زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۲۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در کامپوننت فوکا دانلود
۱۳-۷-۱۳۹۱, ۰۶:۴۲ عصر
ارسال: #1
سلام دوستان

من کامپوننت فوکا دانلود رو نصب کردم، اما نمیدونم چرا بعضی از فایل ها رو اجازه آپلود نمیده.

مثلا من یه فایل mp3 آپلود کردم به راحتی آپلود شد اما یه فایل دیگه mp3 را اجازه آپلود بهش نداد.
رفتم توی تنظیمات ، حداکثر اندازه فایل رو زیاد کردم اما بازم فرقی نکرد.

یعنی مشکل از چیه؟

یه درخواست دیگه هم دارم لطفا اگه یه کامپوننت شبیه فوکادانلود سراغ دارین که صددرصد بهش اطمینان دارید و همه فایلی رو با هر اندازه و حجمی اجازه آپلود بهش میده رو بهم معرفی کنید.

خودم چند تایی رو سراغ دارم اما خب شماها تجربه بیشتری دارین و اگه شما بهم معرفی کنین ممنون میشم(اگه فارسی باشه خیلی بهتره)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۳-۷-۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل در کامپوننت فوکا دانلود
(۱۳-۷-۱۳۹۱ ۰۷:۰۰ عصر)keran4i نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز بنده به شما کامپوننت jdownload رو پیشنهاد میکنم

یا علی

یه خرده کارکردن با جی دانلود برای کاربر معمولی سخته.

من یه چیزی میخوام که که یک بار به کاربر آموزش بدم که خودش بتونه فایل عکس و موزیک و فیلم واسه دانلود عمومی تو سایت آپلود کنه.

یه چیزی مثه همین فوکا دانلود سراغ ندارین؟
۱۳-۷-۱۳۹۱, ۰۸:۰۱ عصر
ارسال: #3
والا هر کامپوننتی قوانین و راه کارکرد خاص خودش رو داره

اگر امکانات واستون مهم هست jdownload چیز خوبی است
اگر چیز نرمال مد نظرتون هست همون فوکا رو پیشنهاد میدم

پس به نظر بنده سعی کنید مشکلتون رو حل کنید بجای تغییر افزونه
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط kakol ، صدرا حسابی
۱۳-۷-۱۳۹۱, ۰۸:۰۷ عصر
ارسال: #4
(۱۳-۷-۱۳۹۱ ۰۸:۰۱ عصر)keran4i نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا هر کامپوننتی قوانین و راه کارکرد خاص خودش رو داره

اگر امکانات واستون مهم هست jdownload چیز خوبی است
اگر چیز نرمال مد نظرتون هست همون فوکا رو پیشنهاد میدم

پس به نظر بنده سعی کنید مشکلتون رو حل کنید بجای تغییر افزونه

خب راهکار چیه؟ ببینید من فوکا رو نصب کردم و از کارکردش هم راضی هستم اما نمیدونم چرا اینطوری میشه.

نمیدونم محدودیت آپلود داره یا نه! یا اصلا نمیدونم چطور میشه فهمید مشکل از کجاست.

تنها چیزی که من تغییرش دادم و مشکل حل نشد این بود که یه جایی نوشته شده بود حداکثر اندازه فایل که من عددشو زیاد کردم همین.

اینم پیغام خطایی که میده:

[تصویر:  9hf7ohnkbrwuy9uft9rh.jpg]
۱۳-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ عصر
ارسال: #5
کسی اینجا نیست که بتونه کمک کنه؟

من فقط یه کامپوننتی میخوام که مثه دانلودهای همین فروم یه فایل هایی رو واسه دانلود بذارم.

فقط مسئله اینه که حجم فایلهام هرکدوم10-12 مگا بایته.

کسی اینجا نیست که بتونه کمک کنه؟
۱۳-۷-۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ عصر
ارسال: #6
دوست من احتمالا اصلا ارتباطی به افزونه نداره این مشکلی که می گید، این به محدودیت حجم آپلود از طرف سرور بستگی داره، مهم ترینش upload_max_filesize و post_max_size هست که باید افزایش پیدا کنه و باید احتمالا تیکت بدید به جایی که هاست رو گرفتید تا براتون افزایش بدن، فقط برای تست یه بار یه فایل با نام php.ini در روت سایتتون ایجاد کنید و این کدهارو درونش قرار بدید:
upload_max_filesize = 20M
post_max_size = 20M

البته اگه از طرف هاست محدودیتی ایجاد شده باشه این فایل نمی تونه کاری انجام بده.
 سپاس شده توسط سعید حمزه زاده ، Reza Ganji ، Pourdaryaei
۱۵-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۳۰ صبح
ارسال: #7
(۱۳-۷-۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ عصر)صدرا حسابی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست من احتمالا اصلا ارتباطی به افزونه نداره این مشکلی که می گید، این به محدودیت حجم آپلود از طرف سرور بستگی داره، مهم ترینش upload_max_filesize و post_max_size هست که باید افزایش پیدا کنه و باید احتمالا تیکت بدید به جایی که هاست رو گرفتید تا براتون افزایش بدن، فقط برای تست یه بار یه فایل با نام php.ini در روت سایتتون ایجاد کنید و این کدهارو درونش قرار بدید:
upload_max_filesize = 20M
post_max_size = 20M

البته اگه از طرف هاست محدودیتی ایجاد شده باشه این فایل نمی تونه کاری انجام بده.

آقای حسابی این فایلی که میفرمائید با چه فرمتی باید ذخیره بشه؟و دقیقا کجای هاست قرار بگیره؟در همون شاخه اصلی روت؟بجز این دو خط هیچ کد دیگه ای نباید داشته باشه؟
۱۵-۱۲-۱۳۹۱, ۰۷:۲۵ صبح
ارسال: #8
اسمش php و پسوندش هم ini باید باشه و در روت سایت آپلود کنید !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط peyman.ict
۲۲-۱۲-۱۳۹۱, ۰۸:۰۸ عصر
ارسال: #9
سلام
من تازه کارهستم درجوملا چند تا سوال دارم
طریقه کار با فوکا دانلود چگونه است ؟
می خوام نرم افزار قرار بدم با تحقیق تو سایت بعد به کلمه یا عکس کینک کنم تا کسی با کلیک کردن بتونه دانلود کنه
متشکرم
۲۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۱۲-۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #10
سلام در پیام خصوصی گلایه داشتید که تایپک های شما با وجود تکرار(که حذف شد) بی جواب می مانند گرچه کمی عجله کردید اما عذر میخوام که تاخیر داشت چون معمولا مدیران صبر میکنند تا کاربران جواب بدن و بعد جواب خودشون و ارسال میکنند.... به هر حال>
-----------------
اگر میخوای لینک مستقیم بذاری و نیازی به امار دانلودها نداری میتونی بدون استفاده از افزونه این کارو انجام بدی
در هر صورت...
اگه میخوای با فوکا دانلو این کارو انجام بدی این دوتا پلاگین و نصب کن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد از فعال سازی یک گزینه پایین ادیتور میاد که میتونی فایل دلخواه رو برای پیوست انتخاب کنی
برای لینک دادن به مطلب یا تصویر اینطوری عمل کن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته این برای تصویر هست برای متن هم همینطوریه...
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط kmkm
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان