زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۱۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب گرافیکی با تغییرات رنگ
۲۹-۷-۱۳۹۰, ۱۲:۱۳ صبح
ارسال: #1
قالب گرافیکی با تغییرات رنگ
من یه قالب گرافیکی میخوام که ظاهر زیبایی داشته باشه و موقعیت های خوبی ام داشته باشه و امکان تغییر رنگ هم داشته باشه.
امضاء MARKO
یا علی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۹-۷-۱۳۹۰, ۰۸:۲۶ صبح
ارسال: #2
RE: قالب گرافیکی با تغییرات رنگ
شما این تاپیک رو دوباره مطرح کردید یا پاسخ مناسب دریافت نکردید !
در صورت عدم دریافت راهنمایی پاسخ دهید تا دوستان خوب انجمن راهنمایی کنند !
من چون مشاهده کردم تاپیک بی پاسخ مونده گفتم شاید در تاپیک دیگری دوستان راهنمایی کرده اند !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲۹-۷-۱۳۹۰, ۰۸:۳۶ صبح
ارسال: #3
سلام این دمو را نیگاه کنید : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رنگش قرمزهست و شما اگه واسه استقلال میخواهید میتونید به آبی تغییر بدید .

ولی در کل باید یه تعدادی تغییرات روش انجام بدید تا مانند قالب باشگاه پرسپولیس که می خواستید بشه .

زندگیتان سپید
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۹-۷-۱۳۹۰, ۰۸:۵۱ صبح
ارسال: #4
من یه پیشنهاد واسه دوستانی دارم که تقاضای تمپلیت خاص می کنن،
- اول از همه قالبهای معرفی شده در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو کامل زیرو رو کنن با توجه به نسخه جوملاشون، فکر کنم همه قالب ها دمو و یا عکس دارن این جا

- بعد یه سری به قسمت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزنند

- و قسمت قالب های عمومی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

- بعد می تونن مثلا قالب های معرفی شده در سایتدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو ببینن!

و ... خیلی جاهای دیگه! این جوری سریع تر به چیزی که می خواید دست پیدا می کنید و تو همین سایتا کلی انتخاب دارید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، btheme ، پیام عمرانی ، majid33 ، rezaetemadi ، shahnaz
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان