلی و 1 و 2" در وب من باز شه اون ماژولها اونجا دیده نمیشوند
ممنون جناب ژیار ... من هم همین کار رو کرده بودم ولی اون چیزی که می خواستم نمی شد.
نهایتا با یه روش غیر دیپلماتیک!! مشکلم رو حل کردم!
1-صفحاتی رو که در سایت بهشون لینک داده میشد رو به عنوان مجموعه بلاگهایی که به مجموعه خالی (مثلا بدون مجموعه) اختصاص داده شدن قرار دادم و ماژولهای رو که می خواستم در صفحه ی اصلی هر مجموعه نشون داده بشه به اونها اختصاص دادم
2- یه منو جدید درست کردم و برای تمام مجموعه های مطالبم در اون آیتم منو ساختم ولی برای این منو هیچ ماژولی اختصاص ندادم
اینجوری با انتخاب هر مجموعه صفحه ی ماژولهای اون ( گلوبال نیوز و غیره) نمایش داده میشه و با کلیک روی هر مطلب یه صفحه که تنها شامل متن خبر هست باز میشه
می تونید ببینیدش:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع