زمان کنونی: ۱۹-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۲۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با دکمه ادامه مطلب
۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ عصر
ارسال: #1
مشکل با دکمه ادامه مطلب
با سلام خدمت دوستان گرامی
من یه سایت طراحی کردم که هنوز کامل نیست ولی به مشکل جالب برخوردم ، نمیتونم در اخباری که در صفحه اصلی قرار میدم از عکس استفاده کنم چون به حالتی که در عکس 1 می بینید در میاد. می خواستم ببینم میشه کاری کرد که ادامه مطلب در انتهای مطلب قرار بگیره مثل عکس دوم که گذاشتم و همینطور آیا میشه کاری کرد که عکس مطالب در صفحه اصلی با عکس اصلی که در مطلب استفاده شده فرق داشته باشه؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۴:۴۱ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل با دکمه ادامه مطلب
سلام
به بخاطر اینکه سایتت فارسی زبانه عکس و بیار طرف چپ و نوشته ها طرف راست
خواننده های وب دوست ندارن دنبال مطلب بگردن
این کارو با یکی از ادیتورها معرفی شده برای جوملا انجام بدید
با یکی از همین ادیتورها یک استاندارد برای عکسهات تعریف کن
موفق باشی
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، صدرا حسابی ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۱۹ عصر
ارسال: #3
از تصویری که به عنوان نمونه قرار دادید .
به نظر از کامپوننت k2 استفاده شده که به صورت دسته بندی و زیبا شده.
شما می توانید از این کامپوننت استفاده کنید که بعدها هم دیگر قابلیت ها به کارتان می آید.
این کامپوننت د رانجمن هست که کافی جستجو کنید.
اگر میخواهید از ادیتور پیشفرض استفاده کنید.
در هنگام قرار دادن عکس در پنجره ای که برای قرار دادن تصاویر می باشد در قسمت Alignment آن را بر روی right و یا هر جا که دوست داشتید قرار دهید .
ولی نظر بنده استفاده کامپوننت k2 می باشد.
موفق باشید Rose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، صدرا حسابی ، Reza Ganji ، gogerd ، شاهین سمیع عادل
۵-۱۱-۱۳۹۰, ۰۳:۵۰ صبح
ارسال: #4
مشکل از تراز بندی متون و عکسها است ، خودت تو ادیتور تراز بندیشو درست کن اوکی میشه!
امضاء gogerd
انسانهای بزرگ برای حل یک مشکل یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت

سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۵-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۱۰ صبح
ارسال: #5
ممنون از راهنمایی دوستان
هر ماری کردم درست نشد ، به این نتیجه رسیدم که مشکل از قالبه.
البته می خوام K2 رو امتحان کنم ، ولی از توجه شما ممنون !
۲۱-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۰۵ عصر
ارسال: #6
مشکل با دکمه ادامه مطلب
سلام به دوستان واساتید بزرگوار
من از جوملا 2.5.6 استفاده میکنم وقتی در یک مطلب از دکمه ادامه مطلب استفاده میکنم کل قالبم بهم میریزه ومنو ها میان پایین صفحه با یک قالب دیگه هم امتحان کردم که شاید مشکل از قالبم باشه ولی باز این مشکل بود لطفا راهنمایی کنید ممنون
امضاء samane
همه ما رويا ها و آرزوها يي داريم ... همه ما در اعماق روح خود مي خواهيم باور كنيم كه داراي موهبت خاصي
هستيم، مي توانيم تغيير و تفاوتي ايجاد كنيم، مي توانيم به طريق خاصي در ديگران نفوذ كنيم و مي توانيم جهان
فعلي را به صورت دنياي بهتري در آوريم.
آرزوي شما چيست ؟ شايد رويايي است كه آن را فراموش كرده ايد و يا درشرف زوال و نابودي است . اگر آرزوي
شما عملي مي شد ، وضع امروزي شماچگونه بود؟
اكنون چند لحظه وقت صرف كنيد و در رويا و آرزوي خود فرو برويد و ببينيد خواسته واقعي شما در زندگي
چيست ؟

۲۱-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ عصر
ارسال: #7
(۲۱-۴-۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ عصر)samane نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان واساتید بزرگوار
من از جوملا 2.5.6 استفاده میکنم وقتی در یک مطلب از دکمه ادامه مطلب استفاده میکنم کل قالبم بهم میریزه ومنو ها میان پایین صفحه با یک قالب دیگه هم امتحان کردم که شاید مشکل از قالبم باشه ولی باز این مشکل بود لطفا راهنمایی کنید ممنون

درود بر شما
لطفا دمو بگذارید!
 سپاس شده توسط samane
۲۲-۴-۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ صبح
ارسال: #8
مشکل از ادیتور شماست ، دقیقا ً نمیدونم چرا ، ادیتور خودتون رو عوض کنید و از ادیتور پیش فرض جوملا استفاده نکنید . مشکلتون حل میشه
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط samane ، Reza Ganji
۲۲-۴-۱۳۹۱, ۰۱:۱۵ صبح
ارسال: #9
        ممنون از پاسخ سریع شما
دمو ارسال شد
از ویرایشگر خود جوملا استفاده میکنم
TinyMCE
امضاء samane
همه ما رويا ها و آرزوها يي داريم ... همه ما در اعماق روح خود مي خواهيم باور كنيم كه داراي موهبت خاصي
هستيم، مي توانيم تغيير و تفاوتي ايجاد كنيم، مي توانيم به طريق خاصي در ديگران نفوذ كنيم و مي توانيم جهان
فعلي را به صورت دنياي بهتري در آوريم.
آرزوي شما چيست ؟ شايد رويايي است كه آن را فراموش كرده ايد و يا درشرف زوال و نابودي است . اگر آرزوي
شما عملي مي شد ، وضع امروزي شماچگونه بود؟
اكنون چند لحظه وقت صرف كنيد و در رويا و آرزوي خود فرو برويد و ببينيد خواسته واقعي شما در زندگي
چيست ؟

۲۲-۴-۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ صبح
ارسال: #10
میدونم از ادیتور خود جوملا استفاده میکنید ؛ منم گفتم مشکل از همین ادیتوره ، ولی دلیلش رو نمیدونم . با یه ادیتور دیگه تست کنید نتیجه رو ببینید
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط samane ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان