زمان کنونی: ۱۱-۱-۱۴۰۳, ۰۲:۳۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشكل در كامپوننت jupgarde
۲۵-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۴۹ عصر
ارسال: #1
مشكل در كامپوننت jupgarde
سلام بچه ها خسته نباشيد من به يه مشكل برخوردم من جوملاي 1.5 را به 2.5 مي خوام ارتقاء بدم اما به مشكل برخوردم

وقتي دكمه ارتقاء را مي زنم فقط همين 3 تا قسمت بيشتر نشون داده نمي شه و دانلود انجام نمي شه

اصلا كاري انجاك نمي شه لطفا هركي مي دونه راهنمايي كنه مشكلي پيش امده بايد سريعا جوملام را ارتقاء بدم
[تصویر:  113541-1342378563.jpg]

همانطور كه مي بينيد گزينه دانلود جوملا 2.5 اصلا حركتي نداره نمي دونم بايد چيكار كنم ؟؟؟
امضاء reza_101010
دانلود زیباترین و جدیدترین قالب های جوملایی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۶-۴-۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ صبح
ارسال: #11
RE: مشكل در كامپوننت jupgarde
شما لطف کن و آدرس جوملا Joomla 2.5 رو که نصب کردی بزار تا ببینیم کار به کجا رسیده
دوست عزیز شما فقط اطلاعات محرمانتون رو میتونید در پیام خصوصی ارسال کنید!
خوب دیگه با اون کامپوننتی که جناب پوردریایی معرفی کردند شما عملیات رو با موفقیت انجام دادینhttp://www.joomla25.kfesfahan.com/
البته میدونم که این کار شما برای تست بود که خود سایت اصلی رو ارتقاء بدین برای همین هم 1 راهنمایی به شما می کنم؛
برای ارتقاء اول پک جوملا رو از سایت جهانی جوملا دریافت کنید،بعد پک فارسی ساز رو نصب کنید و کامپوننت و عملیات ارتقاء به این علت که جوملا فارسی مطالب پیش فرض داره و با اطلاعات خودتون قاطی میشه
یا حق
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط reza_101010
۲۶-۴-۱۳۹۱, ۰۴:۳۷ صبح
ارسال: #12
نه داداش اشتباه شده من يه جوملا 2.5 نصب كردم
به ادرس joomla25.kfesfahan .com

بعدش كامپوننت روش نصب كردم تا

جوملاي test1.kfesfahan.com

رو به جوملاي 2.5 تبديل شده كه نشد و وولا خدايي من خيلي بهش ور رفتم نشد يعني در واقع ساختارشا نمي دونم چه طوريه !!!!!!
امضاء reza_101010
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۶-۴-۱۳۹۱, ۰۵:۵۹ صبح
ارسال: #13
دوست عزیز من جوملا Joomla 2.5 و Joomla 1.5 شما رو دیدم و با هم مقایسه کردم،تمامی مطالب جوملاJoomla 1.5 شما به Joomla 2.5 منتقل شده بود حتی وب لینک ها
۲۶-۴-۱۳۹۱, ۰۴:۰۳ عصر
ارسال: #14
داداش من بازم ازت به خاطر اين همه سوال عذرخواهي مي كنم

يه نگاهي بكن ---- پس چرا الان يه قالب 2.5 رو نمي تونم روش نصب كنم منظور جوملا 1.5 كه آبديت كردم به آدرس test1.kfesfahan.com
يا پنل مديريتيش هنوز عين جوملا 1.5 هنوز هستش ؟؟؟؟؟

از كجا متوجه شدي به جوملا 2.5 ارتقاء پيدا كرده ؟؟؟؟

لطفا راهنمايي كن !!!!
امضاء reza_101010
۲۶-۴-۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ عصر
ارسال: #15
(۲۶-۴-۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ عصر)reza_101010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش من بازم ازت به خاطر اين همه سوال عذرخواهي مي كنم

يه نگاهي بكن ---- پس چرا الان يه قالب 2.5 رو نمي تونم روش نصب كنم منظور جوملا 1.5 كه آبديت كردم به آدرس test1.kfesfahan.com
يا پنل مديريتيش هنوز عين جوملا 1.5 هنوز هستش ؟؟؟؟؟

از كجا متوجه شدي به جوملا 2.5 ارتقاء پيدا كرده ؟؟؟؟

لطفا راهنمايي كن !!!!
دوست عزیز شما دیگه با آدرس test1.kfesfahan.com کاری نداشته باش!
این آدرس جوملاJoomla 1.5 شما هستش،خوب معلومه که تغییری در هیچ جاش ایجاد نمیشه
بعد از آپگرید شما باید این جوملای قدیمیتون رو پاک کنید و جوملای جدیدتون رو استفاده کنید
۲۷-۴-۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ صبح
ارسال: #16
آقا شرمندتم به خدا

يعني با توجه به توضيحي كه داديد يعني ديتابيسم ارتقاء پيدا كرده و اگر جوملاي قبلي رو پاك كنم و جوملا 2.5 رو نصب كنم تمام مطالب جوملا 1.5 رو دارم ؟؟!!!!!
امضاء reza_101010
۲۷-۴-۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ صبح
ارسال: #17
بیین برادر گرامی؛
وقتی از طریق این افزونه عمل ارتقاء رو انجام میدی،همه چیز به دیتابیس جدید و جوملایJoomla 2.5 منتقل میشه و دیگه کار شما با جوملای Joomla 1.5 و دیتابیسش تمام میشه
و شما هر وقت اطمینان حاصل کردید که اون چیزهایی که میخواستید کامل منتقل شدند دیتابیس و جوملایJoomla 1.5 رو حذف کنید
یا حق
۲۷-۴-۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ صبح
ارسال: #18
اقا من روند فعاليتم را از دوباره مي نويسيم فكر كنم يه جا اشتباه شده

من يه جوملا Joomla 2.5 نصب كردم به آدرس joomla25.kfesfahan.com و كامپوننت spupgarde روش نصب كردم چون اين كامپوننت رو يJoomla 1.5 نصب نمي شه يعني چيزي كه ادرس دانلود يهم داديد

تا اينجا درست

بعدش آدرس ديتابيس و روت جوملاي Joomla 1.5 رو كه در آدرس test1.kfesfahan.com هست را دادم و دكمه ارتقاء را زدم گفت ارتقاء انجام شد

خوب حالا مگر نبايد جوملا Joomla 1.5 من كه در آدرس test1.kfesfahan.com بوده به جوملا Joomla 2.5 تبديل بشه

و اگر نشده حداقل ديتابسم بايد ارتقاء پيدا كرده باشه كه جوملا 1.5 رو حذف كنم و در همون روت جوملا 2.5 رو نصب كنم و آدر س ديتا بيس جوملاي قبلي رو كه الان ارتقاء پيدا كرده را
بهش بدم كه مطالب جوملاي قبلي رو بهم بده

درسته؟؟؟ منطقيش اينه ؟؟؟؟؟؟

لطفا نظرتون رو بگيد سپاس گذارم
امضاء reza_101010
۲۷-۴-۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ صبح
ارسال: #19
داداش من شما میخواین جوملای 1.5 خودتون رو به 2.5 ارتقا بدین،برای این کار یک افزونه وجود داشت که به شما جواب نداد
افزونه دیگری وجود داشت که باید جوملای 2.5.6 رو نصب میکردین و از طریق اون مطالب و نظرسنجی ها و موارد غیره رو از جوملای 1.5 شما به جوملای 2.5 شما انتقال میداد!
به زبان ساده یعنی سیستم مدیریت محتوای سایت شما ارتقاء پیدا کرده و الان جوملای سایت شما 2.5 هست و دیگرشما با جوملای 1.5 و دیتابیسش کاری ندارید
دیگه بیشتر از این نتونستم واست ساده بگم
یا حق
۲۷-۴-۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ صبح
ارسال: #20
داداش من تازه فهميدم چه طور شد خيلي ممنمون از لطف و همكاريتون.

Rose
امضاء reza_101010
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان