زمان کنونی: ۶-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۴۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب زیبای jv_pandy
۵-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۰۸ عصر
ارسال: #1
قالب زیبای jv_pandy
سلام بچه ها خسته نباشید

من این قالب رو فارسیش کردم قالب خیلی قشنگیه

فقط یه مشکل داره اونم زیر منوهاشه که زیر گزینه اصلی قرار نمیگیره (یعنی من نتونستم درستش کنم )(رو هیئت شهرستانها کلیک کنید متوجه می شید) بچه ها هرکی می دونه مشکلش چیه بگه تا برطرف کنم

دست گل همتون درد نکنه

دمو از سایت خودم :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این افزونه به علت تجاریی بودن حذف شده است
امضاء reza_101010
دانلود زیباترین و جدیدترین قالب های جوملایی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، صابرمحمدی ، صدرا حسابی ، memare-ahvaz ، btheme
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۴-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۵۱ عصر
ارسال: #11
RE: قالب زیبای jv_pandy
سلام بچه ها خسته نباشيد

اميدوارم حالتون خوب باشه پيشاپيش سال نوي شما بر خودتون و خانوادهتون مباركRoseInlove

با كسب اجازه از آقاي گنجي :

به علت ارسال ايميل از طرف دوستان و عدم ايجاد بد قولي براي ارسال مبني بر درخواست قالب jv_pandy لينك دانلود از طريق سايت ديگري قرار داده شد !!!!

دوستان بعد از نصب قالب براي برطرف كردن مشكل زير منوهاي منوهاي بالا فايل template .css كه دوست گرامي جناب آقاي صابر محمدي زحمت اون رو كشيدند رو جايگزين كنند

لينك دانلود از سايت ديگه :

فايل template.css

دموي فارسي از سايت خودم :

نيكي پندارتان باشد
امضاء reza_101010
دانلود زیباترین و جدیدترین قالب های جوملایی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان