زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۱۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
( هدیه اختصاصی ) ماژول نویگیشن دایره ای
۱۴-۱۲-۱۳۹۴, ۰۴:۰۲ صبح
ارسال: #1
( هدیه اختصاصی ) ماژول نویگیشن دایره ای
[تصویر:  b2ap3_large_joomla-nav-ban-post.jpg]

با درود خدمت شما دوستان این هم یک مازول کوچیک و کاربردی که براتون برخی از لینک ها رو پایین سایت ثابت نگه می داره تا بتونید میانبری زیبا و جذاب به سایتتون اضافه کنید

طبق صحبت هایی که در پست (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) قرار هست بنده تا عید برخی از افزونه های درست شده رو منتشر کنم که امید وارم لذت ببرید و در پست بالا هم نظرات خودتون بزارید . به زودی کامپوننت های نوشته شده نیز منتشر می شه

این افزونه سورسش از سایت اچ تی ام ال درایو گرفته شده و تبدیل شده به جوملا

اسکریت شات :
[تصویر:  Circle-site-img.jpg]

بخش مدیریت :
[تصویر:  Circle-admin-img.jpg]

افزونه رو پیوست کردم . توجه داشته باشید یک سری فایل های مربوط به توضیحات افزونه در این فرمت زیپ وجود داره ولی در موقع نصب روی وب سایت شما قرار نمی گیره

تا جایی که شده تست کردم تداخلی در css و جاوااسکریپت سایت شما نداشته باشه اگر تداخلی دیدید در همینجا ذکر فرمایید

لینک سایت سازنده : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک گیت ها و دریافت آخرین نسخه ( همیشه ) و دسترسی به کد :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امید وارم با نظرات خودتون مارو حمایت کنید

فایل‌(های) پیوست شده
mod_scshcirc.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 54
اندازه 771.78 کیلوبایت

امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط sulduz ، Pourdaryaei ، پیام عمرانی ، محمدرضا بهارلو ، mahan ، rezaetemadi
۱۴-۱۲-۱۳۹۴, ۰۷:۳۴ صبح
ارسال: #2
RE: ( هدیه اختصاصی ) ماژول نویگیشن دایره ای
سلام شهریار عزیز
خیلی خوبه امیدوارم که روز به روز پیشرفت کنید
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط shahryar warez
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان