زمان کنونی: ۱۹-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۲۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیاده سازی فروشگاه اینترنتی
۱۳-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ عصر
ارسال: #1
پیاده سازی فروشگاه اینترنتی
سلام دوستان. آیا قالبی که برای پیاده سازی فروشگاه استفاده می کنم حتما باید مخصوص فروشگاه باشه یا هر قالبی را میتوم برای فروشگاه استفاده کنم؟ بهمراه یه قالب دو زبانه برای فروشگاهم میخوام وجود داره؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۰۴ عصر
ارسال: #11
RE: پیاده سازی فروشگاه اینترنتی
سلام. اپن کارت را نصب کردم . من میخوام صفحه اصلی سایتم معمولی باشه و با یک لینک به قسمت محصولات و خرید وارد بشه
امکانش هست؟
میتونم در اپن کارت ماژول جدید اضافه کنم؟
میتونم تغییرات اعمال کنم؟
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۲۶ عصر
ارسال: #12
سلام!
اینجا عزیز فقط جوملا پشتیبانی میشه .
شما واسه اپن کارت باید بری به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که مخصوص اپن کارت هستش بری.
البته اینجا بعضی از دوستان هستند که با اپن کارت کار کردند ، از جمله من ، ولی خب شاید به همه قسمت هاش تسلط نداشته باشند (مثل من) . پس اگر به انجمن مربوط به اپن کارت سر بزنید ، قطعا نتیجه سریعتری خواهید گرفت.
امضاء ehsansabet
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی ، اجرا و بهینه سازی وب سایت های جوملایی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mahzad ، Pourdaryaei ، loverman
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۳۴ عصر
ارسال: #13
با جوملا نمیشه فروشگاه راه اندازی کرد؟
میشه راهنماییم کنید واقعا گیج شدم!
۱۶-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۵۶ عصر
ارسال: #14
چرا با جوملا هم میشه ، ویرتومارت کامپوننت بسیار قدرتمند جوملا در این زمینه است.
ورژن جدیدش هم فکر کنم در دستورکار تیم جدید ترجمه پارس جوم هستش.
شما اول باید نیاز سنجی کنید ، سیستم های مختلف رو تست بزنید و در آخر نتیجه گیری کنید.
مثلا یه موقع هست کلا 2 تا یا 4 محصول دارید ، اینجا نمیشه گفت برین سراغ اسکریپت های فروشگاهی یا ویرتومارت با ماژول هایی که برای اینکار تهیه شده میتونید کارتون رو راه بندازید.
اما نه یه موقع هست میخواهید یه فروشگاه با تمام امکانات راه بندازین . اینجا باید برید سراغ اسکریپت ها و ...
و نکته مهم هم استفاده تستی از همه این موارد است. هیچ وقت سریع تصمیم نگیرید. به شخصه من اول پرستا رو انتخاب کردم، سریع هم زنگ زدم به مشتریم گفتم آقا من واست 3 روزه یه فروشگاه قوی درست میکنم. اونم از خدا خواست.
نشستم یکم کار کردم دیدم نه ، اون چیزی که من میخوام و نیاز دارم نیست.
رفتم سراغ ویرتومارت. کلنجار رفتم بازم به دلم ننشست.
سراغ اپن کارت اومدم ، این یکی با توجه به نیازی که داشتم خوب بود، پس انتخابش کردم . در عین حال دوباره زنگ زدم به مشتری گفتم عزیز این سایت شما یه ماهی طول میکشه!
از این یه ماه یه مقدارش واسه آشنایی خودم به صورت کامل با این اسکریپته ، بعدش ساخت فروشگاه واسه ایشون!
پس شما هم اول باید نیاز سنجی کنید ، سیستم های مختلف رو تست بزنید و در آخر نتیجه گیری کنید.
امضاء ehsansabet

طراحی ، اجرا و بهینه سازی وب سایت های جوملایی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، mahzad ، mahan ، امیررضا مرتضوی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان