زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۱۱:۵۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماژول پرداخت آنلاين بانك پاسارگاد (پي سي پاسارگاد P30 Pasargad) براي جوملا منتشر شد!
۸-۱۱-۱۳۸۹, ۰۹:۵۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۶-۱۳۹۰ ۰۲:۴۷ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink ماژول پرداخت آنلاين بانك پاسارگاد (پي سي پاسارگاد P30 Pasargad) براي جوملا منتشر شد!
[تصویر:  1296211443_1_12ab782514.png]

سلام و درود
افزونه پرداخت برای جوملا توسط دوست خوبم جناب آقای طالبی به تاژگی منتشر شده و شاید کاملترین پکیج پرداخت برای جوملا باشد.گروه پارس جوم ضمن تشکر از آقای طالبی خواهان پیشرفت هرچه بیشتر آقای طالبی در زمینه انتشار افزونهای ضروری جوملاست و امیدوارم روز به روز شاهد انتشار افزونه های بیشتری از ایشان باشیم.در زیر توضیحات جناب طالبی را در مورد این افزونه میتوانید مطالعه کنید.

افزونه پي سي پاسارگاد (P30 Pasargad)
يك پكيج كامل شامل پلاگين ، كامپوننت و ماژول بانك پاسارگاد مي باشد كه به شما امكان ميدهد تا امكان خريد آلاين محصولات و خدمات خود را براي كاربران سايتتان فراهم نماييد.

افزونه پي سي پاسارگاد (P30 Pasargad) سيستم كاملي براي پرداخت آنلاين بوده و قادر خواهيد بود به راحتي فروش اينترنتي خود را آغاز نماييد.اين افزونه بدون نياز به هيچ گونه ابزار جانبي و يا دانش فني و برنامه نويسي به راحتي نصب و قابل اجرا مي باشد.

افزونه پي سي پاسارگاد (P30 Pasargad) شامل دو پلاگين است كه به شما امكان ميدهد تا در هر مطلبي در جوملا كه تمايل داشته باشيد لينك خريد محصول يا خدمات دلخواه خود را قرار دهيد به طوريكه كاربر با كليك بر روي لينك خريد ايجاد شده ي شما وارد صفحه پرداخت ميشود.

افزونه پي سي پاسارگاد (P30 Pasargad) شامل يك كامپوننت است كه به شما امكان ميدهد تا بر روي كليه پرداختها و فاكتور ها مديريت نموده و امكان ويرايش ، حذف و يا تغيير را براي شما فراهم ميكند.

افزونه پي سي پاسارگاد (P30 Pasargad) شامل يك ماژول نيز مي باشد كه مي توانيد ماژول را در موقعيت دلخواه خود قرار دهيد و امكان خريد را براي كاربرانتان به گونه اي فراهم كنيد كه كابران خودشان مبلغ و شرح كالا را وارد نمايند ، ويا از ليستي كه شما تهيه كرده ايد كالا را انتخاب و عمليات خريد را انجام دهند.

:: به طور خلاصه از امكانات افزونه افزونه پي سي پاسارگاد (P30 Pasargad) مي توان به موارد مهم زير اشاره نمود:

امكان ايجاد ليست محصول/خدمات با قيمت دلخواه و نمايش در ماژول
امكان تعيين شرح كالا و مبلغ دلخواه توسط كاربر جهت واريز وجه
داراي پنل مديريت پرداختها و فاكتورهاي صادر شده
داراي تنظيمات ويژه براي مديريت فرم خريد و نمايش فيلهاي دلخواه در فرم خريد
امكان تعريف ماليات بر ارزش افزوده
امكان ارسال ايميل به مدير/كاربر پس از انجام خريد
نمايش رسيد ديچيتالي پرداخت به كاربر پس از خريد موفق
امكان درج لينك خريد در كليه مطلب جوملا
امكان درج لينك خريد در فروشگاه ويرچومارت (Virtuemart)
نصب آسان از طريق بخش نصب افزونه هاي جوملا در پنل مديريت
كاربري آسان توسط مديريت سايت بدون نياز به دانش فني و برنامه نويسي

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[align=JUSTIFY] دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در گذشته ای نه چندان دور تهیه افزونه های پرداخت جوملا حتی با هزینه بالا هم با سختی و مشکلات زیادی رو به رو بود.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط وحید سیدی ، شاهین سمیع عادل ، tarantino
۸-۱۱-۱۳۸۹, ۱۰:۱۹ عصر
ارسال: #2
RE: ماژول پرداخت آنلاين بانك پاسارگاد (پي سي پاسارگاد P30 Pasargad) براي جوملا منتشر شد!
سلام
من هم از آقای طالبی بابت این افزونه مفید تشکر میکنم .
آیا بانک پاسارگاد با افراد حقیقی هم قرارداد میبندد؟
شرایط عقد قرارداد با بانک پاسارگاد به چه نحوی است؟
لطفا دوستانی که خودشان با این بانک قرارداد بسته اند راهنمایی کنند.
با تشکر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۹-۱۱-۱۳۸۹, ۰۳:۲۷ صبح
ارسال: #3
RE: ماژول پرداخت آنلاين بانك پاسارگاد (پي سي پاسارگاد P30 Pasargad) براي جوملا منتشر شد!
من هم از طرف خودم از ایشان تشکر می کنم . ایشان حکم استادی را در جوملای ایران دارند . و واقعاً برای جوملا زحمت می کشند و آن را در اختیار هموطنان قرار می دهند . انشاء الله اجرشان پیش خدا محفوظ باشد . در جواب آقای سیدی عزیز من با بانک پاسارگاد قرارداد بستم خیلی راحت است به آدرس سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه می کنید و در قسمت فروشنده ( بالای سایت ) ثبت نام می کنید یک قرار داد اماده دارند دانلود می کنید و پایین 3 یا چهار برگ آنها را امضاء می کنید و آنها را اسکن می کنید و برایشان ایمیل می کنید یا اینکه برگه های امضاء شده را برایشان فکس می کنید
مشخصات و آی پی سایت خود را در سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وارد می کنید و منتظر می مانید که بانک بررسی و تأیید کند . بعد از تأیید برای شما کلید ارسال می شود و می توانید از آن برای فروشگاه استفاده نمایید .
[/font]البته پرداخت از طرف کاربر شرایطی دارد که از سایت پاسارگاد نقل می کنم :

مزایای خريد از طریق سامانه

خريد از طريق سامانه پرداخت امن پاسارگاد مزاياي زیر را برای شما به همراه دارد:
- اطمینان از دریافت کالای خواسته شده: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به گونه ای طراحی شده است که دریافت کالا را مطابق موارد مندرج در فاکتور فروش تضمین می کند. بنابراین هنگامی که از این سامانه برای خرید اینترنتی تان استفاده می کنید مطمئن خواهید بود که کالایی مطابق موارد مندرج در فاکتور فروش دریافت خواهید کرد.
- دریافت به موقع کالای خواسته شده: یکی از مواردی که در قالب استاندارد فاکتور فروش در سامانه پرداخت امن پاسارگاد در نظر گرفته شده است، موعد تحویل کالاست. بنابراین هنگامی که از این سامانه برای خرید اینترنتی تان استفاده می کنید، فروشنده باید کالا را تا زمان مشخّص شده به شما تحویل بدهد. در غیر این صورت بدون دخالت فروشنده بهای کالا به حسابتان بازگردانده می‏شود.
- مدیریت آسان کارت‏های بانکی: هنگامی که از پرداخت امن پاسارگاد برای خرید اینترنتی استفاده می کنید، دیگر احتیاج نیست برای هر بار خرید اطلاعات کارت های بانکی خود را وارد کنید. کافی است نام کاربری و رمز عبور حساب پی پاد خود را داشته باشید. این امکان، علاوه بر تسهیل فرآیند خرید باعث افزایش امنیت کارت های بانکی تان می شود چرا که دیگر احتیاج به وارد کردن این اطلاعات نخواهید داشت.
- عدم نیاز به وارد کردن نشانی برای هر خرید: شما علاوه بر اطلاعات کارت های بانکی، می توانید نشانی هایی را که معمولاً برای تحویل کالا استفاده می کنید در این حساب تعریف کنید. در هنگام خرید کافی است از بین لیست این نشانی‏ ها، نشانی مورد نظر را انتخاب نمایید. اين امکان در نسخه های بعدی نرم افزار سامانه به آن اضافه خواهد شد.
- سهولت پی گیری خریدهای انجام شده: در صفحه اختصاصی تان در سایت پی پاد می توانید لیست خریدهایتان را مشاهده کنید. علاوه بر این، کلیه کارهای لازم برای پی گیری خریدهای انجام شده نیز از طریق همین سایت امکان پذیر است.

مزایای فروش از طريق سامانه
با استفاده از سامانه پرداخت امن پاسارگاد از مزایای زیر بهره مند می شوید:
-کسب اطمینان خریدار: فرآیند خرید از طریق این سامانه به گونه ای طرّاحی شده است که امکان «سوءاستفاده» از فضای اینترنت را به حدّاقل می رساند (توضیح بیشتر در مورد فرآیند دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از طریق سامانه). با استفاده از سامانه پرداخت امن پاسارگاد، بدون تقبل هزینه های سنگین برای بیمه کردن فروش هایتان، می توانید خود را از افرادی که قصد سوء استفاده از غیرمستقیم بودن تعاملات اینترنتی را دارند متمایز کنید. اگر شما فروشنده تازه کاری در فضای اینترنت هستید، استفاده از سامانه به شما کمک می کند که بتوانید فقط بر روی کار خودتان متمرکز شده، با برطرف کردن نیازهای مشتریانتان اعتبار کسب کنید.
- حذف هزینه های مربوط به چک کردن نشانی خریدار: معمولاً فروشگاه های اینترنتی بعد از دریافت سفارش باید از صحّت آن مطمئن شوند. این کار معمولاً از طریق تماس گرفتن با شماره تماس وارد شده در سایت صورت می گیرد امّا حتّی این کار نیز نمی تواند باعث اطمینان از حضور خریدار در زمان و محل مشخّص شده برای تحویل کالا شود. هنگامی که از سامانه پرداخت امن پاسارگاد استفاده می کنید، دیگر طرف مقابل شما یک خریدار ناشناس نیست، بلکه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نمایندگی از بانک پاسارگاد است. بعد از صدور فاکتور فروش، آدرس خریدار از طرف سامانه برای شما ارسال می شود. به این ترتیب استفاده از سامانه پرداخت امن پاسارگاد بار چک کردن نشانی خریدار را از دوش شما بر می دارد. این مزیت مخصوصاً برای فروشندگانی که از روش پرداخت در محل تحویل استفاده می کنند از اهمیت خاصی برخوردار است.
- حذف تأخیر در اخذ بهای کالای فروخته شده: معمولاً فروشگاه هایی که از روش پرداخت در محل تحویل استفاده می کنند، با تأخیر زیادی در دریافت بهای کالای فروخته شده مواجهند. هنگامی که از سامانه پرداخت امن پاسارگاد استفاده می کنید، بلافاصله بعد از تأیید دریافت کالا توسط خریدار، وجه مورد نظر به حساب شما منتقل می شود. حذف این تأخیر به شما در مدیریت نقدینگی تان کمک می کند. علاوه بر این، در صورتی که نزد گروه مالی پاسارگاد از اعتبار کافی برخوردار باشید، امکان استفاده از سرویس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را نیز خواهید داشت.
- مدیریت ساده فروش ها: بعد از ثبت نام در سایت سامانه، یک صفحه شخصی به شما اختصاص داده می شود. از طریق این صفحه می توانید وضعیت فروش های قبلی تان را مشاهده کنید. علاوه بر این، گزارش هایی نیز در مورد این فروش ها به شما داده می شود.
- امکان برقراری ارتباط آسان با مشتریان: شما می توانید از طریق صفحه اختصاصی تان در سایت با مشتریانتان ارتباط برقرار کرده، هماهنگی های لازم را در مورد سفارش هایشان انجام دهید.
- قرار گرفتن لینک فروشگاه در سایت سامانه: لیست فروشگاه های طرف قرارداد با سامانه در بخش لیست پذیرندگان سایت قرار می گیرد. علاوه بر این، نشانه تجاری نُه فروشگاه منتخب در قسمت ليست فروشگاه های برگزيده در وب سايت سامانه نیز آورده می شود.

برای ثبت نام فروشنده ( سایت های فروشگاهی ) از این لینک می توان استفاده کرد

[font=tahoma]
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، وحید سیدی
۹-۱۱-۱۳۸۹, ۰۳:۴۵ صبح
ارسال: #4
سلام
خیلی ممنون از توضیحاتتون
چند تا سوال داشتم:
1-یعنی عقد قرارداد با بانک به این راحتی است و نیازی به مراجعه حضوری نیست؟
2-آیا پاسارگاد کارمزدی هم دریافت میکنه؟
3-عقد قرارداد با پاسارگاد تا چه زمانی اعتبار دارد؟یک ساله؟یا بدون مدت؟
چون بانک پاسارگاد در شهر ما نیست این سوال را میپرسم:آیا من قبل از اقدام به عقد قرارداد حتما باید در این بانک افتتاح حساب کنم؟
۹-۱۱-۱۳۸۹, ۰۳:۵۴ صبح
ارسال: #5
در هر بانکی که میخواهید امکانات پرداخت دریافت کنید باید ثبت نام کنید ولی مدتش رو حتما اقای سمیع عادل خواهند گفت ولی نیازی به مراجعه حضوری در دفتر مرکزی نخواهد داشت و طبق اطلاعات حساب شما عمل میکنند
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط وحید سیدی ، شاهین سمیع عادل
۹-۱۱-۱۳۸۹, ۰۴:۰۳ صبح
ارسال: #6
بله به همین راحتی است
البته نیاز به مراجعه حضوری نیست . من دو بار ثبت نام کردم
- یک بار در نمایشگاه الکامپ تهران که بانک پاسارگاد غرفه داشت به صورت حضوری و آنها توضیحات کامل را به من دادند
برای یک سایت دیگر هم ثبت نام کردم و آن را کاملاً غیر حضوری
- حتماً باید یک حساب در بانک پاسارگاد داشته باشید .
- سودی دریافت نمی کنند و فقط مبلغ به مدت فکر می کنم دو روز در حسابشان می ماند تا مشتری تأیید کند . اگر مشتری تأیید نکرد هم پول را برایتان می فرستند ولی اگر مشتری شکایتی داشت . یک اتاق گتفگو تشکیل می شود و شما ، مشتری و بانک پاسارگاد حضور خواهید داشت ( به صورت مجازی ) و هر کدام در مورد اختلاف صحبت می کنند و بانک تصمییم می گیرد که حق با کیست .
- به من گفته اند تا زمانی که بخواهید از این سیستم استفاده کنید سیستم پابرجاست

البته به نظر من مطمئن ترین کار اینه مراجعه حضوری کنید به شعبه اصلی بانک پاسارگاد و اونجا هم افتتاح حساب کنید و در همان ساختمان شرکت نوپاد که زیر مجموعه بانک پاسارگاد هست قرار دارد و قرارداد را امضاء کنید و از چند و چون کار کامل آگاه شوید . البته باز هم می گویم من به صورت غیر حضوری هم نتیجه گرفته ام .
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، وحید سیدی
۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۶:۴۵ صبح
ارسال: #7
ماژول پرداخت آنلاين بانك پاسارگاد (پي سي پاسارگاد P30 Pasargad) براي جوملا منتشر شد!
سلام
من از کل این افزونه نیاز شدیدی فقط به پلاگین آن دارم
میخام در هر جای مطلب پرداخت داشته باشم لطفا کمک کنید
هرچی گشتم نتونستم چیز مناسبی پیدا کنم
اگه میشه یه جوری کمک کنید هزینش رو هم پرداخت میکنم
۱۹-۱۲-۱۳۹۱, ۰۸:۴۷ عصر
ارسال: #8
سلام به دوستان .
من نسخه رایگانشو دانلود کردم .
ولی هیچ بخشی برای مرچنت و ترمینال کد نداره . اینا رو کجا باید وارد کرد ؟
امضاء seratstore
فروشگاه محصولات قرآنی صراط
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان