زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۴۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره فوری راجب انتخاب قالب
۷-۱-۱۳۹۴, ۰۸:۱۷ عصر
ارسال: #1
Bug مشاوره فوری راجب انتخاب قالب
سلام خدمت دوستان خصوصا جناب گنجی عزیز.
بنده غفاری تازه وارد پارس جوم هستم.
سال نو مبارک

دوستان بنده قصد خرید قالب زیر رو دارم:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چنتا سوال :
1)آیا سایت ارائه دهنده ترجمه معتبری از قالب رو ارائه داده یا سایت معتبرتری برای قالب مورد ذکر وجود داره؟
2) آیا افزونه پرداخت بانکی که آقای سلیمانی ساخته اند رو می توانم در این قالب استفاده کنم یا حتما باید قالب رو با افزونه از سایت مورد ذکر خریداری کنم؟
3) وبسایت ما در زمینه دکوراسیون داخلی قراره راه اندازی بشه . آیا پیشنهاد بهتری برای قالب دارین که فروش آنلاین هم دراون باشه؟

پیشاپیش از همکاری دوستان عزیز کمال تشکر رو دارم.InloveInlove
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۷-۱-۱۳۹۴, ۱۰:۰۰ عصر
ارسال: #2
RE: مشاوره فوری راجب انتخاب قالب
جواب سوال دوم بله است . البته اگه نسخه ی جوملا 3 باشه .
سوال اول هم این سوال رو باید از خودشون بپرسید و تضمین بگیرید . معمولا سمت مدیریت قالب فارسی نمیشه و فقط قالب رو راست چین میکنن . جوملا و جومشاپینگ رو هم از فاسی ساز تیم های دیگه استفاده میشه .
اگه بی تجربه هستین حتما بسته ی نسبی گیرید .
مورد سوم اینکه در سایتهای فروشگاهی سادگی و سبکی چیز مهمی مخصوصا در صفحه ی اول . افکتهای جاوا و css در حد امکان کم و به جا باید استفاده بشن . صفحه ی محصول هم باید سبک باشه و فقط وقتی که کاربر خودش تصمیم گرفت لیست تمامی محصولات رو ببینه همه چیز براش نمایش داده بشه .
فکر کنید خودتون از طریق گوگل در جستجوی یک گوشی وارد سایتی میشید اگه صفحه بعد چند ثانیه بالا نیاد و مطلبی مفید در مورد گوشی مورد نظر نبینید صفحه رو میبندین .
این قالب 178 تا ریکوئست داره که فوق العاده زیاده (10 تا مناسبه ) قابل بهینه سازی هست ولی تخصص نیاز داره . یه قالب سبک تر انتخاب کنید .
و مورد آخر هم اینکه معمولا مطلب مهمتر از قالبه . شما عکس و مطلب خوب بگذارید سایت زیبا میشه .
 سپاس شده توسط mohammad2232 ، anag
۷-۱-۱۳۹۴, ۱۰:۱۵ عصر
ارسال: #3
سلام دوست عزیز
حتما نباید برای قالب هزنیه پرداخت کنید اگر ابتدای کار هستید میتونید از قالب های رایگان هم استفاده کنید شاید از اونها بیشتر خوشتون اومد یکسری نمونه رایگان از همین شرکت اسمارت اد آنز
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید
امضاء mohammad2232

سپاس شده توسط anag
۷-۱-۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ عصر
ارسال: #4
درود بر شما
بهتر است از قالب های ارجینال استفاده شود
جدیدا قالبهای روسی و عربی زیادی به طور رایگان ارائه شده اند که سایت شما را دچار مشکل خواهند کرد و به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود
شما هر قالبی که می پسندید را به جناب گنجی اعلام کنید تا از شرکت سازنده خریداری شود، اگر هم نیاز به بهینه سازی باشد حتما دوستان انجام خواهند داد

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، anag ، rezaetemadi
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان