زمان کنونی: ۲۶-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۲۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میخوام ویندوزو عوض کنم اطلاعات لوکال را چه کنم
۴-۶-۱۳۹۰, ۰۹:۰۹ صبح
ارسال: #1
میخوام ویندوزو عوض کنم اطلاعات لوکال را چه کنم
با سلام

من می خوام ویندوزم را عوض منم و در لوکال که با (wamp) کار کردم چند سایت کار کردم
حالا می خوام از این سایتها یه بکاپ بگیرم و در ویندوز جدید یک ومپ جدید تر نصب کنم و بک اپ را روی اون نصب کنم
حالا به نظر شما دوستان و اساتید
1 -چه جوری از کل لوکال بکاپ بگیرم که روی لوکال جدید همه افزونه ها و اطلاعات و ... بمونه و کار کنه
ممنون و متشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۴-۶-۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ عصر
ارسال: #2
RE: میخوام ویندوزو عوض کنم اطلاعات لوکال را چه کنم
با استفاده از آكيبا از سايت هاي موجود در لوكال بك اپ بگيريد يا از روش هاي ديگر بك اپ گيري استفاده كنيد !

البته در هنگام انيستال كردن ومپ از شما پرسيده ميشه كه اطلاعات رو ميخواهيد ذخيره كنيد و در چه پوشه اي ولي راحت ترين كار گرفتن بك اپ كامل از سايت هاي روي لوكال است !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، Pourdaryaei
۴-۶-۱۳۹۰, ۰۷:۲۹ عصر
ارسال: #3
RE: میخوام ویندوزو عوض کنم اطلاعات لوکال را چه کنم
شما میتونی پوشه ها ی مربوط به هر سایت رو زیپ کنی و کپی کنی تو درایو دیگه.البته دقت کن فایل configuration رو انتخاب نکنی.بعد از دیتابیست بکاپ بگیری و ذخیره کنی.
خوب تقریبا همه اطلاعات رو برداشتی.
به نظر من لوکال رو جدا از درایو c تو یکی دیگه از درایوا نصب کن تا دفعه بعد به این مشکل بر نخوری.
بعد یکبار دیگه جوملا رو تو لوکال جدید نصب کن.تا فایل configuration ایجاد شود.بعد از نصب پوشه های زیپ شده قبلی رو اکسترت کن روی جوملای جدید.
دیتابیس جدید رو پاک کن و دورباره با همون نام قبلی بساز.و دیتابیس که بک اپ گرفتی رو لود کن .
امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، Reza Ganji ، m2005
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان