زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۳۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک سوال در مورد دامین وساب دامین
۲-۶-۱۳۹۰, ۰۳:۳۶ صبح
ارسال: #1
یک سوال در مورد دامین وساب دامین
سلام خدمت همه دوستان انجمن پارس جوم
یک سوال داشتم؟
مثلا سایت پارس جوم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و انجمن جوم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روی یک هاست نصب شدند یا نه؟
اگر رو دوتا هاست هستن چطور ساب دامین پارس جوم (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) رو رو هاست دیگه ست کردن؟
درکل منظورم اینه که آیا واسه یک سایت شرکتی و فرم همون شرکت باید دوتا هاست خرید یا نه؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۶-۱۳۹۰, ۰۵:۲۳ صبح
ارسال: #2
RE: یک سوال در مورد دامین وساب دامین
نه .فکر نکنم شما یه هاست با حجم بالا بگیری برای هر دو کافی میشه
 سپاس شده توسط vahid.exe ، Reza64 ، Reza Ganji
۲-۶-۱۳۹۰, ۰۵:۳۲ صبح
ارسال: #3
سلام

نه نیاز به 2 تا هاست نیست. همینجور که دوستمون ( m2005 ) گفتند اگه شما هاست بیشتری بگیری میتونید هر چند تا برنامه مدیریت محتوا که خواستید روش نصب کنید.

مثلن جوملا نصب کنید واسه سایت و MYBB هم نصب کنید واسه ایجاد فروم .

البته از مدیر هاستینگ سوال کنید که واسه نصب 2 تا برنامه به باید چقدر هاست بگیرید .
چون بعضی از هاستینگ ها مثلن روی سرویس نقره ای اجازه نمی دهند 2 تا برنامه نصب کنید !

و حتما باید سرویس طلایی ازشون بگیرید، تا اجازه نصب بدن !! Blush
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza64 ، Reza Ganji
۲-۶-۱۳۹۰, ۰۵:۳۷ صبح
ارسال: #4
اگر من بخوام یک انجمن شبیه همین انجمن پارس جوم خودمون را اندازی کنم از باید از انجمن ساز MyBB استفاده کنم.؟ یا در انجمن پارس جوم از انجمن ساز دیگری استفاده شده
۲-۶-۱۳۹۰, ۰۵:۴۰ صبح
ارسال: #5
بله واسه راه اندازی انجمن پارس جوم از MyBB استفاده شده و پیشنهاد میکنم شما هم از MyBB استفاده کنید . چون عالی هست و انجمن پشتیبانی فارسی هم داره . Inlove
میتونید واسه اطلاعات بیشتر راجه به MyBB به لینک زیر مراجعه کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء vahid.exe
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲-۶-۱۳۹۰, ۰۵:۴۵ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۶-۱۳۹۰ ۰۵:۴۸ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #6
انشاالله به زودي هاستينگ پارس جوم هم راه اندازي خواهد شد !
با امكان اضافه كردن ساب دامين و ديتابيس به تعدا نامحدود و البته يك امكان كوچك ديگر هم دارد كه كمتر به صورت رايگان در اختيار قرار ميگيرد و بعد از باز شدن هاستينگ اطلاعات كافي در اختيار دوستان قرار خواهد گرفت !
براي راه اندازي سايت و انجمن نياز به هاست جداگانه نيست و همونطور كه دوستان گفتند فقط هاست بايد قابليت ايجاد ديتابيس رو داشته باشد تا براي هركدام از اسكريپت ها جداگانه ديتابيس بسازيد و البته اگر هم اين قابليت رو نداشته باشد و اجازه ايجاد ساب دامين داشته باشيد ميتوان با ترفندي از يك ديتابيس براي دو اسكريپت استفاده كرد !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط صابرمحمدی ، Reza64 ، vahid.exe
۲-۶-۱۳۹۰, ۰۶:۱۴ صبح
ارسال: #7
با سلام
من از شرکت ----- هاست هامو میخرم من که تو مشخصات هاستهاش دیتابیس ندیدم باز اگر دوستان لطف کنند و مشخصات سرویسهای مختلف رو برسی کنند ببینید اصلا هاستهای این شرکت قابلیت نصب دو برنامه جوملا و مای بی بی رو دارد من صفحه کنترل پنل خودم و مشخصات سرویسهای مختلف رو پیوست کردم ممنون میشم اگر دوستان لطف کنند بررسی بکنند که این قابلیت رو داره یا نه؟
۲-۶-۱۳۹۰, ۰۶:۲۳ صبح
ارسال: #8
دوست عزیز تو عکس پنل هاستت بانک اطلاعاتی (دیتابیس) مجاز یکی هست.
شما تنها یک دیتابیس میتونی داشته باشید.
یا اینکه با مدیریت هاست تماس بگیری تا افزایشش بدن.
و یا از طرفند یک دیتا بیس برای دو سایت طبق فرمایش اقای گنجی استفاده کنی
امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

سپاس شده توسط vahid.exe ، Reza64 ، Reza Ganji
۲-۶-۱۳۹۰, ۰۶:۴۸ صبح
ارسال: #9
ممنون بابت راهنمایی همه دوستان
۲-۶-۱۳۹۰, ۰۸:۱۴ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۶-۱۳۹۰ ۰۸:۱۶ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #10
اين ديگه از اون كارهاي جالب هاستينگ ها بود مگر فضاي هاست شما چقدر است كه يك ديتابيس ميتونيد ايجاد كنيد !

ميتونيد از يك ديتابيس براي دو اسكريپت استفاده كنيد هرچند كار مناسبي نيست ولي ميتونيد تست كنيد منتها پيشوند جداول ديتابيس براي هر اسكريپت بايد فرق كند كه درحالت عادي هم نام آنها فرق ميكند ولي اگر دو جوملا خواستيد نصب كنيد بايد پيشوند جداول يكي رو تغيير دهيد !

قبل از استفاده از اين روش تست كنيد و حتما بك آپ بگيريد !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط صابرمحمدی ، مرتضی محمدجانی ، Reza64
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان