زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۳۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #1
Wink رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام به همگی دوستان عزیز و گرامی
طی صحبتی که من با آقا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشتم قرار شد توی انجمن دوتا تاپیک مخصوص افزونه کاربردی RsForm ایجاد بشه.
یک تاپیک برای قراردادن آموزش های کامل و کاربردی افزونه و یک تاپیک برای حل مشکلات کاربران.

[تصویر:  1344540371_1_aa50335a68.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قوانین استفاده از این قسمت :

قانون اول : از درج کردن آموزش های مربوط به افزونه ار اس فرم به صورت خاص(نه در پاسخ پرسش دوستان) جدا خودداری کنید ! (برای درج آموزش به لینک آموزش های تخصصی مراجعه فرمائید)

قانون دوم : از قرار دادن افزونه ار اس فرم نسخه حرفه ای جدا خودداری کنید.

قانون سوم : قبلا از مطرح کردن مشکلات خود ، دیگر پست ها را خوانده و از زدن مشکلات تکراری پرهیز کنید . (به پرسش های تکراری پاسخی داده نمی شد)

قانون پنجم : برای درج مشکلات خود از عنوانی مناسب در همین تاپیک استفاده کنید و منظور خود را واضح و شیوا برسانید.

باتشکر از همکاری شما عزیزان | قوانین به دلیل بهبود کیفیت کار در نظر گرفته شده است ! در اجرای آن نهایت همکاری را داشته باشید .

[تصویر:  1404890568_1_de0c5a1f4c.jpg]
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط امید ، صدرا حسابی ، mal2moh ، sadeghi ، sasanu ، mrgrad ، mohi ، Rapidleech ، mahan ، hkdispost ، ghezi65 ، aminafz ، casten ، مهرران ، iranoo ، car20 ، e.laali ، hasaniamir92 ، ابوذر مرادی ، bushehr ، homairany ، شماره مجازی
صفحه 65 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۸-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۳۶ عصر
ارسال: #641
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
شما میتونید در طرح های فرم از اچ تی ام ال و سی اس اس اختصاصی استفاده کنید و این نیازمنده آشنایی به این موارد است.

alexp از کارمندان پشتیبان ار اس فرم این متن رو هم گذاشته تو انجمنشون :

You can use standard HTML and CSS inside the Form layout area... so you can arrange the fields using the table structure
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط iranoo
۸-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۴۶ عصر
ارسال: #642
نمونه مشابه ای نیست برای این منظور؟
یا روشی که حالا نه خود جدول ولی شکل و ساختارش جوری در بیاد که بشه راحت نوشت؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۸-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۵۰ عصر
ارسال: #643
من ندارم و سرچ هم کردم براتون پیدا نکردم ولی امیدوارم اقای سلیمانی یا دیگر دوستان داشته باشند براتون ارسال کنند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط iranoo
۸-۱۰-۱۳۹۳, ۰۷:۰۲ عصر
ارسال: #644
خوب من الان بخوام فیلد کد ملی بزارم با حالت اعتبار سنجی که شخص کد ملی صحیح رو وارد کنه باید چیکار کننم؟
۸-۱۰-۱۳۹۳, ۰۷:۱۴ عصر
ارسال: #645
من توضیحات Custom validation rules یا همون ایجاد اعتبار سنجی جدید رو براتون قرار میدم.یک تصویر و متن سایت کپی شده در فایل تکست تا بتونید هم ببینید و هم کپی کنید البته نمیشه دقیق کاری کرد مگر دسترسی به بانک اطلاعاتی کدهای ملی داشته باشید.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

Custom validation rules.txt
نوع فایل .txt
دفعات دانلود 5
اندازه 1.41 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، iranoo
۹-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۴۳ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۰-۱۳۹۳ ۰۶:۴۴ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #646
نقل قول: وقت بخیر
می خواستم بدونم چطور باید منو که واسه تاریخ تولد ساختم رو کوچیکتر کنم در شکل زیر اگر ببینید من یک آیتم برای تاریخ تولد ساختم
اما اندازش بزرگه چطور باید کوچیکترش کنم؟؟؟؟
(نسخه پولی انجمن)

برای این کار از صفات و خواص > اندازه را از 20 به پایین تر تغییر بدید

نقل قول: من توضیحات Custom validation rules یا همون ایجاد اعتبار سنجی جدید رو براتون قرار میدم.یک تصویر و متن سایت کپی شده در فایل تکست تا بتونید هم ببینید و هم کپی کنید البته نمیشه دقیق کاری کرد مگر دسترسی به بانک اطلاعاتی کدهای ملی داشته باشید.

برای صحت کد ملی یک الگوریتم ریاضی وجود داره که میتونید کدهای جاوا رو پیدا کنید و در فیلدتون اعمال کنید. این عبارت و جستجو کنید "صحت کد ملی"

متاسفانه فرم مشابه ندارم آقای گنجی ولی به نظر من یک فرم داینامیک ایجاد کنند که با پر کردن هر ردیف یک ردیف جدید باز بشه خیلی قشنگ تره
ولی اگر شبیه این بخوان باید در طرح بندی قالب تغییر ایجاد کنند.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط Reza Ganji ، iranoo
۹-۱۰-۱۳۹۳, ۰۵:۵۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱۰-۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #647
اعتبار سنجی برای کد ملی رو میتونید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط Reza Ganji ، iranoo
۹-۱۰-۱۳۹۳, ۰۸:۰۹ عصر
ارسال: #648
ممنونم از شما جناب گنجی و آقای سلیمانی
واقعا راهنمایی ها شما برام تا اینجا خیلی خوب بودن
فقط اونجای که گفتین باید فرم رو بصورت داینامیک دقیق من ساختار این چنین کار نکردم و بلد نیستم
ممنون می شم راهنماییم کنید یا اگر هزینه داره بگید من مشکلی ندارم چون کارم بصورت فشرده هست.
۱۰-۱۰-۱۳۹۳, ۰۴:۳۷ عصر
ارسال: #649
دوستان اگرکسی می تونه به من کمک کنه واقعا نیاز فوری به کمک دارم
۱۷-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۱۶ عصر
ارسال: #650
مشکل با پلاگین pdf در rsform
سلام خسته نباشید من
پلاگین pdf رو در rsform نصب کردم اما با زبان فارسی مشکل داره و فونتهایی هم که هست همشون برای انگلیسییه هر کاری کردم نشد فونت اضافه کنم و پی دیافی رو که می سازه به صورت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نشون میده کسی نسخه فارسی شده رو نداره ؟
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان