زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۵:۵۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین مای بی بی MyBot برای ارسال پیام خصوصی و پست و .. بصورت خودکار
۱۶-۹-۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۹-۱۳۹۱ ۰۷:۴۹ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink پلاگین مای بی بی MyBot برای ارسال پیام خصوصی و پست و .. بصورت خودکار
درود
گاهی دوست دارید وقتی کاربری در انجمن شما که با انجمن ساز Mybb راه اندازی کرده اید ثبت نام میکند یک پیام خصوصی برایش ارسال کنید و به او خوش آمد بگید و یا یک کاربر خاص رو میخواهید هرگاه پست یا تاپیکی زد ارسال هاش رو حذف یا رد تایید کنید و یا به تاپیک های که در انجمن های دلخواه شما زده میشود پاسخی ارسال کنید و.....
این پلاگین بسیار کاربردی در این زمینه به شما کمک خواهد کرد و از نظر من خیلی کاربردی و جالب است.

تصویری از تنظیمات پلاگین :

[تصویر:  1354781575_1_b19f8251e3.png]

در تصویر بالا من تنظیم کردم اگر کاربری در انجمن ثبت نام کرد برای او یک پیام خصوصی خوش آمد گویی ارسال شود مانند زیر :

[تصویر:  1354781914_1_294a478330.png]

این پلاگین به کاربر addd یک پیام خوش آمدگویی از طرف مدیر ارسال کرده است .

اما تنظیمات کامل و اصلی این پلاگین را در قسمت کاربران و گروها و سپس در سمت راست و منو Mybot میتونید ببینید.

[تصویر:  1354782293_1_1d2ba65cc8.png]

در قسمت add new rule میتونید یک قانون یا برنامه ریزی جدید برای ربات تعریف کنید که با مشاهده حتما متوجه خواهید شد.در قسمت documentation هم تگ هایی که میتونید استفاده کنید موجود هست .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فایل‌(های) پیوست شده
Parsjoom-MyBot.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 45
اندازه 18.28 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، mking ، autopayamak
۱۵-۱-۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ صبح
ارسال: #2
زبان فارسي رو نداره و كار نميكنه (فقط انگليسي داره )Blush
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۵-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ صبح
ارسال: #3
میتونید زبان انگلیسی رو در پوشه زبان فارسی کپی کنید درست مانند زبان انگلیسی و مشکل رفع میشود.
البته اگر حوصله داشته باشید میتونید ترجمه هم بکنید که اگر با زبان انگلیسی راحت هستید نیازی نیست.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط مرتضیm
۱۵-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۰۸ عصر
ارسال: #4
RE: پلاگین مای بی بی MyBot برای ارسال پیام خصوصی و پست و .. بصورت خودکار
(۱۵-۱-۱۳۹۲ ۰۶:۱۱ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونید زبان انگلیسی رو در پوشه زبان فارسی کپی کنید درست مانند زبان انگلیسی و مشکل رفع میشود.
البته اگر حوصله داشته باشید میتونید ترجمه هم بکنید که اگر با زبان انگلیسی راحت هستید نیازی نیست.
سلام
فايل زبان انگليسي رو توي فارسي هم ريختم ولي نشد و تو پلاگين ها نصب نميشه و ارور ميده
حتما ترجمه شده رو ميخواد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۵-۱-۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ عصر
ارسال: #5
درود
اگر توجه کنید من تست کردم و برای دانلود قرار دادم و از تصاویری که قرار دادم مشخص است البته خوب تنظیمات و روش نصب رو یادم نمیمونه چون روزانه با افزونه های زیادی سروکار داریم اما کار با افزونه های مای بی بی سخت نیست.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان