زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۳۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به چه پلاگین و افزونه اختصاصی نیاز دارید ؟ (به مشاوره شما نیازمندیم)
۱۹-۵-۱۳۹۴, ۰۷:۱۷ صبح
ارسال: #1
به چه پلاگین و افزونه اختصاصی نیاز دارید ؟ (به مشاوره شما نیازمندیم)
با درود خدمت دوستان گرامی .

چند مدتی هست که تلاش کردم یک سری پلاگین های بسیار ساده و کاربردی که کاربران به دنبال آن هستند را بسازم به همین صورت اولین پلاگین که به زودی برای افراد به صورت نسخه رایگان منتشر می شود , ساخته شد.

این پلاگین در حقیقت یک شرت کد می باشد که هرچی بین آن قرار می دهید را برای یک گروه کاربری مورد نظر شما مخفی می کند و پیشنهاد می دهد که در سایت ثبت نام کنید یا ...... خودم به شخصه همیشه دنبالش بودم و چون زبان اصلی خودم ruby هست و زیاد از php خوشم نمی یومد به سمتش نرفتم ولی بلخره برای اینکه مشکل خیلی از دوستان رو درست کنم از این به بعد تلاش بر این قرار دادم یک سری پلاگین هارو به صورت رایگان منتشر کنم و بسازم به همین هدف بزرگ یا برای برخی از دوستان کوچیک می خوام شما نیز با نظرات خودتون ما را در این راه همراه کنید .

حمایت شما به چه صورت می باشد ؟

ما از شما چیزی در حقیقت نیاز نداریم که واقعا سخت باشد بلکه ما به این نیاز دارید

۱. اگر افزونه ای منتشر می شود تست بفرمایید و مشکلی داشت گزارش کنید
۲. نظرات خودتون رو نسبت به بهبود اون افزونه بیان کنید
۳. در این پست بگویید به چه امکاناتی نیاز دارید ؟ که برای جوملا وجود ندارد و خیلی ها به اون نیاز دارند
۴. پاک نکردن کپی رایت و حمایت معنوی از سازنده افزونه

افزونه ها به چه صورت منتشر می شود :

۱. افزونه های در نسخه های رایگان و کد باز و گاهی کد بسته منتشر می شود ولی در ۹۰ درصد کاملا کد باز می باشد
۲. پشتیبانی برای مشکلات این افزونه ها از اولین انتشار تا یک سال می باشد .
تبصره : اگر این افزونه ها به روز رسانی شوند از آخرین به روز رسانی تا یک سال پشتیبانی دارند
۳. افزونه در صورتی نسخه تجاری می شوند که واقعا جواب داده باشند و امکانات خیلی زیادی به اون ها اضافه شده باشد تا جایی که کاربر واقعا بفهمد ارزش آن چه مقدار هست و این مورد تا ۳ الی چهار ماه دیگر فکر نمی کنم انجام بپذیرد و همه چیز حتما حتی در چند نسخه هم شده رایگان می باشد.

هدف ما چیست ؟

حدودا ۱۱ سالی هست در این فعالیت هستیم و همینطور با مدیریت همین انجمن در انجمن های زیادی نیز بودیم و خیلی از مشکلات هیچ وقت به صورت کامل حل نشد و این مشکلات همیشه هزینه های بالایی داشت و رقابت خیلی کم اون هم به دلیل اینکه وقتی شما جوملا رو در اولین روز زندگیتون انتخاب می کنید خیلی از نیاز های شما را براورده می کند و به دنبال برنامه نویسی نمی رید و همیشه به نظر من بی سواد می مونیم مخصوصا در ایران و این امر باعث می شود که بازار کار بسیار بی رقیب و همینطور بدون افزونه باشد در صورتی که خیلی از امکانات در سیستم های مدیریت محتوای دیگر بخاطر جامعه بزرگتر در جهان در حال رشد هست و اگر شما یک جوملا کار حرفه ای باشید اینو می دونید که افزونه های پدرمادر دار همشون پولی هستند ولی ما نیومدیم افزونه های بزرگ رو فعلنه درست بکنیم بلکه من به شخصه فکر می کردم که خیلی از پروسه های کاری با افزونه های کوچیک انجام می شود مثل مخفی کننده متن یا لینک از دید مهمان که نمونه اون در انجمن ساز ویبولتین یا می بی بی یا همین انجمن نیز هست پس فعلنه برای بازخورد سعی داریم همه چیز رو رایگان قرار بدیم

نقشه راه

۱. ساخت مخفی کننده لینک
۲. ساخت مخفی کننده لینک و متن html
۳. اضافه کردن گروه کاربری به مخفی کنند متن و لینک

خبر خوب هم این هست بعد از دو سه نسخه از این افزونه مخفی کننده به سمت فروش فایل خیلی ساده در مطالب می رویم و این پروسه را بسیار ساده خواهیم کرد و بعد از اون نیز به سمت امکانات چند تیتره کردن و امکانات وب سایت های خبری می رویم

منتظر شما هستیم که چه چیزی نیاز دارید نیاز های شما تا در توان مان باشد تولید و رایگان منتشر می گردد

با تشکر از شما دوستان ( به زودی اولین افزونه منتشر می گردد)
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط sasanu ، پیام عمرانی ، sajjad salehi ، سعید حمزه زاده ، vahid.exe
۲۱-۵-۱۳۹۴, ۰۳:۴۳ صبح
ارسال: #2
RE: به چه پلاگین و افزونه اختصاصی نیاز دارید ؟ (به مشاوره شما نیازمندیم)
دوستان یعنی کسی اصلا نیاز به هیچ افزونه ای نداره و پلاگینی که براش رایگان نوشته بشه ؟ جالبه

خبر خوب افزونه مخفی کننده در متن جوملا از جمله لینک و همینطور هرگونه html نسخره 2.0.1 اون هم تست شد به زودی منتشر عموم می شه
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲۱-۵-۱۳۹۴, ۰۶:۴۷ صبح
ارسال: #3
بنظر من کوتاه کننده لینک برای جوملا جالبه ، قبلا ً هم گفتم به آقای عمرانی ولی متوجه نشدند .

یه کوتاه کننده لینک مخصوص خود جوملا مثلا وبسایت گوگل goo.gl
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط shahryar warez
۲۱-۵-۱۳۹۴, ۱۱:۰۹ صبح
ارسال: #4
درود خدمت شما اتفاقا تو لیست طراحی هست ( فکر می کنم ۶ مین افزونه ای هست که منتشر می کنیم )

به دو صورت هست

۱. به واسطه دامنه فعلی خود سایت کوتاه می کنه

۲. به صورت دامنه ای غیر از دامنه خود سایت

اینترنال و اکسترنال حتما رایگان منتشر می شه و به روز رسانی هم می شه .

نظر خوبی بود و ممنونم که حمایت کردید حتما رایگان منتشر می کنمش
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط Pourdaryaei
۲۳-۵-۱۳۹۴, ۰۱:۱۰ صبح
ارسال: #5
افزونه ای که خیلی مورد نیاز هست برای جوملا
افزونه اضافه کردن فیلد اضافه یا همون اکسترا فیلد هست
یه چیزی شبیه اکسترا فیلد کی 2 ولی بدون باگ
اکسترا فیلد کی 2 باگ داره و به نظر بنده آنالیز خوبی نداشتند برای ذخیره دیتا و فراخوانی آن
حالا فیلد اضافه خود جوملا هم وجود داره ولی اونم بسیار ضعیفه که من مجبور شدم برای خودم شخصی سازیش کنم
به نظرم این کار رو انجام بدید خیلی مفید هست برای جوملا
من در نظر داشتم بنویسم ولی وقتم اصلا اجازه این کار رو نمیده
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط shahryar warez ، Pourdaryaei ، sajjad salehi
۲۳-۵-۱۳۹۴, ۰۲:۴۷ صبح
ارسال: #6
درود خدمت شما آقای عمرانی عزیز تشکر بسیار نظر بجایی بود در لیست ثبت کردم حتما برای انجامش
ممنون منتظر نظرات دوستان هستیم
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط پیام عمرانی
۲۳-۵-۱۳۹۴, ۰۵:۰۶ صبح
ارسال: #7
فکر میکنید اولین افزونه کی منتشر بشه ؟
یک تایم حدودی هم بد نیست .
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲۳-۵-۱۳۹۴, ۰۵:۲۶ صبح
ارسال: #8
با سلام حرکت بسیار جالب است
با توجه به اینکه در عصر شبکه های اجتماعی و مدرن هستیم شدید به دکمه های اشتراک بین مسنجر های مثل لاین وایبر و تلگرام هست بنده خیلی گشتم چیزی پیدا نکردم تا یکی از دوستان یک سایت معرفی کرد جالبه که برای جوملا هم ماژول نوشته اما کمی ناقص هست و خیلی از مسنجر های که داره تو ایران کاربرد نداره بنده لینکش رو میزارم اساتید بررسی کن ببینن چطوره
امضاء taghdir
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، shahryar warez
۲۳-۵-۱۳۹۴, ۱۱:۰۷ عصر
ارسال: #9
درود

هر وقت شما بگید آقای گنجی آماده هست خواستم قبل از انتشارش داخل جوملا جهانی ثبتش کنم بعد اینجا انتشار بدم

یک پلاگین هست که شما هرچی بین دو شرت کد زیر بزارید

[SC]  [/SC]

برای کاربران مخفی می کنه حالا لینک باشه یا مثلا مشتقی از html تصاویر و و...... و اینکه یک پیغام می ده به کاربر که اول در سایت ثبت نام کنه بعد می تونه متنو ببینه

امکان جدیدی که تو این دو روز اخیر بهش اضافه کردیم اینکه شما می تونید به شرت کد تگ id=x بزنید x همون شناسه گروه کاربری و فقط اون برای اون گروه کاربری نمایش می ده

و تو این دو روز یک امکان دیگه هم اضافه کردیم تا افزونه کمی بهتر بشه اینکه دکمه ای نیز به ایدتور اضافه می شه البته این ادیتور فعلنه ادیتور پیشفرض خود جوملاست اگر درخواست زیادی بشه برای دیگر ایدتور ها زده می شه

پلاگین خیلی ساده و سبکی هست و مختص به این کار ساخته شده به زودی امکانات جدیدتری نیز بهش اضافه می شه
امضاء shahryar warez
)

۲۳-۵-۱۳۹۴, ۱۱:۰۸ عصر
ارسال: #10
من نظرم اینه روی افزونه های غیر موجود کار کنید و همچنین اینکه تاپیک زودتر به نتیجه برسه و همیشه هم ادامه داشته باشه.
میتونید منتشر کنید بچه های انجمن هم تست کنند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان