زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۱۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
( هدیه اختصاصی ) ماژول نمایش پست های instagram در جوملا 3
۱۹-۱۲-۱۳۹۴, ۱۲:۲۵ صبح
ارسال: #1
( هدیه اختصاصی ) ماژول نمایش پست های instagram در جوملا 3
[تصویر:  trangell-post-instagram-joomla.png]
با درود خدمت شما دوستان گرامی امید وارم روز های خوبی در پیش رو داشته باشید مخصوصا چند روز پایانی سال ۹۴ . طبق روز های قبل و قولی که داده بودیم اینم ماژول کاربردی دیگه برای نمایش تعداد کامنت ها و لاک ها و عکس و لینک و در اخر خلاصه مطالب اکانت اینستای شما در جوملا .

طبق صحبت هایی که در پست ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) قرار هست بنده تا عید برخی از افزونه های درست شده رو منتشر کنم که امید وارم لذت ببرید و در پست بالا هم نظرات خودتون بزارید . به زودی کامپوننت های نوشته شده نیز منتشر می شه

اسکرین شات :
[تصویر:  joomla-insta-post-trangell_com.png]

بخش مدیریت :
[تصویر:  joomla-instagram-mod-trangell_com.png]

سایت سازنده : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افزونه پیوست هم شد. توجه داشته باشید یک سری فایل های مربوط به توضیحات افزونه در این فرمت زیپ وجود داره ولی در موقع نصب روی وب سایت شما قرار نمی گیره.

دانلود و دسترسی کامل به کد ( همیشه آخرین تغییرات ) :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امید وارم با نظراتتون مارو در این راه حمایت کنید

فایل‌(های) پیوست شده
mod_scshinsta.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 87
اندازه 106.49 کیلوبایت

امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، mahan ، sulduz ، پیام عمرانی ، محمدسلیمانی
۱۹-۱۲-۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ صبح
ارسال: #2
RE: ( هدیه اختصاصی ) ماژول نمایش پست های instagram در جوملا 3
ممنونم مدتها بود دنبال یک همچنین ماژولی بودم که درست نمایش بده .
لطف کردید
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط shahryar warez
۲۰-۱۲-۱۳۹۴, ۰۸:۴۲ صبح
ارسال: #3
RE: ( هدیه اختصاصی ) ماژول نمایش پست های instagram در جوملا 3
نقل قول: ممنونم مدتها بود دنبال یک همچنین ماژولی بودم که درست نمایش بده .
لطف کردید

تشکر دوست گرامی . امید وارم وقت بکنم و در ماژول بعدی ( نسخه بعدی ) چند اکانته رو هم بهش اضافه کنم
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، محمدسلیمانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان