زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۲۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین اضافه کردن محتوا با استفاده از آر اس اس E-Content
۶-۱۰-۱۳۸۹, ۰۷:۲۵ عصر
ارسال: #1
Wink پلاگین اضافه کردن محتوا با استفاده از آر اس اس E-Content
[تصویر:  1293437950_1_bf3dd3a686.png]

سلام و درود
اگر میخواهید سایت خود را هر روز بروز رسانی کنید ولی وقت و حوصله کافی برای نوشتن مطالب ندارید میتوانید از این پلاگین استفاده کنید.این پلاگین محتوا را از آر اس اس و صفحات اچ تی ام ال گرفته و در بخش و مجموعه مورد نظر شما قرار میدهد.البته من تست نکردم ولی در صورتی که درست و کامل عمل کند میتواند بسیار مفید باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توجه داشته باشید که این افزونه شامل دو پلاگین میباشد.یک افزونه برای اضافه کردن محتوا به جوملا و دیگری برای کامپوننت K2 میباشد.همچنین در سیت سازنده توضیحات بسیار کانلی در مورد این پلاگین داده شده.

فایل‌(های) پیوست شده
plg_econtent_save_content_1.0.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 41
اندازه 4.88 کیلوبایت

plg_econtent_save_k2_1.0.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 26
اندازه 4.78 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، tanha_to0 ، morte3a ، صابرمحمدی ، احسان افشاری ، btheme ، مرتضی محمدجانی ، shahnaz ، mal2moh ، mercol30
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۴-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۱۰ عصر
ارسال: #11
Thumbs Up کار با آن کاری نداره فقط باید
در درجه اول از آقای گنجی عزیز تشکر می کنم که مثل همیشه افزونه های خوبی معرفی کردند

دوستان ، کامپوننت خیلی عالی هست خیلی خیلی عالی .... شما به راحتی می توانید مطالب دیگر سایت ها را همیشه در سایت خود داشته باشدی به صورت اتوماتیک :

دوستان ، من از این کامپوننت استفاده کردم و توانستم مطالب دیگر سایت ها را به صورت اتوماتیک وارد سایتم کنم
خوب کار با آن راحت هست ولی چند مشکل داره که باید آن ها را حل کرد
یکی اینکه باید در قسمت Get Introtext باید یک کدی را بنویسید تا بهش بگویید که چه جاهایی را برایتان در سایتتان سیو کنه این کد برای هر سایت فرق می کنه حالا بر چه اساسی باید چه کدهایی را برای هر سایت استفاده کنید من دیگه نمی دونم ( شاید این طور نباشه ) ولی اون طوری که من تست کردم برای سایت وبلاگینا از این کد استفاده کردم و جواب داد ولی برای یک سایت دیگه جواب نداد
توی این عکس در این قسمت باید آن کد را وارد کنید ( البته از مثالش هم که خودش زده می توانید یک چیزهایی را بفهمید ) :

یادتان باشد قبل از استفاده از این کد باید در صفحه قبل از آن گزینه mainitro and cut text را انتخاب کنید :

این کد را می توانید استفاده کنید و دز این قسمت وارد کنید طبق عکس تنظیمات را اعمال کنید :

/<div class="content">\s*(.*?)\s*<\/div>\s*<div class=" End Footer">/ism

و برای تست از آدرس این فید استفاده کنید :

و بعد از دیگر تنظیمات باید برای اعمال این کار به کنترل پنل رفته و گزینه Manual Cron Job را انتخاب کنید فید مورد نظرمان را انتخاب کرده و بر روی گزینه capture کلیک کنید تا فید را به سایتتان انتقال دهد
بعد می توانید نتیجه را در سایت ببیند ( در قسمت مجموعه یا بخش مربوطه که تنظیم کرده اید )
نتیجه تست بنده این بود که توی عکس می توانید ببینید :

همانطور که در عکس می بینید مطالب همراه با عکس اومده ولی یکی اینکه فارسی را خوب نمی یاره که شما می توانید توی نوشته ها ببینید ( شاید به خاطر یوتی اف هشت باشه ) که بنده چند باری تست کردم و نتیجه نگرفتم ( شاید هم اشتباه کرده باشم )
و مشکل دیگر اینکه گاهی اوقات درست نمی آید یعنی توی تست اولم اومد ( همان تصویر بالا )
ولی در تست دوم به این صورت اومد :

نمی دونم چرا این کار را کرد
پس سه مشکل هست که باید حل بهش واقعا کامپوننت عالی هست
1. از چه کدی باید استفاده کرد برای هر سایت و اصلا بر چه مبنایی از این کدها باید استفاده کرد
2. مشکل این کلمات فارسی حل بشه
3. چرا بعضی اوقات درست اعمال می شه ولی بعضی اوقات نه

دوستان لطفا تست کنید و بیایید این مشکلات را بر طرف کنیم و اگر نشد به سایت سازنده اش بگوییم
دوستان کار با آن راحته و شما می توانید از مثالش هم کمک بگیرید و اگر مشکلی بود بگویید تا بنده راهنمایی کنم فقط کمی ور رفتن می فهمید که به چه صوت هست

این کاپوننت تجاری هست که به راحتی می توانید آن را تهیه کنید و اگرنتوانستید بگویید تا در پیغام خصوصی برایتان ارسال کنم
امضاء mercol30
تشکر از ديگران نشانه شخصيت شماست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۵-۱۲-۱۳۹۰, ۰۵:۳۲ عصر
ارسال: #12
RE: پلاگین اضافه کردن محتوا با استفاده از آر اس اس E-Content
تا آموزش واسه این افزونه درست نشه مشکلاتش زیاده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji