زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۵۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كاربردي نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا
۷-۵-۱۳۹۰, ۰۴:۴۵ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۲-۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا
[تصویر:  1301388254_1_8c79820e16.png] [تصویر:  1297976250_1_e6361fe739.png] [تصویر:  1297987174_1_b4fee2ad38.png] [تصویر:  1297377891_1_52f424042d.png] [تصویر:  1327598478_1_d031a55be6.png]

[تصویر:  1311917817_1_4aa47837f4.png]

آخرین نسخه سازگار با جوملا 2.5 این افزونه به پیوست اضافه شد !

سلام و درود
توسط اين كامپوننت ميتوانيد يك مطلب را در چند مجموعه بدون كپي كردن مطلب نمايش دهيد !
اين كامپوننت داراي دو ورژن رايگان و تجاري مي باشد كه اين نسخه رايگان است !
تفاوت هاي اين ورژن ها را ميتوانيد در سايت سازنده مشاهده كنيد !

خصوصيات كلي به زبان سازنده:
Multicategories Component main features:

* multilevel category content site structure support;
* multicategory article support (single article can be assigned to several categories);
* deep visual and functional integration with Joomla!1.5;
* standard Joomla! Category association for auto adding articles to associated Multicategories Category;
* default caching system support;
* system SEF support;
* no core patches needed.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخرین ریلیز این افزونه به پیوست اضافه شد.البته نسخه جوملا 2.5 فقط بروزرسانی شده !

فایل‌(های) پیوست شده
com_multicategories.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 550
اندازه 171.13 کیلوبایت

com_multicategories_J25_1.0.2.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 202
اندازه 135.71 کیلوبایت

com_multicategories-j2.5-V1.0.4.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 707
اندازه 136.73 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط vahid.exe ، شاهین سمیع عادل ، Pourdaryaei ، صابرمحمدی ، Mojtaba Pordel ، btheme ، shafiee ، احسان افشاری ، gogerd ، mal2moh ، mitra4iran ، aseman313 ، rhossein
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۶-۱۲-۱۳۹۰, ۰۳:۰۸ صبح
ارسال: #11
RE: نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا 1.5
(۱۶-۱۲-۱۳۹۰ ۰۳:۰۵ صبح)jalalkor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی نیست راهنمایی کنه؟

کاربر عزیز اگه یکم دقت کنی ، در جایی که جناب گنجی ماژول رو معرفی کردند ، یه همچین چیزی هستش : Joomla 1.5
که این یعنی از نسخه 1.5 پشتیبانی میکنه!!!
امضاء ehsansabet
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی ، اجرا و بهینه سازی وب سایت های جوملایی

سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۶-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۱۰ صبح
ارسال: #12
می دونم ساپرت میکنه من وقتی نصب میکنم نصفه نصب می کنه میگه نمی تونه فایل رو کپی کنه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۶-۱۲-۱۳۹۰, ۰۴:۰۶ عصر
ارسال: #13
(۱۶-۱۲-۱۳۹۰ ۰۸:۱۰ صبح)jalalkor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می دونم ساپرت میکنه من وقتی نصب میکنم نصفه نصب می کنه میگه نمی تونه فایل رو کپی کنه

یه راهی که به نظر من میرسه اینه که :
فایل دانلودی رو اکسترکت (از حالت فشرده خارج) کن.
بعد در قسمت نصب ، گزینه نصب از پوشه رو انتخاب و کامپوننت رو از این طریق نصب کن.

--------------------------
من روی لوکال تست کردم.
به راحتی نصب و بدون هیچ مشکلی کار کرد.
اگه بتونم رو هاست هم نصب میکنم و همینجا نتیجه رو میگم.
امضاء ehsansabet

طراحی ، اجرا و بهینه سازی وب سایت های جوملایی

۲۰-۱۲-۱۳۹۰, ۰۶:۴۷ صبح
ارسال: #14
خودتون یکبار در 1.5.25 می تونید نصب کنید امتحانش کنید لطفا
۷-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۰۰ صبح
ارسال: #15
نصب کردین تو هاست خبری نشد لطفا بگید چون من هنوز هم مشکل دارم و نتونستم نصب میشه ولی در هنگام ارسال مطلب در دکمه پایین ویرایشگر انتخاب مجموعه رو می زنم صفحه خطا میاد
۸-۷-۱۳۹۱, ۰۶:۴۵ عصر
ارسال: #16
سلام
من نسخه 2.5 این افزونه رو نصب کردم
تو منو کامپوننت قسمت categories این ارور میده
--------------------------
500 - یک خطا رخ داده است

Unknown column 'm.aid' in 'field list' SQL=SELECT a.id, a.title, a.alias, a.note, a.published, a.access, a.checked_out, a.checked_out_time, a.created_user_id, a.path, a.parent_id, a.level, a.lft, a.rgt, a.language,l.title AS language_title,uc.name AS editor,ag.title AS access_level,ua.name AS author_name,count(m.aid) AS articles_count FROM j17_categories AS a LEFT JOIN `j17_languages` AS l ON l.lang_code = a.language LEFT JOIN j17_users AS uc ON uc.id=a.checked_out LEFT JOIN j17_viewlevels AS ag ON ag.id = a.access LEFT JOIN j17_users AS ua ON ua.id = a.created_user_id LEFT JOIN `j17_multicategories` AS m ON m.catid = a.id WHERE a.extension = 'com_content' AND (a.published IN (0, 1)) GROUP BY a.id ORDER BY a.lft asc Unknown column 'm.aid' in 'field list' SQL=SELECT a.id, a.title, a.alias, a.note, a.published, a.access, a.checked_out, a.checked_out_time, a.created_user_id, a.path, a.parent_id, a.level, a.lft, a.rgt, a.language,l.title AS language_title,uc.name AS editor,ag.title AS access_level,ua.name AS author_name,count(m.aid) AS articles_count FROM j17_categories AS a LEFT JOIN `j17_languages` AS l ON l.lang_code = a.language LEFT JOIN j17_users AS uc ON uc.id=a.checked_out LEFT JOIN j17_viewlevels AS ag ON ag.id = a.access LEFT JOIN j17_users AS ua ON ua.id = a.created_user_id LEFT JOIN `j17_multicategories` AS m ON m.catid = a.id WHERE a.extension = 'com_content' AND (a.published IN (0, 1)) GROUP BY a.id ORDER BY a.lft asc LIMIT 0, 100 Unknown column 'm.aid' in 'field list' SQL=SELECT a.id, a.title, a.alias, a.note, a.published, a.access, a.checked_out, a.checked_out_time, a.created_user_id, a.path, a.parent_id, a.level, a.lft, a.rgt, a.language,l.title AS language_title,uc.name AS editor,ag.title AS access_level,ua.name AS author_name,count(m.aid) AS articles_count FROM j17_categories AS a LEFT JOIN `j17_languages` AS l ON l.lang_code = a.language LEFT JOIN j17_users AS uc ON uc.id=a.checked_out LEFT JOIN j17_viewlevels AS ag ON ag.id = a.access LEFT JOIN j17_users AS ua ON ua.id = a.created_user_id LEFT JOIN `j17_multicategories` AS m ON m.catid = a.id WHERE a.extension = 'com_content' AND (a.published IN (0, 1)) GROUP BY a.id ORDER BY a.lft asc
----------------------------------------
چطور این مشکل برطرف میشه؟
 سپاس شده توسط parsa666
۶-۳-۱۳۹۲, ۰۹:۳۰ عصر
ارسال: #17
نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا
حالا اگه بخوایم یک مطلب را در چند مجموعه انتخاب کنیم باید چی کار کرد؟
آیا موقع نمایش در منوها مشکلی پیش نمیاد/؟
۷-۳-۱۳۹۲, ۰۶:۴۸ عصر
ارسال: #18
RE: نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا
(۶-۳-۱۳۹۲ ۰۹:۳۰ عصر)farokh110 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا اگه بخوایم یک مطلب را در چند مجموعه انتخاب کنیم باید چی کار کرد؟
آیا موقع نمایش در منوها مشکلی پیش نمیاد/؟

درود بر شما
لطفا سوال خود را در تایپیک مجزا بپرسید تا سریعتر به نتیجه برسید
از کدام افزونه استفاده کرده اید و مشکل چیست
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
۹-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۱۸ صبح
ارسال: #19
نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا
با سلام به همه پارس جومی های گل
من این کامپوننت رو نصب کردم اما یه مشکلی دارم
وقتی میام یک مطلب رو از طرق این کامپوننت به یه مجموعه دوم نصبت می دم و توسط ماژولی مثل آخرین اخبار مجموعه دوم رو نمایش می دم اما اون مطلب نمایش داده نمیشه

ممنون می شم اگه راهنمایی بکنید
امضاء mohamed92
زکات علم،یاد دادن است و علم همان قدرت است.
۱۴-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۵۷ عصر
ارسال: #20
RE: نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا
برای جوملا 3 چی پیشنهاد میدید؟؟؟
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان