زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۲:۰۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه كامپوننت مديريت پيشرفته كاربران و ثبت نام (Ambra User MAnager) - پارسي
۲-۵-۱۳۹۰, ۰۸:۰۴ عصر
ارسال: #1
كامپوننت مديريت پيشرفته كاربران و ثبت نام (Ambra User MAnager) - پارسي
سلام
كامپوننتي كه معرفي مي كنم خيلي وقت قبل ترجمه شده. ترجمه اوليه توسط دوست عزيزمون پارساي عزيز (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) انجام شد. بعد من ترجمه رو كامل كردم (چون علاوه بر فايل هاي زبان، بايد عبارات قابل ترجمه تو فايل هاي php پيدا و ترجمه مي شد، كار ترجمه خيلي زمان برد). اما بعد از اتمام كار ترجمه متوجه شدم كه متاسفانه كامپوننت در برخي قسمت ها به درستي كار نمي كنه، بنابراين از انتشار اون خودداري كردم تا مشكلاتش برطرف بشه. بعد از برطرف شدن مشكلات (با كمك بروبچه هاي انجمن جومينا)، كامپوننت رو براي بهينه سازي نهايي و انتشار به جناب تهراني مدير تيم جومينا دادم ....

و امروز اين كامپوننت فوق العاده تو سايت جومينا براي عموم منتشر شده. توضيحات جناب تهراني تو جومينا:

نقل قول: افزونه توسعه دهنده و يا اضافه كننده فيلد به قسمت ثبت نام جوملا افزونه اي است كه بسياري از كاربران و توسعه دهندگان جوملا براي انتشار آن لحظه شماري مينموده اند. به كمك اين افزونه قادر خواهيد بود تا به قسمت ثبت نام جوملاي خود فيلد اضافه نماييد.
اين افزونه كه در نوع خود بي نظير ميباشد توسط يكي از اعضاي جومينا به نام آقاي مهندس مجتبي پردل و كاربر محترم ديگري به نام پارسا شريفيان به فارسي ترجمه شده است. كارهاي نهايي از جمله تطابق ديتا بيس و همچنين بهينه سازي css نيز توسط خود من انجام شده است.
همانطور كه عنوان شد اين افزونه اين توانايي را براي شما بوجود مياورد كه به قسمت ثبت نام جوملا فيلد هاي جديد را بدون هيچ گونه محدوديتي اضافه نماييد . برخي از امكانات اين افزونه عبارتند از :
- امكان بارگذاري آواتار
- امكان فيلد هاي انتخابي قسمت ثبت نام
-امكان درج لينك ها و آدرس صفحات شبكه هاي اجتماعي كاربر در صفحه ثبت نام
- امكان ايجاد انواع پروفایل كاربران
و ده ها امكان ديگر كه اين افزونه را منحصر به فرد نموده است
اين افزونه مدتها است كه فارسي شده و آماده انتشار ميباشد اما دليل انتشار دير هنگام اين افزونه اين بود كه ميخواستم براي آن يك راهنماي كامل بنويسم كه متاسفانه هر چه كردم كمبود زمان ياريم نداد و نشد . اما به صورت خلاصه براي استفاده از افزونه تنها كافي است وارد قسمت فيلد هاي سفارشي شده و يك فيلد جديد بسازيد. آنگاه به قسمت مجموعه وارد و يك مجموعه بسازيد وقتي ذخيره نموديد و به صفحه انتخاب مجموعه برگشتيد در همان خطي كه نام مجموعه نوشته شده است ميتوانيد انتخاب فيلد را كليك كرده از بين فيلد هاي موجود آن فيلدي كه تمايل داريد تا در اين مجموعه قرار بگيرد را انتخاب نماييد . همين كار را براي پروفایل هم ميتوانيد انجام دهيد و مجموعه مورد نظر را انتخاب نماييد .

دركل افزونه فوق العاده پيشرفته ايه و با ماژول ها و پلاگين هايي كه داره ميشه سيستم پروفايل دهي كاملي براي كاربران ايجاد كرد

دانلود نسخه اصلي كامپوننت:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمونه فرم ثبت نام:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فايل به پيوست نيز اضافه شد

فایل‌(های) پیوست شده
ambra.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2588
اندازه 960.51 کیلوبایت

امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، mking ، مرتضی محمدجانی ، سجاد ابراهیمی ، وحید سیدی ، Pourdaryaei ، I.from_iran ، farjadp ، سید منصور فیروزه ، bety ، yadegar ، hamidcia ، p30note ، mal2moh ، rima73 ، امیررضا مرتضوی ، onyx ، majid33 ، shafiee ، mahdi71 ، محمدرضا بهارلو ، saeidfar ، saso ، majhool_yf ، dotnetmaster ، farzad ، mortaza_max ، پی اچ پی ، shahnaz ، rezaetemadi
۲-۵-۱۳۹۰, ۰۸:۲۱ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۵-۱۳۹۳ ۰۶:۳۹ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #2
RE: كامپوننت مديريت پيشرفته كاربران و ثبت نام (Ambra User MAnager) - پارسي
از شما تشكر ميكنيم و اميدوارم با اين افزونه ديگر مشكل فيلد ثبت نام كاربران جوملاي ايراني حل بشود !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Mojtaba Pordel ، شاهین سمیع عادل ، مرتضی محمدجانی ، mking ، mal2moh ، امیررضا مرتضوی
۲-۵-۱۳۹۰, ۰۸:۵۳ عصر
ارسال: #3
ممنون دوست عزیز جناب اقای پردل کار واقعا عالی بود
امضاء سجاد ابراهیمی

سپاس شده توسط Reza Ganji ، Mojtaba Pordel ، شاهین سمیع عادل ، مرتضی محمدجانی ، وحید سیدی ، mal2moh ، شماره مجازی
۱۲-۵-۱۳۹۰, ۱۱:۱۵ عصر
ارسال: #4
سلام
برای من یک مشکلی پیش اومده اونم اینه که وقتی بر روی فیلدهای سفارشی کلیک میکنم و اطلاعات را وارد میکنم سپس بر روی ذخیره کلیک میکنم صفحه ذخیره نمیشود و به طور اتوماتیک از جوملا خارج میشود و باید دوباره به قسمت مدیریت لاگین کنم؟
امضاء وحید سیدی
طراحی وب سایت های پویا با مناسبت ترین قیمت و بالاترین کیفت

۱۸-۵-۱۳۹۰, ۱۱:۰۷ صبح
ارسال: #5
سلام ... چطوري ميتونم از اين فيلدهايي كه ميسازم استفاده كنم؟

يعني من الان مثلا چندتا فيلد سفارشي ساختم ولي نميدونم كجا نمايش ميده و چطوري ميتونم اين فيلدها رو توي فرم ثبت نام داشته باشم؟

آيا بايد توي قسمت ديگه اي به جز فرم ثبت نامي كه الان رو سايت هست، نمايششون بدم؟ (اگه بله، چطوري؟!)
اگه نه پس كجا و چطوري نمايش پيدا ميكنه اين فيلدها :(

و يه چيز ديگه اين كه ... كسي اگه ثبت نام كنه توسط اين كامپوننت آيا مثل ثبت نام عادي هست و توي مديريت كاربران نشونشون ميده يا نه قسمت جدايي رو به كاربرايي كه از اين طريق ثبت نام كردن درنظر ميگيره؟ (اگه بله، كجا؟)

(در ضمن من از ماژول S5-Register و S5-Box واسه نمايش فرم ثبت نام استفاده ميكنم)

ممنون ميشم راهنماييم كنين كه چطوري ميتونم يه چندتا فيلد به فرم ثبت نام اضافه كنم :(
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط شماره مجازی
۳۰-۵-۱۳۹۰, ۰۱:۴۵ صبح
ارسال: #6
(۱۲-۵-۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ عصر)وحید سیدی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
برای من یک مشکلی پیش اومده اونم اینه که وقتی بر روی فیلدهای سفارشی کلیک میکنم و اطلاعات را وارد میکنم سپس بر روی ذخیره کلیک میکنم صفحه ذخیره نمیشود و به طور اتوماتیک از جوملا خارج میشود و باید دوباره به قسمت مدیریت لاگین کنم؟

منم دقیقا همین سوال رو دارم. میشه یکی راهنمایی کنه؟!
۳۰-۵-۱۳۹۰, ۰۴:۳۹ صبح
ارسال: #7
شما باید اول فیلدها را انگلیسی وارد کنید سپس اون فیلدها رو به فارسی تغییر بدید
و از مرورگر اپرا استفاده کنید
امضاء saso
من از سایت پارس جوم بیش از اندازه رضایت دارم تشکر از همگی بچه های انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، مرتضی محمدجانی ، bety
۳۰-۵-۱۳۹۰, ۰۵:۳۰ عصر
ارسال: #8
یعنی اگه این کامپوننت تو مرورگرای دیگه به مشکل می خوره؟؟؟ اینجوری باشه که اصلا خوب نیست!
۳۰-۵-۱۳۹۰, ۰۶:۰۴ عصر
ارسال: #9
گفتم که مرورگر اوپرا به خاطر جاوا اسکریپت شاید مرورگرتون جاواش درست کار نمی کنه در ضمن کامپوننت را دوباره نصب کن و فیلدها را فارسی انتخاب نکن چون تو دیتا بیس ذخیره نمیشه بعد از ذخیره باید فارسیشون کرد. برای من هم این مشکل پیش اومد ولی درست شد. یک مسئله هم شاید مربوط به پرمیشن سایتتون باشه کامپوننت و پلاگینهات باید 777 باشه و...
امضاء saso
من از سایت پارس جوم بیش از اندازه رضایت دارم تشکر از همگی بچه های انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، bety
۱-۶-۱۳۹۰, ۰۹:۰۶ عصر
ارسال: #10
2 سوال:
1. اگه بخوام قسمت آپلود پروفایل یا پروفایل در جوامع مجازی رو حذف کنم، چی کار باید کنم؟
2. چه طور می تونم فونت فیلدها رو تغییر بدم؟
یه مشکل:
1. مثل این که این کامپوننت خودش یه سری فیلدهای پیش فرض داره که تو همه پروفایل هاش هست و فیلدهایی که من اضافه می کتم میره زیر فیلدهای خودش! فیلدهای پیش فرض رو هم تو لیست فیلدها نشون نمیده تا بشه حذفشون کرد...! کسی میدونه برای حذف اونا باید چیکار کرد؟ اینم دمو: maadmath.com
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان