زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۳۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماژول jacatslwi
۱۰-۵-۱۳۹۰, ۰۴:۰۳ صبح
ارسال: #1
ماژول jacatslwi
از دوستان کسی ماژول jacatslwi رو نداره من دارم ولی مشکل داره و کارشو انجام نمیده
واگه کسی بهترشو داره لطف کنه قرار بده

کارشم اسلاید شو که وقتی موس بر روی عکس یا آیکن متن مثلا اخبار میره نوشته های کوچکی ظاهر میشود که میتوانید دموشو در این آدرس ببینیدhttp://www.joomlart.ir/demo/ja/ja_sulfur/

یا اسلاید شو این سایت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۰-۵-۱۳۹۰, ۰۲:۳۷ عصر
ارسال: #2
RE: ماژول jacatslwi
با سلام
دوست گرامي ماژول هاي مشابه اون توي انجمن پارس جوم خيلي زياد هستند که مشابه اسلايد شو شما مي باشد. در زير لينک بعضي از اونها رو برات گذاشتم

امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، Reza Ganji ، memare-ahvaz
۱۰-۵-۱۳۹۰, ۰۴:۲۱ عصر
ارسال: #3
با تشکر از شما ولی هیچ کدام از این افزونه ها اونچیزی که مد نظر من هست نیست من اسلاید شو مثل اونی که تو دمو هست میخوام
کسی هست این اسلاید شو رو داشته باشه
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
۱۰-۵-۱۳۹۰, ۰۵:۵۴ عصر
ارسال: #4
دوست گرامي سايتي که براي نمونه قرار دادي از اسلايد شو JA Slideshow2 مي باشد. در ضمن اين ماژول تجاري مي باشد

راستي يه نمونه ديگه هم هست که فکر کنم بهتر دنبالش توي انجمن بگردي شايد پيدا کني اون هم ماژول Frontpage Slideshow

[تصویر:  jw_fpss.jpg]
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، Reza Ganji
۱۰-۵-۱۳۹۰, ۰۶:۳۱ عصر
ارسال: #5
شاید من نتوانستم منظورم و بیان کنم
ببینید در این سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که دمو هم هست یه افزونه است در قسمت پایید اسلاید شو اول که 3 تصویر وجود دارد وقتی موس بر روی تصویر میرود متن مخفی نمایش داده می شود منظور من این اسلاید شو
اگه اسلاید شو ای هست که مشابه همین کارو انجام میده ممنون میشم
ولی فلش نباشه
با تشکر
امضاء مرتضی محمدجانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان