زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۲۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب بسیار زیبای JV TANY
۱۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۶:۱۵ صبح
ارسال: #1
قالب بسیار زیبای JV TANY
سلام بچه ها خسته نباشید امید وارم حالتون خوب باشه

من این قالب رو فارسی کردم :

دمو:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی جالب شد و لازم به ذکره که موقعیت ماژولهاش هم زیاده و یه سایت خیلی خفن می تونین سر هم بندی کنینDevil

منوها توسط استاد گرامی جناب آقای صابر محمدی و یکی دیگر از دوستان rtl شد

البته به علت تجاری بودن این قالب و احترام به قوانین انجمن دوست داشتنی پارس جوم از لینک دانلود معذورم اما دوستانی که قالب رو می خوان ایمیل بزن یا پیغام بزارن براشون می فرستم
ایمیل: reza_admin@kfesfahan.com
امضاء reza_101010
دانلود زیباترین و جدیدترین قالب های جوملایی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، محمدسلیمانی ، memare-ahvaz ، mehdighasemi ، صدرا حسابی ، parantezp ، شاهین سمیع عادل ، صابرمحمدی ، mking ، oranjilar ، k-mortaza
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۶-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ عصر
ارسال: #11
RE: قالب بسیار زیبای JV TANY
دوست گرامی insurer
فایل زیر رو جایگزین کن و نتیجه رو اعلام کن

فایل‌(های) پیوست شده
jv.moomenu.css
نوع فایل .css
دفعات دانلود 9
اندازه 4.37 کیلوبایت

امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط reza_101010
۲۰-۱۲-۱۳۹۰, ۰۷:۲۴ صبح
ارسال: #12
سلام بچه ها
امیدوارم حالتون خوب باشه
به اصرار مكرر دوستان و كاربران عزيز و با كسب اجازه ازآقاي گنجي مديريت سايت من مجددا پست حاضر رو ارسال مي كنم چون خيلي از دوستان از اين انجمن ايميل ميزنن و لينك دانلود رو مي خوان با اينكه در پاسخ هاي قبلي لينك دانلود ارسال شده است!!!!!!!!!!!!!RoseJoomla 1.5 .

این لینک دانلود از سایت دیگه :

دمو:

کد:

دموی فارسی از سایت خودم :

نیکی پندارتان باشد .

امضاء reza_101010
دانلود زیباترین و جدیدترین قالب های جوملایی
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط صابرمحمدی ، Reza Ganji ، mking ، سید منصور فیروزه
۲۳-۱۲-۱۳۹۰, ۰۳:۴۶ صبح
ارسال: #13
(۲۲-۱۱-۱۳۹۰ ۰۷:۳۷ عصر)reza_101010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها این قالب یه مشکل داره من نمی دونم علتش چیه

منو های بالا را اگر فعال کنید ، هر منوی که زیر منو داشته باشه روش که کلیک می کنی صفحه کش میاد یعنی عرض صفحه زیاد می شه !!!!!

بچه ها کسی میدونه مشکلش چیه؟؟؟؟

رضا جان . ممنون
این مشکل هنگامی پیش میاد که وقتی یک منو درون DIV ای باشه که RTL باشه یا Div مادرش RTL باشه این اتفاق می افته.
اکثرا دوستانی که فارسی میکنن سریع این پارامترها را میزنن بعد اینطوری میشه.
شما فقط کافیه اطراف و حواشی همون منو مشکلت را حل کنی.
نه فقط برای این قالب ، برای همش ...
موفق باشی
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، reza_101010
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان