پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
{كاربردي} نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 2.5 (/forum-110.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 2.5 (/forum-114.html)
+----- انجمن: کامپوننت های انگلیسی جوملا 2.5 (/forum-115.html)
+----- موضوع: {كاربردي} نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا (/thread-1613.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا - Reza Ganji - ۷-۵-۱۳۹۰ ۰۴:۴۵ عصر

[تصویر:  1301388254_1_8c79820e16.png] [تصویر:  1297976250_1_e6361fe739.png] [تصویر:  1297987174_1_b4fee2ad38.png] [تصویر:  1297377891_1_52f424042d.png] [تصویر:  1327598478_1_d031a55be6.png]

[تصویر:  1311917817_1_4aa47837f4.png]

آخرین نسخه سازگار با جوملا 2.5 این افزونه به پیوست اضافه شد !

سلام و درود
توسط اين كامپوننت ميتوانيد يك مطلب را در چند مجموعه بدون كپي كردن مطلب نمايش دهيد !
اين كامپوننت داراي دو ورژن رايگان و تجاري مي باشد كه اين نسخه رايگان است !
تفاوت هاي اين ورژن ها را ميتوانيد در سايت سازنده مشاهده كنيد !

خصوصيات كلي به زبان سازنده:
کد:
Multicategories Component main features:

* multilevel category content site structure support;
* multicategory article support (single article can be assigned to several categories);
* deep visual and functional integration with Joomla!1.5;
* standard Joomla! Category association for auto adding articles to associated Multicategories Category;
* default caching system support;
* system SEF support;
* no core patches needed.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخرین ریلیز این افزونه به پیوست اضافه شد.البته نسخه جوملا 2.5 فقط بروزرسانی شده !

RE: نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا 1.5 - majidps - ۶-۷-۱۳۹۰ ۰۹:۴۳ صبح

سلام

لطفا برای جوملا 1.7 هم بزارید. ممنون

RE: نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا 1.5 - Reza Ganji - ۶-۷-۱۳۹۰ ۰۴:۲۴ عصر

این افزونه که شما لینکش رو قرار دادید تجاری است و افزونه معرفی شده در این تاپیک رایگان است و فکر نمیکنم هنوز برای جوملا 1.7 بروزرسانی شده باشد !

RE: نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا 1.5 - reza1078 - ۱۷-۷-۱۳۹۰ ۰۲:۳۰ صبح

این افزونه رو من ترجمه کردم جناب گنجی اگر می خواهید قرار بدم

RE: نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا 1.5 - پیام عمرانی - ۱۷-۷-۱۳۹۰ ۰۷:۳۰ صبح

(۱۷-۷-۱۳۹۰ ۰۲:۳۰ صبح)reza1078 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این افزونه رو من ترجمه کردم جناب گنجی اگر می خواهید قرار بدم

شما ابتدا برای تست برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی با نام شما در سایت قرار بگیرد

RE: نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا 1.5 - jalalkor - ۱۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۰۷ عصر

سلام ببخشید من این رو در جوملا 1.5.24 می خواستم نصب کنم خطا داد و میگه نمیشه فایل رو کپی کرد میشه راهنمایی کنید در انجمن جومینا هم چیزی در ان رابطه پیدا نکردم میشه همینجا راهنمایی کنید تا دنبالش نچرخم

RE: نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا 1.5 - صدرا حسابی - ۱۸-۱۰-۱۳۹۰ ۰۷:۱۷ عصر

منم تست کردم روی 1.5.25 گفت نمی تونه فایل هارو کپی کنه ولی نصفه نیمه نصب شد انگار و به بخش کامپوننت ها اضافه شد،
.
.
الان تست کردم ولی درست کار می کنه!

RE: نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا 1.5 - jalalkor - ۱۹-۱۰-۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ صبح

آخه واسه من نصفه نیمه نصب شد ولی درست هم کار نمیکنه دکمه پایین که در ایجاد مطلب جدید میاد روش کلیک میکنم خطا میده چکار کنم؟

RE: نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا 1.5 - jalalkor - ۱۵-۱۲-۱۳۹۰ ۰۹:۰۹ صبح

آخر کسی کمک نمیکنه این کامپوننت آیا در نسخه 1.5.25 کار میکنه یا نه؟

RE: نمايش يك مطلب در چند مجموعه با Multicategories سازگار با جوملا 1.5 - jalalkor - ۱۶-۱۲-۱۳۹۰ ۰۳:۰۵ صبح

کسی نیست راهنمایی کنه؟