زمان کنونی: ۱۹-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۵۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با دکمه ادامه مطلب
۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ عصر
ارسال: #1
مشکل با دکمه ادامه مطلب
با سلام خدمت دوستان گرامی
من یه سایت طراحی کردم که هنوز کامل نیست ولی به مشکل جالب برخوردم ، نمیتونم در اخباری که در صفحه اصلی قرار میدم از عکس استفاده کنم چون به حالتی که در عکس 1 می بینید در میاد. می خواستم ببینم میشه کاری کرد که ادامه مطلب در انتهای مطلب قرار بگیره مثل عکس دوم که گذاشتم و همینطور آیا میشه کاری کرد که عکس مطالب در صفحه اصلی با عکس اصلی که در مطلب استفاده شده فرق داشته باشه؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۲-۴-۱۳۹۱, ۰۲:۴۱ صبح
ارسال: #11
RE: مشکل با دکمه ادامه مطلب
ممنون از راهنمایی شما
ادیتورو عوض کردم اینبار مطالب بعد از دکمه ادامه مطلب رو فقط نشون میده
فکر میکنید مشکل از پلاگین ادامه مطب باشه
امضاء samane
همه ما رويا ها و آرزوها يي داريم ... همه ما در اعماق روح خود مي خواهيم باور كنيم كه داراي موهبت خاصي
هستيم، مي توانيم تغيير و تفاوتي ايجاد كنيم، مي توانيم به طريق خاصي در ديگران نفوذ كنيم و مي توانيم جهان
فعلي را به صورت دنياي بهتري در آوريم.
آرزوي شما چيست ؟ شايد رويايي است كه آن را فراموش كرده ايد و يا درشرف زوال و نابودي است . اگر آرزوي
شما عملي مي شد ، وضع امروزي شماچگونه بود؟
اكنون چند لحظه وقت صرف كنيد و در رويا و آرزوي خود فرو برويد و ببينيد خواسته واقعي شما در زندگي
چيست ؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۲-۴-۱۳۹۱, ۰۴:۲۱ صبح
ارسال: #12
شما وقتی ادیتور رو عوض کردید ، پلاگین ادیتور خود جوملا رو غیر فعال و پلاگین ادیتور جدید رو فعال کردید ؟؟ از تنظیمات اصلی سایت هم ادیتورتون رو عوض کردید یا خیر؟؟

یک دمو بزارید اگر سایتتون آنلاین هست بهتر میشه فهمید
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، samane
۲۲-۴-۱۳۹۱, ۰۵:۰۰ صبح
ارسال: #13
جناب پوردریایی
در پست شماره 9 دمو گذاشتم
در ضمن مراحلی که فرمودید انجام دادم
ادیتور جوملا رو غیر فعال وادیتور جدید که
Editor - JoomlaCK هست رو فعال کردم ولی باز همون به هم ریختگی منو ها رو که در دمو میبینید باعث میشه
ممنون که وقت میذارید برا حل مشکلم
اطلاعات جوملاییم بد نیست آشنایی کم وبیش دارم ولی این مورد برام عجیبه
امضاء samane
همه ما رويا ها و آرزوها يي داريم ... همه ما در اعماق روح خود مي خواهيم باور كنيم كه داراي موهبت خاصي
هستيم، مي توانيم تغيير و تفاوتي ايجاد كنيم، مي توانيم به طريق خاصي در ديگران نفوذ كنيم و مي توانيم جهان
فعلي را به صورت دنياي بهتري در آوريم.
آرزوي شما چيست ؟ شايد رويايي است كه آن را فراموش كرده ايد و يا درشرف زوال و نابودي است . اگر آرزوي
شما عملي مي شد ، وضع امروزي شماچگونه بود؟
اكنون چند لحظه وقت صرف كنيد و در رويا و آرزوي خود فرو برويد و ببينيد خواسته واقعي شما در زندگي
چيست ؟

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۲-۴-۱۳۹۱, ۰۵:۵۴ صبح
ارسال: #14
جسارتی به دانش شما نکردم ، ولی من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم قبلا ً ، وقتی ادامه مطلب رو میزدم و هر مطلبی که دکمه ادامه مطلب رو داشت ماژولهاش به هم میریخت و قاطی میکرد قالب ، مثل قالب شما . . . ادیتور JCE رو نصب کردم مشکلم حل شد ، ولی هیچوقت نفهمیدم مشکل از کجا بود

ضمناً در مورد دمویی که گفتم لینک سایتت رو میخواستم نه تصویر
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، samane
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان