زمان کنونی: ۲۹-۱۲-۱۴۰۲, ۰۷:۴۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برگشت استایل منو
۲۲-۱۲-۱۳۹۹, ۰۵:۴۱ عصر
ارسال: #1
برگشت استایل منو
سلام.وقت بخیر

احتراما ماژول dj mega menu رو نصب کرده ایم....تکست های اون بصورت چپ چین قرار میگیرن....توی استایل خودماژول موقعیت رو روی Center قرار دادم ..ولی همش با کدهای template.css خود قالب داره کنترل میشه...توی این فایلtemplate.css هم وقتی مورد رو راست چین میکنم بعد از یک روز دوباره چپ چین میشه و ک در داخل فایل template.css به حالت اولیه برمیگرده...

احتراما چطور اصلاحش کنم...چرا هی کد برمیگرده ؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۴-۱۲-۱۳۹۹, ۰۵:۴۲ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۱۲-۱۳۹۹ ۰۶:۲۵ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #2
RE: برگشت استایل منو
درود
شما باید تغییرات را در فایل کاستوم سی اس اس قالب اضافه کنید چون در قالب های جدید فایل های سی اس اس توسط فرم ورک کامپایل میشوند و هر چند روز بعد از خالی شدن کش دوباره ایجاد میشوند.قبلا در انجمن در این مورد زیاد بحث شده است.
مانند تاپیک زیر :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۷-۱۲-۱۳۹۹, ۱۰:۰۹ عصر
ارسال: #3
چون دوباره توسط کش ایجاد میشه????
با تقدیم احترام
مرکز مینی کامپیوتر
 سپاس شده توسط سینما
۱۱-۶-۱۴۰۲, ۰۹:۴۶ عصر
ارسال: #4
سلام کس رو پاک کنیدو مجدد تست بفرمایید ایا افزونه درون برنامه ای استفاده کردید یا خیر
منم داخل سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مشکل رو پیدا کرده بودم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان