زمان کنونی: ۱۹-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۲۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای متفاوت بودن صفحه اول سایت چکار باید کرد؟
۲۷-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ عصر
ارسال: #1
برای متفاوت بودن صفحه اول سایت چکار باید کرد؟
درود به همگی
دوستان من دوتا قالب طراحی کردم، میخوام صفحه اول سایت مثلا قالب 1 باشه، صفحات داخلی قالب 2،
چکار باید بکنم؟
و اینکه میشه دوتا جوملا واسه یه سایت نصب کنم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۷-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۲۸ عصر
ارسال: #2
RE: برای متفاوت بودن صفحه اول سایت چکار باید کرد؟
دوست گزامی برای اینکه شما در صفحه اول یک قالب و در داخل صفحات قالب دیگه داشته باشین.برای این منظور شما وارد تنظیمات قالب میشین و برای نمایش فقط صفحه اصلی رو انتخاب میکنید.
و برای صفحات داخلی هم به همین صورت .غیر از صفحه اصلی تمامی صفحات رو انتخاب میکنید.
در مورد دو جوملا در یک هاست شما میتونی یک پوشه ایحاد کنید و فایل های جوملا دوم را درون پوشه ریخته و نصب کنید .طبق مراحل نصب
با این تفاوت که در هنگام نصی باید ادرس را به این ترتیب وارد کنید.
سایت شما/نام پوشه.ir
امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط lesso2 ، Reza Ganji ، محمدرضا بهارلو ، شاهین سمیع عادل ، shahnaz ، farjadp
۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ صبح
ارسال: #3
در تکمیل گفته های جناب محمدی می توان قالب سایت را به گونه ای طراحی کرد که در یک جوملا و یک قالب شما بتوانید صفحاتی کاملا متفاوت داشته باشید :
- صفحه اینترو ( ورود به سایت )
- صفحه مطالب
- صفحه محصولات
- صفحه گالری
و ...
که بستگی مستقیم به طراحی قالب و موقعیت ها دارد .
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، صابرمحمدی ، محمدرضا بهارلو ، shahnaz ، lesso2 ، farjadp
۲۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۱۱ عصر
ارسال: #4
خوب من الان از دو تا جوملا استفاده کردم،
میخوام لینکِ گزینه ی "صفحه ی اصلی" در منوی بالا رو به قالب اول تغییر بدم، اما نمیشه تغییرش داد، از کجا باید این تغییرو ایجاد کنم؟
(من رفتم توی قسمت "mainmenu" در گزینه ی صفحه ی اصلی و خواستم "لینک" رو تغییر بدم، اما نشد.)
۳۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۳:۰۰ صبح
ارسال: #5
منظورتون رو کامل بیان کنید !
به قالب که نمیشه لینک داد ولی میتونید به صفحه دلخواه لینک دهید !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو ، محمدسلیمانی ، farjadp
۳۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۳:۰۲ صبح
ارسال: #6
در تنظیمات صفحه اصلی > تغییر نوع را انتخاب کنید > بعد آدرس وب و لینک را وارد کنید
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط Reza Ganji ، farjadp ، صدرا حسابی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان