زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۵۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صفحه ورود به سایت ساده
۳۰-۸-۱۳۹۰, ۰۶:۳۱ عصر
ارسال: #1
صفحه ورود به سایت ساده
سلام دوستان
من دارم یه سایت برای یک مربی فوتبال میسازم
میخوام صفحه ورود به سایتشو یه بکراندی از زمین فوتبال باشه و یک توپ و بعد کلیک بشه وارد سایت بشه.
کسی هست اینکارو برام انجام بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منون میشم ازتون
اون مربی دایی بندست میخوام واسه تولدش این سایت و بهش هدیه بدم
ممنون میشم کمکم کنین
امضاء MARKO
یا علی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۰-۸-۱۳۹۰, ۰۶:۵۹ عصر
ارسال: #2
RE: صفحه ورود به سایت ساده
کار سختی نیست
شما دمو قرار دهید
برای نمایش پنجره قبل از ورود به سایت میتوانید از افزونه ها بهره بگیرید.
منظور شما ورود به سایت کدام قسمت کاربری یا ادمین ؟
Rose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط صابرمحمدی
۳۰-۸-۱۳۹۰, ۰۷:۰۵ عصر
ارسال: #3
قبلا در این مورد در انجمن بحث شده .
شما باید یک صفحه به نام index.html ایجاد کنید وداخل آن هر چیزی که می خواهید طراحی کنید و سپس آن را به سایت خود منتقل کنیدچون به صورت پیشفرض در سایت ها اول صفحه index.html لود می شود یعنی همین که طراحی کرده اید . داخل این صفحه می خوانید لینک به صفحه اصلی سایت خود بدهید برای این کار باید لینک به صفحه index.php سایت خود بدهید یعنی :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در انجمن هم جستجو کنید ( صفحه اینترو یا صفحه اول سایت ) مطالب مربوطه را پیدا می کنید .
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، صابرمحمدی ، bety
۳۰-۸-۱۳۹۰, ۰۷:۱۴ عصر
ارسال: #4
من همون صفحه ی اولی که آدرس داده میشود و سایت بالا می آید را میگم
و نگاه کنید
زیاد جالب نیست
ولی من میخوام ساده تر و زیبا بشه
من اینکارو بلد نیستم
آیا کسی هست اینکارو برام انجام بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امضاء MARKO
یا علی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان