زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۰۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه تاپیک اختصاصی کامپوننت گالری تصاویر جوملا فوکاگالری (Phoca Gallery) نسخه 3.2.2
۳۰-۸-۱۳۹۱, ۰۳:۳۸ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۸-۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink تاپیک اختصاصی کامپوننت گالری تصاویر جوملا فوکاگالری (Phoca Gallery) نسخه 3.2.2
[تصویر:  1353342074_1_753003bccf.jpg]
Component Joomla 2.5

درود
کامپوننت گالری تصاویر فوکاگالری (Phoca Gallery) یکی از پرطرفدارترین کامپوننت های ایجاد گالری تصاویر جوملا می باشد. و با توجه به عدم پشتیبانی ثابت زبان فارسی این افزونه تصمیم به ترجمه و بهینه سازی این کامپوننت و بروزرسانی ترجمه نسخه های آینده گرفتم.
این کامپوننت دارای ویژگیهای فراوانی می باشد که باعث محبوبیت آن شده است و میتوانید آن را نصب و تست کنید.
هم اکنون در حال ترجمه آخرین نسخه آن هستم البته با حوصله و کمبود وقت و بعد از اتمام برای تست و خطایابی ترجمه برای عموم منتشر میکنم.
هم اکنون نسخه ترجمه نشده آن را در پیوست قرار دادم و بزودی نسخه اولیه ترجمه فارسی و بعد از خطایابی ترجمه و رفع مشکلات نسخه ترجمه کامل منتشر میشود.
دوستانی که مایل هستند میتوانند با این افزونه کار کرده و بعد از انتشار مشکلات ترجمه را گزارش کنند.
این کامپوننت دارای ماژول و پلاگین هم می باشد که آنها را نیز ترجمه خواهیم کرد.

فایل‌(های) پیوست شده
com_phocagallery_v3.2.2.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 237
اندازه 1.53 مگابایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، امید ، Zhyar ، zaban26 ، btheme ، memare-ahvaz ، bbyk ، mal2moh ، sasanu
۵-۹-۱۳۹۱, ۰۴:۱۶ صبح
ارسال: #2
RE: تاپیک اختصاصی کامپوننت گالری تصاویر جوملا فوکاگالری (Phoca Gallery) نسخه 3.2.2
با سلام و درود

Bravoمنتظر نسخه ترجمه به فارسی کامپوننت گالری تصاویر فوکاگالری (Phoca Gallery هستیم .110
امضاء zaban26
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۵-۹-۱۳۹۱, ۰۵:۱۵ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۹-۱۳۹۱ ۰۵:۱۶ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #3
RE: تاپیک اختصاصی کامپوننت گالری تصاویر جوملا فوکاگالری (Phoca Gallery) نسخه 3.2.2
هم اکنون مشغول ادامه ترجمه هستم ان شاالله اگر تا چند روز دیگه تموم بشه خوبه !
بعدا تمام ارسال های این تاپیک رو حذف میکنم تا یکدست باشه.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط zaban26
۱۳-۹-۱۳۹۱, ۰۶:۰۴ صبح
ارسال: #4
ما همچنان منتظریمDrink
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ok
 سپاس شده توسط zaban26
۱۹-۹-۱۳۹۱, ۰۶:۰۰ صبح
ارسال: #5
از آنجایی که بنده بیصبرانه منتظر این افزونه هستم مدتی پیش توسط گروه دیگری اطلاع پیدا کردم که این کامپوننت ترجمه شده .

....- نصب کردم و از بد روزگار مشکل داشت نه یکی نه دوتا ...- اصلا بعضی از منو های این کامپوننت بالا نمی آمد و خطا دیتا بیس می داد .

و همچنان منتظر کامپوننت گالری تصاویر جوملا فوکاگالری (Phoca Gallery) نسخه 3.2.2
استاد رضا Bravo
امضاء zaban26
۲۰-۹-۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ صبح
ارسال: #6
متاسفانه سرکار وقتم کمه برای ترجمه و خونه هم همش انجمن وقتم رو میگیره و دوستان در پاسخ گویی به مشکلات زیاد همراهی نمیکنند.
البته من شخصا دیگر نمیخوام در پاسخ گویی به مشکلات شرکت کنم چون از کارهای اصلی عقب میاندازه منو.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط memare-ahvaz ، zaban26 ، bbyk ، Zhyar ، sasanu ، ابوذر مرادی
۱۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۴:۵۹ صبح
ارسال: #7
تاپیک اختصاصی کامپوننت گالری تصاویر جوملا فوکاگالری (Phoca Gallery) نسخه 3.2.2
من که به صبرانه منتظر این کامپوننت هستم.
پس چی شد دادا رضا Blush
امضاء zaban26
۱۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۴۱ عصر
ارسال: #8
با اقای پردل که صحبت میکردم و بعد از اینکه دیدم در سایت سازنده ترجمه ایشون هست قرار شد ترجمه جدیدشون رو سر فرصت قرار دهند.
من در اصل حواسم نبود که ایشون قبلا کاملا ترجمه کردند و بهد از انتشار ایشون این امکان هم هست که باز هم ترجمه ها رو بهینه کنیم بصورتی که تازه کاران با جوملا هم بتونند استفاده کنند.
اگر جناب مهندس پردل وقت نکردند سعی میکنیم ترجمه های جدید رو اضافه و منتشر کنیم.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط zaban26 ، Mojtaba Pordel ، irsa
۲۸-۲-۱۳۹۲, ۰۶:۳۵ صبح
ارسال: #9
سلام پیشنهاد می کنمBravo به هیچ وجه من الوجو این کامپوننت رو نصب نکنید چون مجبور میشید که حذف کنید !!! این کامپوننت ناقص و مشکل داره

در تعجبم در تعجب که این انجمن برای فوکا زده شده Pardon
امضاء zaban26
۲۸-۲-۱۳۹۲, ۰۴:۲۴ عصر
ارسال: #10
اگر برای شما مشکل داره دلیل به مشکل کلی افزونه نمیشه.این افزونه جزو برترین های جوملاست.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط mal2moh
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان