زمان کنونی: ۲۵-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۵۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منوی بالای سایت من تو ماژول ها نیست!
۳-۶-۱۳۹۰, ۰۳:۳۵ صبح
ارسال: #1
منوی بالای سایت من تو ماژول ها نیست!
در مدیریت منوها یه منویی دارم به اسم منوی بالا. ولی تو ماژول ها چیزی با این عنوان ندارم. شاید هم پاک کردم. حالا باید چی کار کنم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۶-۱۳۹۰, ۰۳:۴۶ صبح
ارسال: #2
RE: منوی بالای سایت من تو ماژول ها نیست!
سلام دوست عزیز

منویی که در قسمت منوهای اصلی ایجاد میشه دیگه در مدیریت ماژول ها نمیاد ! یعنی اون قسمت مستقل از مدیریت ماژول ها است.

اگر این منو رو میخواهید ویرایش کنید روی عنوان منو کلیک کنید تا صفحه ویرایش باز شود و تنظیمات خودتون رو اعمال کنید و بعد ذخیره کنید.
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۳-۶-۱۳۹۰, ۰۴:۰۵ صبح
ارسال: #3
ولی هر منویی که تو مدیریت منوها هست، یه ماژول هم داره!
مثلا تو مدیریت ماژول ها یه منوی اصلی دارو و یه منوی کاربری و یکی هم سایر منوها...

تو مدیریت منوها یه منو هست به اسم منوی بالا. ولی تو ماژول ها چیزی با این اسم نیست!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳-۶-۱۳۹۰, ۰۴:۲۸ صبح
ارسال: #4
اون منو هایی مث منو اصلی که تو ماژول ها هستند، به وسیله ماژول منو ایجاد شده و در سایت نمایش داده شدند.

شما در اصل میخواهید با این منوی ( منوی بالا ) چیکار بکنید ؟

ببینید منو ها رو اگر بخواهید داخل سایت نمایش بدید باید از مدیریت ماژول ها روی جدید کلیک کنید و بعد روی گزینه منو کلیک کنید و از داخل ماژول همون منو رو انتخاب کنید و در موقعیت دلخواه فعال کنید .

پیشنهاد میکنم کتاب آموزش کامل جوملا رو هم از اینجا دانلود کنید و مطالعه کنید. کتاب بسیار خوب و مفیدی است. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، Reza64 ، pivi ، صابرمحمدی
۳-۶-۱۳۹۰, ۰۷:۱۵ صبح
ارسال: #5
فکر کنم تمپلیت یا قالب شما دارای این ویژگی است.
شما داخل مدیریت قالب سایت می تونید اونو تغییرش بدی.
امضاء saso
من از سایت پارس جوم بیش از اندازه رضایت دارم تشکر از همگی بچه های انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان