زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۵۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SEO سایت
۲۶-۱-۱۳۹۴, ۰۷:۵۷ عصر
ارسال: #1
SEO سایت
درود
ایا اگر CMS سایت را از ورد پرس به جوملا تغییر بدم روی SEO تاثیر داره ؟
میخوام کلا سایتو پاک کنم و با جوملا راه اندازیش کنم
سایتم را قبلا با وردپرس راه اندازی کردم ولی SEO خوبی داره اگر وردپرس را پاکش کنم و جوملا نصب کنم ایا از نظر SEO براش مشکلی میاد؟
با تشکر
امضاء imaniman
طراحی آرم و لوگو سه بعدی و متحرک (ارزان)

[تصویر:  bdwctksax9beyb99pmhz.gif]

تماس از ساعت ۱۷ الی ۲۱ با شماره ۰۹۳۰۶۸۸۰۰۹۶
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۶-۱-۱۳۹۴, ۰۸:۵۸ عصر
ارسال: #2
RE: SEO سایت
ساختار جوملا با وردپرس تفاوتهای زیادی داره ؛ برای وردپرس افزونه هایی مثل YOAST استفاده میشه و برای جوملای یه افزونه هایی مثل sh404SEF ، وقتی ساختار اینها رو با هم چک کنی زمین تا آسمون تفاوت هست .

همینطور نقشه سایتی که تولید میشه ؛ ساختار مدیریت محتوا و غیره .

صد در صد در سئوی سایتت تاثیر منفی داره , کلی باید روی سایت جوملایی کار کنی تا سئوی خوبی داشته باشی و در رتبه بندی گوگل هم دوباره به همین جایگاهی که الان هستید برسی
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط imaniman
۲۷-۱-۱۳۹۴, ۰۳:۰۸ صبح
ارسال: #3
سایتی که دارای ترافیک هست و لینک های سایت دارای عمر مناسبی هست
هیچ دلیل منطقی وجود نداره که کاربر بخواد برای سئو وب سایتشو انتقال بده جز اینکه امکاناتی بخواد برای اون سیستم نباشه یا قدرت نوشتن نداشته باشه

به نظرم اگر جستجو های زیادی دارید انتقال ندید بیشتر روی وب سایتتون با یک مشاور سئو کار کنید و همینطور وب سایت تمیز تر نمایید مطالب رو بیشتر کنید خود به خود بهره برداری بهتری خواهید داشت
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
 سپاس شده توسط imaniman
۲۷-۱-۱۳۹۴, ۰۳:۱۴ صبح
ارسال: #4
کلمات ایندکس شده را مطرح و آدرس را بدید بررسی شه راه های زیادی داره برا اینکه افت نکنه و سایتتونو تغییر بدید
ولی زمان بر هستش بسته به کلمات داره
چه کلماتی هستش مطرح فرمایید
به هیچ عنوان هم سایتتونو به کل حذف ننمایید
اگه ایندکستون صفحه اصلی هستش بهترین راه عنوان و کلمات کلیدی را بدون هیچ تغییری در سایت جوملایی کپی نمایید
حدال امکان از کامپوننت آر اس سئو استفاده نمایید و با استفاده از وبمستر گوگل مهمتوین صفحه ها را به صفحه جدید جوملایی ریدایرکت نمایید
پس از راه اندازی نیاز به تولید محتوا دارید حداقل 15 روز
و خیلی کارها که نیاز به دانش تخصصی سئو داره
 سپاس شده توسط imaniman
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان