زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۱۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در ساخت پلاگین فلزات و ارز
۲۴-۸-۱۳۹۴, ۰۴:۱۲ صبح
ارسال: #1
کمک در ساخت پلاگین فلزات و ارز
درود خدمت دوستان عزیز
یک پلاگین مخفی کننده متن رو در ماه گذشته منتشر کردیم و یک موقعیت دهنده بین متن هم این ماه که می تونید بین پست هاتون تبلیغات بزارید که نسخه اولیه درست شده و به زودی هم افزونه نمایش فلزان و ارز

مشکلی در نمایش ارز نیست rss های بانک ملی و بانک مرکزی وجود دارد ولی متاسفانه در جایی آر اس اس یا api برای طلا و نقره اینا وجود نداره اگر دوستانی در این زمینه سایتی مرجع رو می شناسند لطفا در این پست قرار بدهند تا این افزونه نیز درست گردد و رایگان منتشر شود

توجه کنید ما ب وسیله ifrem یا تابع خوندن صفحه نمی خوایم این کارو بکنیم بلکه می خوایم داده ها رو تفکیک شده بگیریم اگر دیگه وجود نداشت خوب از curl استفاده می کنیم

منتظر کمک دوستان هستم
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۴-۸-۱۳۹۴, ۰۹:۲۴ عصر
ارسال: #2
RE: کمک در ساخت پلاگین فلزات و ارز
سلام
شهریار جان از کتابخانه های زیر استفاده کن که مشخصا یک نقطه رو میگیره برات
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط shahryar warez
۲۴-۸-۱۳۹۴, ۱۱:۵۴ عصر
ارسال: #3
درود عزیز دمت گرم
متاسفانه این سایت های فارسی که مرجع نیستن تغییرات زیادی در صفحه می دهند کلا یک دست نیستند مثلا بگیم در بیاریم کدهاشون یا اطلاعات رو بعد همیشه همینجوری باشه
مثلا فارسنیوز چک کردم دیدم فرداش محیط عوض شده جا عوض شده

ولی rss بانک مرکز خوب بود تغییر داخلش نداشت جاهاش یکی بود تو سه روزی که تست کردم می خوام مرجع پیدا کنم . متاسفانه مرجع وجود نداره برای دلار ارز های دیگر خوب بود

مثلا کلمه یورو رو یک سایت فارسی به قولی مرجع فردا نوشت یو رو
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲۵-۸-۱۳۹۴, ۰۶:۰۶ صبح
ارسال: #4

این جا api هست ولی پولیه

شما api ورزشی سراغ ندارین ؟
۲۵-۸-۱۳۹۴, ۰۷:۲۶ صبح
ارسال: #5
درود خدمت شما

کتاب خانه ای که آقای عمرانی دادن خیلی جالب بود یک سایت پیدا کردم می خوام از روی اون اوکی بکنم html هاشو دیدم و هر روز هم به روز می شه چون افزونه می خوام رایگان منتشر کنم به همین منظور سایت پولی هست برامون هزینه می زاره فکر نمی کنم زیاد به صرفه تا دنبالش بریم

بازار ارزو که خود بانک مرکزی خوب پشتیبانی می کنه این سکه و طلا هم که فعلنه از این سایت می زنیم تا بعدا جایی مناسب پیدا کنیم

نقل قول: شما api ورزشی سراغ ندارین ؟

متاسفانه تو برنامه ماهای بعد هست هنوز دنبالش نرفتم ولی ورزشی فکر می کنم خیلی ساده باشه چون سایت هایی بزرگ هستند قبلا شنیدم که راحت تمام لینگ های تمام کشور هارو خروجی می دند
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط sajjad salehi
۲۵-۸-۱۳۹۴, ۰۷:۵۵ عصر
ارسال: #6
سلام
شهریار جان اون ایده ای که من دادم رو دنبال نکردی ؟
ایده تجاری افزونه ارائه تغییر قیمت لحظه ای و نمایش در نمودار
این پلاگینی که میخوای زحمت بکشی به نظر من اکثرا از سایتهایی مثل ارانیکو میتونن بگیرن کاربرا ولی اونی که من گفتم اصلا برای جوملا نیست
حتی جوملا جهانی هم نداره
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

۲۵-۸-۱۳۹۴, ۰۸:۴۷ عصر
ارسال: #7
درود پیام جان عزیز . متاسفانه یک مدتی هست یک خورده کلا حال مناسبی ندارم و تازه چند روزه اومدم دارم کارامو انجام می دم یک دوماهی نبودم کلا سایتمم خوابید ببنید تمام رتبه ها تمام جایگاه های رو کلا از دست دادEyes

اما یک کار خوب در این مدت کردم این بود که اومدم تو دانشگاه کم پیش می رفتم گروهی رو اماده کردم که فعلنه یک خورجی خوب داد که دارند پلاگین هایی رو می نویسند کوچیک کوچیک تا پیشرفت بکنند موارد بالاتر بنویسید اینا راه بیفتند حتما اولین فرست باهات تماس می گیرم برای اون ایده ای که شما فرمودید این یک پلاگین ساده رو بنویسند کمی راه بیفتند دیگه کامل مستقل می شند برای انجام

نقل قول: ایده تجاری افزونه ارائه تغییر قیمت لحظه ای و نمایش در نمودار

در مورد اون افزونه فکر کنم مثلا در نسخه اولیه یک کاستم ماژول باشه که هر ۵ دقیقه رفرش بشه یا هر زمانی که کاربر می زاره و بدون اینکه صفحه رو رفرش کنه تغییرات نشون بده درسته ؟ منظور شما همینه ؟

نقل قول: نمودار
این مورد فکر کنم در نسخه دومش باید بزاریم که این ماژول آپشن بگیره چون من دیده بودم که دوستان نیاز داشتن افزونه رو هرچی داخلش هست خودشون تغییر بدهند دستی ولی کاربر همیشه آخرین لحظه هارو ببینه

اگر این موارد فرمودید رو بنده درست بیان کردم من این رو یاداشت کنم بدم همکارم شروع کدنویسی رو بزنه
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط sajjad salehi
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان