زمان کنونی: ۲۵-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۵۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست ماژول و کامپوننت فیلم
۲۳-۵-۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ صبح
ارسال: #1
درخواست ماژول و کامپوننت فیلم
سلام من می خواهم در فروشگاهم از محصولاتم که فیلمی کوتاه درست کردم بگزارم یعنی مشتری با یک کلیک بر روی محصول در استایلی که تعریف کردم فیلم به صورت خودکار کار کند . در کل ینده 3 تا محصول دارم که میخوام در سایت نشان دهم .

ممنون میشوم مرا راهنمایی و افزونه های لازم را برایم لینک نمایید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۳-۵-۱۳۹۱, ۰۸:۵۵ عصر
ارسال: #2
RE: درخواست ماژول و کامپوننت فیلم
دوست عزیز لطفا کمی جستجو کنید!

دنبال پلاگین پخش فیلم بگردید

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط امید
۲۳-۵-۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ عصر
ارسال: #3
RE: درخواست ماژول و کامپوننت فیلم
(۲۳-۵-۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ صبح)fidoman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من می خواهم در فروشگاهم از محصولاتم که فیلمی کوتاه درست کردم بگزارم یعنی مشتری با یک کلیک بر روی محصول در استایلی که تعریف کردم فیلم به صورت خودکار کار کند . در کل ینده 3 تا محصول دارم که میخوام در سایت نشان دهم .

ممنون میشوم مرا راهنمایی و افزونه های لازم را برایم لینک نمایید.

سلام
دوست من لطفا همیشه برای درخواست افزونه نسخه جوملای خود را هم بفرمایید.
جست و جوی زیر براتون مناسبه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(۲۳-۵-۱۳۹۱ ۰۸:۵۵ عصر)keran4i نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز لطفا کمی جستجو کنید!
دنبال پلاگین پخش فیلم بگردید
یا علی

ضمن تشکر از زحمت شما دوست گرامی.
خواهش میکنم سعی کنید از دادن این مدل پاسخ ها که سرچ کنید، بگردید یا ... تا حد امکان خودداری کنید و در صورتی که میتوانید خودتان لینکی مناسب برای کاربران ارائه دهید تا بتوانند راحت تر به مقصودشان برسند.

یاعلی.
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است:
واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
 سپاس شده توسط fidoman
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان