پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: پیاده سازی فروشگاه اینترنتی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان. آیا قالبی که برای پیاده سازی فروشگاه استفاده می کنم حتما باید مخصوص فروشگاه باشه یا هر قالبی را میتوم برای فروشگاه استفاده کنم؟ بهمراه یه قالب دو زبانه برای فروشگاهم میخوام وجود داره؟
با سلام.
بايد قالب با اون سيستمي كه استفاده ميكنيد همخواني داشته باشه.
شما از چه فروشگاه سازي استفاده ميكنيد؟
هنوز هیچی در حال بررسی هستم. امکانش هست راهنماییم کنید؟
سلام!
هر سیستمی یه قالب مخصوص به خودش داره.
شما نمیتونی قالب دروپال رو روی جوملا نصب کنی و یا بالعکس.
حتی نمیشه قالب های ورژن های مختلف رو برای ورژن دیگه ای استفاده کرد.
پس اول تصمیم بگیرید از چه سیستمی میخواین استفاده کنید و بعد دنبال قالبش باشین.
من پرستا شاپ و اپن کارت رو پیشنهاد می کنم ، هردو قوی و انعطاف پذیر هستند.
با عرض معذرت از آقاي ثابت عزيز.
بنظر من فروشگاه شاير شاپ هم خوب هستش.
قالب پيشفرض خوبي هم داره

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نام كاربري و رمز مديريت demo
2 زبانه بودن به قالب ربطي نداره.به سيستم ربط داره دوست عزيز.
میشه بیشتر توضیح بدین؟ میخوام کاربری که وارد سایت میشه هم فارسی و هم انگلیسی بتونه سایت را ببینه؟
از شاير شاپ من خبر ندارم.
ولی پرستا و اپن کارت میتونید هرچند زبان که دوست داشته باشید نصب کنید ، در اپن کارت من اینو دیدم ، البته قالب پیشفرضش . به نظر من مهم ترین موردی که باید در راه اندازی فروشگاه درنظر بگیرید ، قدرت فروشگاه سازه . فقط کافیه نصب و تست کنید. در اسکریپت های رایگان فکر میکنم همین سه تایی که من و محمد پیشنهاد دادیم ، بهترین باشه.
من با احسان جان موافقم. اپن کارت قابلیت دو زبانه و چند زبانه شدن را دارد در ضمن فروشگاه کاملا مجهزی است که میتوانید برای خودتان ایجاد کنید.فایر شاپ هم که جناب پور امین معرفی کردن ویژگی هاشو دیدم اما تست نکردم ببینم کارآمد هست یا خیر
دوست عزيز براي تشكر از كليد تشكر و اعتبار براي دوستان استفاده كنيد.
پست هاي اسپم پاك شد
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع