زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۳۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با قالب دو زبانه
۳۱-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۱۷ صبح
ارسال: #1
مشکل با قالب دو زبانه
سلام من یه قالب جوملا 3 دو زبانه نصب کردم اول سایت با زبان انگلیسی بالا میومد طبق این آموزش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زبان فارسی و انگلیسی رو اضافه کردم
الان سایتم کلا داغون شده راه حلی هست ؟
امضاء mashhadweb
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
،دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۳۱-۶-۱۳۹۴, ۰۹:۱۳ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل با قالب دو زبانه
آدرس سایتتون رو قرار بدید بشه دید مشکلتون چیه!
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۴-۷-۱۳۹۴, ۰۴:۱۳ عصر
ارسال: #3
آدرس سایتم mathlife.ir/mathlife
زبان فارسی ماژولهای صفحه اصلی رو نشون نمیده
امضاء mashhadweb
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
،دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازگشت به بالا
۴-۷-۱۳۹۴, ۰۷:۲۵ عصر
ارسال: #4
(۴-۷-۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ عصر)mashhadweb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آدرس سایتم mathlife.ir/mathlife
زبان فارسی ماژولهای صفحه اصلی رو نشون نمیده

احتمالا ماژول ها بر اساس زبان اختصاص داده شدند
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط mahan
۵-۷-۱۳۹۴, ۰۴:۵۲ صبح
ارسال: #5
درود بر شما
پیشنهاد می کنم ماژول ها و منو های اضافه را غیر فعال کنید و فقط موارد اصلی را (همچون یک منو اصلی برای هر زبان) نگه دارید تا سر درگم نشوید
اگر اشتباه نکرده باشم در این بسته نصبی شما باید 3 منو را تنظیم کنید
منو اصلی (main menu) مثلا برای مطالب ویژه تنظیم شود (بدون تنظیم زبان)
منو فارسی که باید برای زبان فارسی تنظیم شود و در قالب نیز به این منو اختصاص داده شود
منو انگلیسی که باید برای زبان فارسی تنظیم شود و در قالب نیز به این منو اختصاص داده شود
و تنظیم ماژول برا هر زبان خاص

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط سعید حمزه زاده ، Reza Ganji
۱۶-۷-۱۳۹۷, ۱۰:۳۲ عصر
ارسال: #6
واقعا تشکر میکنم از زمان و انرژی که گذاشتید من هم تونستم اوکی کنم

البته که چند جاش تو ویرایش شانسی رفتم ،، نیاز مجدد بخونم انجام بدم تا ملکه ذهنم بشه

| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازگشت به بالا
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان