زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۳۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #1
Wink رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام به همگی دوستان عزیز و گرامی
طی صحبتی که من با آقا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشتم قرار شد توی انجمن دوتا تاپیک مخصوص افزونه کاربردی RsForm ایجاد بشه.
یک تاپیک برای قراردادن آموزش های کامل و کاربردی افزونه و یک تاپیک برای حل مشکلات کاربران.

[تصویر:  1344540371_1_aa50335a68.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قوانین استفاده از این قسمت :

قانون اول : از درج کردن آموزش های مربوط به افزونه ار اس فرم به صورت خاص(نه در پاسخ پرسش دوستان) جدا خودداری کنید ! (برای درج آموزش به لینک آموزش های تخصصی مراجعه فرمائید)

قانون دوم : از قرار دادن افزونه ار اس فرم نسخه حرفه ای جدا خودداری کنید.

قانون سوم : قبلا از مطرح کردن مشکلات خود ، دیگر پست ها را خوانده و از زدن مشکلات تکراری پرهیز کنید . (به پرسش های تکراری پاسخی داده نمی شد)

قانون پنجم : برای درج مشکلات خود از عنوانی مناسب در همین تاپیک استفاده کنید و منظور خود را واضح و شیوا برسانید.

باتشکر از همکاری شما عزیزان | قوانین به دلیل بهبود کیفیت کار در نظر گرفته شده است ! در اجرای آن نهایت همکاری را داشته باشید .

[تصویر:  1404890568_1_de0c5a1f4c.jpg]
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط امید ، صدرا حسابی ، mal2moh ، sadeghi ، sasanu ، mrgrad ، mohi ، Rapidleech ، mahan ، hkdispost ، ghezi65 ، aminafz ، casten ، مهرران ، iranoo ، car20 ، e.laali ، hasaniamir92 ، ابوذر مرادی ، bushehr ، homairany ، شماره مجازی
صفحه 48 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۲-۴-۱۳۹۳, ۰۴:۲۵ صبح
ارسال: #471
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
ممنونم، درست شد
حالا چطوری دکمه جستجو رو به محتوا که همون بانک های اطلاعاتی هستن لینک بدم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۲-۴-۱۳۹۳, ۰۶:۵۳ عصر
ارسال: #472
سلام
سوال آخرین تاپیکم واضح نیست و چون دیگه ویرایش نمیشه مجدد تاپیک زدم
دراپ داون داینامیک و طبق آموزش های خوبتون انجام دادم Rose واقعا ممنون فقط حالا میخوام وقتی دکمه جستجو زده میشه موارد مربوطه از لیست انتخابی رو بیاره، در واقع چطوری دکمه ارسال جستجو رو به محتوای سایت که همون بان کهای اطلاعاتی هستن لینک بدم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
tehran-jobs.ir
۱۴-۴-۱۳۹۳, ۰۴:۴۱ صبح
ارسال: #473
دوستان راهنمایی نمیفرمایین؟ :-(
۱۴-۴-۱۳۹۳, ۰۸:۱۷ صبح
ارسال: #474
میشه یه دمو بزارید واقعیتش من چندین بار خوندم اما متوجه نشدم
اگه میخاد جستجو داشته باشید
یا از مجموعه های ار اس فرم استفاده کنید
یا از مدیریت ارسالی ها
امضاء mohi
وجدان بزرگترین فیلسوف است(روسو)
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۴-۴-۱۳۹۳, ۰۵:۵۱ عصر
ارسال: #475
با سلام
می خواهم بعد از ثبت نام کاربر یک ایمیل تاییده ارسال بشود
یعنی لینک تایید برای کاربر ارسال بشود تا کاربر در ایمیل آن را تایید کند بعد بتواند وارد پنل کاربری خودش بشود
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۴-۴-۱۳۹۳, ۰۶:۱۶ عصر
ارسال: #476
جناب mohi من برای مشاغلی که توی فرم هست برای هر کدوم مجموعه درست کردم و زیرشاحه های هر کدوم هم میشن مطالب اون مجموعه ای که درست کردم، حالا میخوام وقتی از فرم مشاغل ایتمی انتخاب میشه و شخص دکمه جستجو رو میزنه مطالب اون مجموعه مرتبط رو نشون بده، امیدوارم خوب توضیح داده باشم
اصلا امکان پذیره؟
tehran-jobs.ir
۱۴-۴-۱۳۹۳, ۰۷:۵۸ عصر
ارسال: #477
(۱۴-۴-۱۳۹۳ ۰۶:۱۶ عصر)ghezi65 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب mohi من برای مشاغلی که توی فرم هست برای هر کدوم مجموعه درست کردم و زیرشاحه های هر کدوم هم میشن مطالب اون مجموعه ای که درست کردم، حالا میخوام وقتی از فرم مشاغل ایتمی انتخاب میشه و شخص دکمه جستجو رو میزنه مطالب اون مجموعه مرتبط رو نشون بده، امیدوارم خوب توضیح داده باشم
اصلا امکان پذیره؟
tehran-jobs.ir

یه ایده به ذهنم رسید اما نمیدونم میشه یا نه من این کارو برای قیمت انجام دادم فیلد های من مالی بود وقتی دراپ دان هارو میزدم قیمت ها باهم جمع میشد و دکمه درج رو که میزدم یه قیمت پایین نمایش داده میشه نمیدونم اکان پذیر هست روی فیلدهای متنی و این که یه لیست نشون بده شاید اگه از فیلد جعبه متن استفاده کنید
برای این که همه اینا باهم جمع بشه از قسمت ویژگی ها محاسبات استفاده کنید

نمیدونم میشه یا نه

چون نمیخاستم درگیر کد بشید بشید این راه به ذهنم رسید اگه جواب نداد باید توی قسمت اسکریپت یه تابع بنویسد

و توی دکمه جستجو فراخوانی ش کنید
امتحان کنید اگه نشد
توابع جستجو رو پیدا کنید

(۱۴-۴-۱۳۹۳ ۰۵:۵۱ عصر)rezaetemadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
می خواهم بعد از ثبت نام کاربر یک ایمیل تاییده ارسال بشود
یعنی لینک تایید برای کاربر ارسال بشود تا کاربر در ایمیل آن را تایید کند بعد بتواند وارد پنل کاربری خودش بشود

در تایپیک آموزش ارسال ایمل به کاربر رو بخونید
امضاء mohi
 سپاس شده توسط ghezi65 ، Reza Ganji
۱۵-۴-۱۳۹۳, ۰۲:۴۷ صبح
ارسال: #478
ممنونم جناب mohi، اینکه درگیر کد نشم خیلی عالیه فقط من اصن متوجه منظور شما نشدم ، محبت میکنید ساده تر توضیح بدین
سپاس
۱۵-۴-۱۳۹۳, ۰۵:۱۵ صبح
ارسال: #479
(۱۵-۴-۱۳۹۳ ۰۲:۴۷ صبح)ghezi65 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم جناب mohi، اینکه درگیر کد نشم خیلی عالیه فقط من اصن متوجه منظور شما نشدم ، محبت میکنید ساده تر توضیح بدین
سپاس

یه عکس پیوست گردم برید توی فرم قسمت گزینه ها
محاسبات رو انتخاب کنید ببیند میشه با این انجام بدید روی فیلد های متنی

از گزینه condition هم میشه

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء mohi
 سپاس شده توسط سعید حمزه زاده ، Reza Ganji ، ghezi65
۱۸-۴-۱۳۹۳, ۰۳:۴۰ عصر
ارسال: #480
جناب mohi در فرم من در قسمت افزونه های پیشنهاد شده تنها گزینه نگاشت و داره و گزینه های فیلدهای شرطی و محاسبات رو نداره، فرم ساز رو پاک کردم و مجددا نصب کردم اما باز هم اون گزینه ها رو نداره ، ممنون میشم راهنمایی کنید
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان