پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست ماژول و کامپوننت فیلم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من می خواهم در فروشگاهم از محصولاتم که فیلمی کوتاه درست کردم بگزارم یعنی مشتری با یک کلیک بر روی محصول در استایلی که تعریف کردم فیلم به صورت خودکار کار کند . در کل ینده 3 تا محصول دارم که میخوام در سایت نشان دهم .

ممنون میشوم مرا راهنمایی و افزونه های لازم را برایم لینک نمایید.
دوست عزیز لطفا کمی جستجو کنید!

دنبال پلاگین پخش فیلم بگردید

یا علی
(۲۳-۵-۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ صبح)fidoman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من می خواهم در فروشگاهم از محصولاتم که فیلمی کوتاه درست کردم بگزارم یعنی مشتری با یک کلیک بر روی محصول در استایلی که تعریف کردم فیلم به صورت خودکار کار کند . در کل ینده 3 تا محصول دارم که میخوام در سایت نشان دهم .

ممنون میشوم مرا راهنمایی و افزونه های لازم را برایم لینک نمایید.

سلام
دوست من لطفا همیشه برای درخواست افزونه نسخه جوملای خود را هم بفرمایید.
جست و جوی زیر براتون مناسبه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(۲۳-۵-۱۳۹۱ ۰۸:۵۵ عصر)keran4i نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز لطفا کمی جستجو کنید!
دنبال پلاگین پخش فیلم بگردید
یا علی

ضمن تشکر از زحمت شما دوست گرامی.
خواهش میکنم سعی کنید از دادن این مدل پاسخ ها که سرچ کنید، بگردید یا ... تا حد امکان خودداری کنید و در صورتی که میتوانید خودتان لینکی مناسب برای کاربران ارائه دهید تا بتوانند راحت تر به مقصودشان برسند.

یاعلی.
لینک مرجع