زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۵۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به چه پلاگین و افزونه اختصاصی نیاز دارید ؟ (به مشاوره شما نیازمندیم)
۱۹-۵-۱۳۹۴, ۰۷:۱۷ صبح
ارسال: #1
به چه پلاگین و افزونه اختصاصی نیاز دارید ؟ (به مشاوره شما نیازمندیم)
با درود خدمت دوستان گرامی .

چند مدتی هست که تلاش کردم یک سری پلاگین های بسیار ساده و کاربردی که کاربران به دنبال آن هستند را بسازم به همین صورت اولین پلاگین که به زودی برای افراد به صورت نسخه رایگان منتشر می شود , ساخته شد.

این پلاگین در حقیقت یک شرت کد می باشد که هرچی بین آن قرار می دهید را برای یک گروه کاربری مورد نظر شما مخفی می کند و پیشنهاد می دهد که در سایت ثبت نام کنید یا ...... خودم به شخصه همیشه دنبالش بودم و چون زبان اصلی خودم ruby هست و زیاد از php خوشم نمی یومد به سمتش نرفتم ولی بلخره برای اینکه مشکل خیلی از دوستان رو درست کنم از این به بعد تلاش بر این قرار دادم یک سری پلاگین هارو به صورت رایگان منتشر کنم و بسازم به همین هدف بزرگ یا برای برخی از دوستان کوچیک می خوام شما نیز با نظرات خودتون ما را در این راه همراه کنید .

حمایت شما به چه صورت می باشد ؟

ما از شما چیزی در حقیقت نیاز نداریم که واقعا سخت باشد بلکه ما به این نیاز دارید

۱. اگر افزونه ای منتشر می شود تست بفرمایید و مشکلی داشت گزارش کنید
۲. نظرات خودتون رو نسبت به بهبود اون افزونه بیان کنید
۳. در این پست بگویید به چه امکاناتی نیاز دارید ؟ که برای جوملا وجود ندارد و خیلی ها به اون نیاز دارند
۴. پاک نکردن کپی رایت و حمایت معنوی از سازنده افزونه

افزونه ها به چه صورت منتشر می شود :

۱. افزونه های در نسخه های رایگان و کد باز و گاهی کد بسته منتشر می شود ولی در ۹۰ درصد کاملا کد باز می باشد
۲. پشتیبانی برای مشکلات این افزونه ها از اولین انتشار تا یک سال می باشد .
تبصره : اگر این افزونه ها به روز رسانی شوند از آخرین به روز رسانی تا یک سال پشتیبانی دارند
۳. افزونه در صورتی نسخه تجاری می شوند که واقعا جواب داده باشند و امکانات خیلی زیادی به اون ها اضافه شده باشد تا جایی که کاربر واقعا بفهمد ارزش آن چه مقدار هست و این مورد تا ۳ الی چهار ماه دیگر فکر نمی کنم انجام بپذیرد و همه چیز حتما حتی در چند نسخه هم شده رایگان می باشد.

هدف ما چیست ؟

حدودا ۱۱ سالی هست در این فعالیت هستیم و همینطور با مدیریت همین انجمن در انجمن های زیادی نیز بودیم و خیلی از مشکلات هیچ وقت به صورت کامل حل نشد و این مشکلات همیشه هزینه های بالایی داشت و رقابت خیلی کم اون هم به دلیل اینکه وقتی شما جوملا رو در اولین روز زندگیتون انتخاب می کنید خیلی از نیاز های شما را براورده می کند و به دنبال برنامه نویسی نمی رید و همیشه به نظر من بی سواد می مونیم مخصوصا در ایران و این امر باعث می شود که بازار کار بسیار بی رقیب و همینطور بدون افزونه باشد در صورتی که خیلی از امکانات در سیستم های مدیریت محتوای دیگر بخاطر جامعه بزرگتر در جهان در حال رشد هست و اگر شما یک جوملا کار حرفه ای باشید اینو می دونید که افزونه های پدرمادر دار همشون پولی هستند ولی ما نیومدیم افزونه های بزرگ رو فعلنه درست بکنیم بلکه من به شخصه فکر می کردم که خیلی از پروسه های کاری با افزونه های کوچیک انجام می شود مثل مخفی کننده متن یا لینک از دید مهمان که نمونه اون در انجمن ساز ویبولتین یا می بی بی یا همین انجمن نیز هست پس فعلنه برای بازخورد سعی داریم همه چیز رو رایگان قرار بدیم

نقشه راه

۱. ساخت مخفی کننده لینک
۲. ساخت مخفی کننده لینک و متن html
۳. اضافه کردن گروه کاربری به مخفی کنند متن و لینک

خبر خوب هم این هست بعد از دو سه نسخه از این افزونه مخفی کننده به سمت فروش فایل خیلی ساده در مطالب می رویم و این پروسه را بسیار ساده خواهیم کرد و بعد از اون نیز به سمت امکانات چند تیتره کردن و امکانات وب سایت های خبری می رویم

منتظر شما هستیم که چه چیزی نیاز دارید نیاز های شما تا در توان مان باشد تولید و رایگان منتشر می گردد

با تشکر از شما دوستان ( به زودی اولین افزونه منتشر می گردد)
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط sasanu ، پیام عمرانی ، sajjad salehi ، سعید حمزه زاده ، vahid.exe
صفحه 3 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۵-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۳۷ عصر
ارسال: #21
RE: به چه پلاگین و افزونه اختصاصی نیاز دارید ؟ (به مشاوره شما نیازمندیم)
این مورد آخر فرمودید انجام دادنش فکر نمی کنم زیاد مشکل باشه به یک ایمیل متصل به سایت مطالب ارسال بشه و هرچند وقت ایمیل هم چنج بشه که مشکل نداشته باشه

ولی الان موضوع این هست که این سیستم که خیلی زیاد نمی شه روش مانور دادچون بیشتر برای انجمن هاست به صورت مثال

۱. قرار دادن تصویر و قرا دادن **عبارت غیر مجاز** تگ هارو چیجوری می خواهید روش انجام بدهید؟
۲. چطور می خواهید مطالب رو لینک کنید
و خیلی از کار های دیگه نیاز به این داره شما بیایید اچ تی ام ال رو برای سایت به واسطه ایمیل بفرستید و اینکه گوگل برخی از موارد رو فیلتر می کنه

من خودم به شخصه الان بیشتر دنبال این هستم سیستم های کوچکی رو درست بکنم و بیام برای کاربران منتشر بکنم سیستم هایی که خیلی ها مشکل دارند و هر روز داریم در انجمن پست هاشون می بینیم

مثلا فروش فایل هایی که با یک شرت کد انجام بشند
یا مثل پست زیر که دوستان کمی حمایت نکردن در نظر گزاشتن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در مورد اسم اس آر اس فرم هیچ کسی نیومده یک بار این مشکل رو کلیدی حل کنه و امکاناتی از آر اس فرم بگیره و برای نمایش بزاره

یا هیچ سیستم کامل و مناسب آمار گیری و خدماتی برای سایت های جوملایی جز یک نسخه از سایت جوملا دت نوشته نشده

یا هیچ کسی نیومده پلاگین جامع پرداخت درست بکنه که به صورت وب سرویس کار کنه شما نیای برای هر کامپوننت بری دنبال پلاگین پرداخت و همه رو داخل یک پکیج درست بکنیم

به همینطور دوستان نظر دادن در مورد اکسترافیلد ها و اضافه کردنش به خود جوملا که ملت بخاطر همین موضوع دارند می رند به k2 وگرنه نیاز به k2 ندارند

یا پلاگین ای خیلی خوبی که در وردپرس هست مثل schema سازی وب سایت ولی در جوملا نیست

بیشتر دنبال این هستم که این نیاز های کوچک را اول حل کنم بعد انشاالله قدم بر داریم به یک سیستم بزرگ یا کامپوننت های بزرگ
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲۳-۱۱-۱۳۹۴, ۱۰:۵۱ عصر
ارسال: #22
دوستان ما از روزی که این تاپیک زدیم حدودا ۱۱ افزونه درست کردیم که همشون رو داریم به پختگی می رسونیم که فکر کنم تا نزدیک به عید همه رو منتشر کنیم و ۹۹ درصدشون هم رایگان هست اصلا بگیم ۱۰۰ درصد ولی ما خیلی دوست داشتیم دوستان بیشتر در زمینه امکانات نا موجود و همینطور تفکیک شده کمک کنند

امکاناتی که وجود نداره و در پهنای کوچیک هست و می شه سریع درست کرد و پلاگین و ماژول ساده ولی کاربردی درست کرد

نقشه راه

۱. ساخت مخفی کننده لینک ( تمام شد )
۲. ساخت مخفی کننده لینک و متن html ( به روز شد )
۳. اضافه کردن گروه کاربری به مخفی کنند متن و لینک ( به امکانات اضافه شد )
۴. کوتاه کننده لینک به وسیله وب سایت های واسط و درج لینک کنار پست ( تمام شد ) فعلنه yon.ir
۵. نویگیشن ساده دایره ای ثابت ( تمام شد )
۶. نمایش پست های اینستاگرام در سایت ( تمام شد )
۷. ماژول فوق ساده شمارنده کل پست سایت ( تمام شد )
۸. پلاگین لیبل قرار دادن برای پست ها ( شروع به ساخت )
۹. پلاگین اسم اس برای آر اس فرم متصل به پی لاین و بانک سامان ( تمام شد )
۱۰. درگاه پستی برای فروشگاه ساز ای - شاپ ( پست پیشتاز ) ( تمام شد )
۱۱. " " " ( پست سفارشی ) (تمام شد )
۱۲. " " " ( پست امانت بالا ۲ کیلو ) ( تمام شد )
۱۳. ماژول ساده نمایش آب و هوا ( تمام شد )
۱۴. ماژول ساده نمایش ارز ( تمام شد )
۱۵. ماژول نمایش قیمت فلزات ارزشمند ( تمام شد )
۱۶. تبدیل یک اسلاید شو زیبای تمام صفحه ریسپانسیو به جوملا ( شروع به ساخت)
۱۷. پلاگین تبلیغات بین پست نسخه ۱ ( تمام شد )
۱۸. تبدیل ماژول اسلایدر ثابت برای خواندن یک محتوا به واسطه کاربر ( نسخه یک ثابت ) (شروع به ساخت )
۱۹. ماژول نمایش دهنده مطالب محصولات برای فروشگاه ساز به شکل های مختلف و با افکت زیبا تر ( در برنامه آبنده )

دوستان واقعا نیاز به مشاوره داریم برای ساخت موارد کاربری و سریع و کویچک که بدرد خیلی ها بخوره . باور کنید ساخت چیز بزرگ هم استفاده کمتری داره و هم وقت خیلی زیبادی می بره و ایده پردازی بیشترش بر اساس نیاز های شما و مشتریان شما هست که می تونه برای ما یک ایده جدید باشد با تشکر امید وارم دوستان حمایت کنند
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط Pourdaryaei
۲۶-۱۱-۱۳۹۴, ۰۲:۴۴ عصر
ارسال: #23
درود
پلاگینی که تصاویر با کلاس یا ایدی خاص را به صورت افکت زره بین یا هاور زوم نشون بده
امضاء Niko
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُرْكُمْ وَيُثَبِّتْ أَقْدَامَكُمْ

اى كسانى كه ايمان آورده‏ايد اگر خدا را يارى كنيد ياريتان مى‏كند و گامهايتان را استوار مى‏دارد (محمد/آیه۷)

طراحــی وب ســایت

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط shahryar warez
۲۶-۱۱-۱۳۹۴, ۰۵:۴۸ عصر
ارسال: #24
درود خدمت شما عزیز . و ممنونم نظر قرار دادید واقعا داشتم نا امید می شدم که اصلا کسی این پست ندیده

برای کار شما فرمودید پلاین شرت کد زیادی هست و دارند انجام می دهند با افکت های زیاد البته ما هم داریم روی شرت کدی که قبلا در انجمن برای مخفی کننده متن ارسال کردیم کار می کنیم و همین امکانات شما فرمودید رو نیز داریم بهش اضافه می کنیم تا یک ابزار بشه پست زیبایی داشته باشیم

بازم منتظر نظرات هستم تشکر از شما
امضاء shahryar warez
)

۲۶-۱۱-۱۳۹۴, ۰۶:۴۹ عصر
ارسال: #25
(۲۶-۱۱-۱۳۹۴ ۰۲:۴۴ عصر)Niko نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
پلاگینی که تصاویر با کلاس یا ایدی خاص را به صورت افکت زره بین یا هاور زوم نشون بده

برای اینکار بنظرم چندتا پلاگین خوب هست مثل پلاگین های VTem استفاده کنید که مشابهش هست ...

---

ممنون شهریار جان زحمت میکشید - من قبلا ً یه نظری درمورد پلاگینی دادم که فکر میکنم خیلی بدرد بخوره برای سایتهای ایرانی - از اونجایی که گاهی میخایم یه لینک رو برای یکی بگیم یا ارسال کنیم تا صفحه رو ببینید و بخاطر کاراکترهای فارسی این امکانش نیست که لفظی بگیم و حتما باید ایمیل کنیم یا از وبسایتهای کوتاه کننده لینک استفاده کنیم .
بنظرم یه کوتاه کننده لینک برای جوملا خیلی به کار سایتهای فارسی میاد - یک پلاگینی که در انتهای هر مطلب باشه و برای اشتراک گذاری یه لینک کوتاه بصورت خودکار بسازه ، بدون نیاز به اسکریپت و وبسایتهای ثالث ...
خیلی حرف زدم امیدوارم منظورم رو گرفته باشید
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط shahryar warez
۲۶-۱۱-۱۳۹۴, ۰۶:۵۲ عصر
ارسال: #26
نقل قول: بنظرم یه کوتاه کننده لینک برای جوملا خیلی به کار سایتهای فارسی میاد - یک پلاگینی که در انتهای هر مطلب باشه و برای اشتراک گذاری یه لینک کوتاه بصورت خودکار بسازه ، بدون نیاز به اسکریپت و وبسایتهای ثالث ...
خیلی حرف زدم امیدوارم منظورم رو گرفته باشید
درود عزیز و تشکر که نظر دادید واقعا ممنونم یک نسخه از این چیزی که شما فرمودید رو نیز درست کردم که کنار هر مطالب لینک کوتاه شده اون رو قرار می ده و به زودی تا قبل از عید هم حتما انتشار می دم چیز خوبی شده و جمع جور که جا داره واقعا براش در آینده ایده پردازی و توسعه پیدا کنه

حتما این مورد منتشر می شه و امید وارم از جمله همین ایده هارو بیشتر بهم انتقال بدید تا حتما برای ساختش اقدام کنم بازم تشکر
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط Pourdaryaei
۸-۱۲-۱۳۹۴, ۱۰:۰۵ صبح
ارسال: #27
دوستان پلاگین دوم هم در انجمن ارسال شد می تونید روی ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) کلیک کنید
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط sasanu ، Pourdaryaei ، پیام عمرانی
۱۴-۱۲-۱۳۹۴, ۰۴:۰۳ صبح
ارسال: #28
درود خدمت شما اینم یک ماژول دیگه
نویگیشن دایره ای جوملا

امید وارم لذت ببرید
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط Pourdaryaei ، پیام عمرانی
۱۶-۱۲-۱۳۹۴, ۰۸:۰۷ صبح
ارسال: #29
دوستان گلم ماژول دیگه ای رو هم منتشر کردم و امید وارم لذت ببرید
ماژول ساده برای نمایش آب و هوا

یک آموزش خوب نیز برای پارس کردن اطلاعات هست برای دوستانی که می خواهند با api یا چند سایت کار کنند و افزونه بسازند
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط Pourdaryaei ، پیام عمرانی
۱۹-۱۲-۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ صبح
ارسال: #30
اینم ماژول جدید برای دوستان :

اطلاعات اینستا رو توی سایت جوملایی بیارید
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط Pourdaryaei ، پیام عمرانی ، محمدسلیمانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان