زمان کنونی: ۲۴-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۵۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در لیست منو ها
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۵۷ صبح
ارسال: #1
مشکل در لیست منو ها
سلام
من یه مازول منو پیدا کرده بودم. یکم تغییرش دادم . و به اون چیزی که میخواستم تبدیل شد.
شده این :

[تصویر:  download.php?imgf=13260450921.jpg]

مشکل همونجور که با فلش مشخص کردم اون مثلث های کوچیکه که به هیچ صراطی مستقیم نیست!!!
هرکار کردم نرفت که نرفت...
از اساتید خواهش می کنم یه نیگاه بندازن.

mod_cssmenu.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 3
اندازه 6.92 کیلوبایت

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء ehsansabet
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی ، اجرا و بهینه سازی وب سایت های جوملایی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۰۷ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل در لیست منو ها
من نصب کردم روی قالب پیشفرض و دو قالب دیگه امتحان کردم، زیر منوهارو که نشون نمی داد، و این که اون فلشم نبود اصلا! احتمالا این فلش یا از قبل در کش مرورگرتون مونده یا اینکه خود قالبتون برای تایتل منو ها اضافه می کنه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ehsansabet
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۲۰ صبح
ارسال: #3
(۱۹-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۰۷ صبح)صدرا حسابی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نصب کردم روی قالب پیشفرض و دو قالب دیگه امتحان کردم، زیر منوهارو که نشون نمی داد، و این که اون فلشم نبود اصلا! احتمالا این فلش یا از قبل در کش مرورگرتون مونده یا اینکه خود قالبتون برای تایتل منو ها اضافه می کنه.

ایول
فکر اینو نکرده بودم . فکر کنم از خود قالبه !
زیر منو ها رو خودم برداشته بودم . چون لازم نداشتم.
حالا چطور میتونم اونا رو از قالب حذف کنم ؟
فقط در این ماژول البته !
ممنون از لطفت
امضاء ehsansabet

۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۲۷ صبح
ارسال: #4
خواهش می کنمRose
باید دموی آنلاین بزاری چون در هر قالبی فرق می کنه!
اگه دمو نمی تونی بزاری و فایرباگ یا نرم افزر مشابه نداری رو مرورگرت، اول اسم این عکس فلش رو پیدا کن(تو فولدر image قالبت هست) و از همون جا پاکش کن یا بهتر در css های قالب اسمش جستجو و بعدم پاکش کنی.
 سپاس شده توسط ehsansabet
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۳۵ صبح
ارسال: #5
آقا صدرا یه دونه ایBravo
نمیدونم چطور ازت تشکر کنم.Rose
باید به آقا رضا بگم واقعا خوب مدیری انتخاب کرده . خوب . BravoBravo
راستی آقا صدرا یه سوالی دیگه واسم پیش اومد. میدونم باید تو یه تایپیک جدید بزنم ولی چون مربوط به همین ماژوله گفتم همینجا بگم بهتره ! (با اجازه مدیران)

من میخوام چند تا از این ماژول درست کنم یا بهتر بگم کپی کنم، ولی میخوام بک گراند منو همونجا که صورتیه ! در هر ماژول متفاوت باشه.
در ضمن همونطور که دیدید در مدیریت ماژول جایی برای تعریف کلاس منو نیست. چه باید بکنم من؟!!!
امضاء ehsansabet

۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۲۴ صبح
ارسال: #6
خواهش می کنمBlush

احتمالا از همون طریق تعریف کلاس ماژول می تونید، من براتون قابلیت اضافه کردن پسوند کلاس ماژول رو اضافه کردم، یه خط باید به فایل xml اضافه می شد.

فایل‌(های) پیوست شده
mod_cssmenu.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 1
اندازه 6.56 کیلوبایت

سپاس شده توسط احسان افشاری ، ehsansabet
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان