زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۵۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین انجمن ساز
۷-۵-۱۳۹۰, ۰۷:۴۴ عصر
ارسال: #1
بهترین انجمن ساز
دوستان به نظرتون بهترین انجمن ساز چی هست؟
البته من خودم از انجمن ساز MyBB خوشم میاد
اما خوب نظر دوستان چیه؟

[font=tahoma][/font]
امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۷-۵-۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ عصر
ارسال: #2
RE: بهترین انجمن ساز
فکر می کنم MyBB با توجه به رایگان بودن ، میزان امکانات ، سادگی ، سرعت عمل ، وجود پشتیبانی فارسی بهترین گزینه ممکن باشه .
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، صابرمحمدی ، mking
۷-۵-۱۳۹۰, ۰۸:۲۳ عصر
ارسال: #3
از نظر بسياري ويبولتن بهترين است ولي من محيط كاربري و فرندلي ماي بي بي رو ترجيح ميدم و اگر از ويبولتن خوشم ميومد حتما لايسنس ويبولتن رو خريداري ميكردم !
البته برخي پلاگين هاي كاربردي دارد كه ماي بي بي ندارد و به مرور داره اين ضعف هم پوشانده ميشه مانند پلاگين پرداخت براي دانلود كه جديدا براي مابي بي هم در حال اضافه شدن است !

دركل اگر يك انجمن عمومي ميخواهيد راه اندازي كنيد مانند اين انجمن از ماي بي بي استفاده كنيد !

من phbb و ويبواتن را نيز تست كردم ولي جذب ماي بي بي شدم !

يك انجمن ساز ديگري هم به نام AEF فكر ميكنم باشه كه اون هم ساده و فرندلي است ولي نميدونم چرا سايت پشتيبان فارسي باز نميشه !

من اين هم تست كردم و شايد بيشتر انجمن سازها رو نيز تست كرده باشم ولي دراخر به ماي بي بي رسيدم !

پيشنهاد من اين است بين ماي بي بي و ويبولتن يكي را انتخاب كنيد و اگر ميخواهيد رايگان باشد ماي بي بي پارسي رو انتخاب كنيد !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط tarantino ، صابرمحمدی ، Pourdaryaei ، شاهین سمیع عادل ، mking
۷-۵-۱۳۹۰, ۰۸:۵۰ عصر
ارسال: #4
سلام

به نظر منم فقط از MyBB استفاده کنید Smile Inlove i love you MyBB Inlove
امضاء vahid.exe
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، tarantino ، صابرمحمدی ، شاهین سمیع عادل ، mking
۷-۵-۱۳۹۰, ۰۹:۳۶ عصر
ارسال: #5
منم AEF، SMF ،‌PHPBB و My BB رو تست كردم كه My BB رو پسنديدم .... خيلي راحت ميتوني باهاش كار كني و امكانات زيادي داره
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، صابرمحمدی ، شاهین سمیع عادل ، mking
۸-۵-۱۳۹۰, ۰۲:۰۲ صبح
ارسال: #6
من هم از انجمن مای بی بی استفاده می کنم به دلیل
اول از همه اینکه پشتیبانی فارسی دره
پلاگین های متعددی برای این انجمن ساز موجود است که هر کدام به نوعی می باشد
قالب های متعدد و همچنین قابل ویرایش بودن تمام قسمت های قالب
ساده بودن در منو کاربریش
کارکرد راحت یعنی حتی اگه یک نفر برای اولین بار با وب آشنا شده به راحتی می تواند با هاش کار کنه
رایگان و کد باز بودن
حجم کم و نصب آسان
و ...
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط صابرمحمدی ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، mking
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان