زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۰۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب اختصاصی برای ccnewsletter + فایل PSD
۱-۷-۱۳۹۰, ۱۲:۵۴ عصر
ارسال: #1
قالب اختصاصی برای ccnewsletter + فایل PSD
با درود
چند وقتی است که دنبال یک خبرنامه ی شیک میگشتم. متاسفانه چیزی پیدا نکردم
تا اینکه مشتریم برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه چیز قشنگ می خواست. بعد از کلی گشت و گذار دیدم کامپوننتی که جناب صابر محمدی در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفی کردند خیلی خوبه... ولی باز هم قیافه نداره!!!!
اینجا بود که فرجاد وارد می شود!!! :دی (به احتمال زیاد مدیران محترم پاک کنن این خط رو)

اول دمو رو ببینید : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(البته هنوز سایتش کامل نیستا فقط به خبرنامه توجه کنید)

نحوه ی نصب :
اول ) کل پکیج رو از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دریافت و نصب کنید
دوم ) فایلی که پیوست کردم رو به روت هاست انتقال بدید و اکسترکت کنید .
سوم ) وارد تنظیمات ماژول بشید و گزینه ی اول یعنی Type of effect رو به حالت normal تغییر بدید (مثل عکس)
[تصویر:  newsletter.jpg]
همین...
در نهایت براتون سه تا فایل پی اس دی در سه رنگ بندی میذارم اگر خواستی تغییر بدید و مطابق سلیقه خودتون در بیارید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکلی بود در خدمتم

موفق باشید
مرتضی پورمحمد

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

modules.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 100
اندازه 22.8 کیلوبایت

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، btheme ، hasan512 ، صابرمحمدی ، mal2moh ، vahid.exe ، شاهین سمیع عادل ، مرتضی محمدجانی ، ariatm ، صدرا حسابی ، majid33 ، zaban26 ، minoooo
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۸-۷-۱۳۹۰, ۰۷:۳۱ صبح
ارسال: #11
RE: قالب اختصاصی برای ccnewsletter + فایل PSD
با درود
1- بنده در همون پست اول عرض کردم کافیست فایل را همونطوری به روت انتقال داده و اکسترکت کنید تا جای فایل های قبلی بنشیند..
2- در مورد این سه قالب هم باید بگم بنده فایل های پی اس دی را طراحی کردم و با همون فرمت قرار دادم تا دوستان بتوانند متناسب با نیازشون تغییرات لازم رو بدهند و سپس با فرمت مناسب (که دراینجا PNG است ) ذخیره نمایند و جای فایل عکسی که بنده در فایل های اصلی قرار دادم ، جایگذاری کنند.. یعنی مثلاً شما از رنگ مشکی خوشتون میاد کافیه اونو PNG کنید و در قسمت مربوطه آپلود کنید
قسمت مربوطه هم در آدرس زیر است:
[آدرس سایت]/modules/images/Subs1.png

باز هم مشکلی بود در خدمتم
موفق باشید
مرتضی پورمحمد
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، احسان افشاری ، Reza Ganji
۲۹-۸-۱۳۹۰, ۰۶:۱۵ صبح
ارسال: #12
سلام طبق آموزش رفتیم جلو ولی جایگزین نشد !
البته پکیج اصلی را از جوملا آی آر دریافت کردم 53

فرجاد وارد شو ببینیم مشکل از کجاست ؟ 39
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۹-۸-۱۳۹۰, ۰۶:۲۵ عصر
ارسال: #13
با درود
من وارد شدم :دی
میشه لینک دمو بذارید ببینم...

موفق باشید
مرتضی پورمحمد
 سپاس شده توسط احسان افشاری ، Reza Ganji
۲۹-۸-۱۳۹۰, ۰۹:۴۳ عصر
ارسال: #14
سلام فرجاد

میخوام رو سایت خوم بذارم ، دمو : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو روت اکسترکت کردم و در تنظیمات ماژول حالت نمایش رو هم زدم معمولی ولی جایگزین نشد Blush
امضاء vahid.exe
۳۰-۸-۱۳۹۰, ۱۱:۱۴ عصر
ارسال: #15
با درود
مرسی از دمو...
اول اینکه بنده توی سایت آقای قهرود جا برای ماژول ها خیلی گذاشتم و به خاطر همین راحت تر میتونستم کار کنم.
در سایت شما هم مشکلی نیست.. کافیست عکس رو هم اندازه ی موقعیت ماژولتون و خبرنامه در بیارید. منظروم سایز عکسه...
در نهایت در کد یه تغییرات کوچیکی ایجاد کنید..

به دو تا عکس زیر دقت کنید
[تصویر:  ccnews2.jpg]
[تصویر:  ccnews3.jpg]

اگه مشکل حل نشد در پیام خصوصی مشخصات اف تی پی رو بدید تا براتون درست کنم..

موفق باشید
مرتضی پورمحمد
 سپاس شده توسط vahid.exe ، صدرا حسابی ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان