زمان کنونی: ۲۲-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۵۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با فارسی قالب رایگان رمضان خلیلان با دو افزونه
۲۰-۴-۱۳۹۳, ۱۲:۳۸ صبح
ارسال: #1
Wink مشکل با فارسی قالب رایگان رمضان خلیلان با دو افزونه
سلام وقت همه دوستان بخیر
طاعات و عبادات همگی مورد قبول حضرت حق.

دوستان عذر می خوام سوالی داشتم. من قالب رایگان خلیلان رو روی جوملا 2.5 نصب دارم.
این قالب با موتور اف تی ام خود خلیلان کار می کنه و فارسیه.
2تا مشکل دارم.
یکی می خواستم عرض این قالب رو کمی افزایش بدم چون داشبورد ار اس فرمی که اینجا گذاشتن رو روش زدم میزنه بیرون.میخواستم بدونم چطور این کار رو بکنم.
دوم اینکه با این که این قالب فارسیه اما وقتی کامپونت فارسی EasyDiscuss‌رو روش نصب کردم و رو این قالب اجرا میکنم ایزی دیسکاس رو چپ به راست نشون میده این درحالیه که افزونه ایزی خودش با قالب های فارسی راست چین میشه. مثلا با قالب پیش فرض خود جوملا فارسی میشه. میخواستم بدونم باید کاری روی قالب یا تنظیماته جوملا انجام بدم که این قالب فارسی بشه. قالب رو براتون آپلود میکنم در کنارش تصاویر مشکلاتم رو هم میزارم.دوستان لطفا کمک کنید که اگر حل بشه سایت پرمحتوای دینی رو میخوام راه بندازم.ممنونم.

مشکل دیگه در ارور مربوط به ارسال تیکت ار اس فرمه که در تصویر مشخصه می خواستم بدونم برای چیه.ممنونم.

فایل‌(های) پیوست شده
Soal.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 0
اندازه 1.22 مگابایت

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۰-۴-۱۳۹۳, ۱۱:۰۶ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل با فارسی قالب رایگان رمضان خلیلان با دو افزونه
تصاویر مشکلات :

۲۰-۴-۱۳۹۳, ۰۶:۴۸ عصر
ارسال: #3
درود
شما بهتره عرض قسمتی که فرم نمایش داده میشه رو کم کنید بجای تغییر در قالب چون این خیلی راحت تره تا اینکه بیس قالب رو دستکاری کنید.

برای EasyDiscuss‌ هم باید ببینید چرا سی اس اس ها خونده نمیشه ممکنه نسخه ای که شما دارید راست چین نیست .در قالب های پیش فرض جوملا دوتا فایل سی اس اس به نام joomla.css و system.css هستند که تنظیمات عمومی و پایه ای رو روی قالب ها اجرا میکنند و ممکنه در قالب خلیلان این دو ایمپورت نشده باشند.

در مورد ارورها هم باید عرض کنم در لوکال این موراد زیاد پیش میاد و باید در هاست تست کنید و برای رفع مشکل هم باید آدرس سایت رو قرار دهید.
توصیه میکنم از قالب های جدید و از جوملا 3.0 به بالا استفاده کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۱-۴-۱۳۹۳, ۱۱:۰۲ عصر
ارسال: #4

عمده مشکل من با این راست چین نشدنشه. با قالب هایی که فریم ورک هلیکس هم استفاده میکنن راست چین نمیشه.فارسی میشه اما راست چین نمیشه. ببینید در تصویر.
لطفا دقیق تر پاسخ بدین چکار کنمش. ممنون میشم.اگر کسی روشش رو بگه حاضرم هزینه هم بدم در قبالش. ممنونم.
۲۲-۴-۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ صبح
ارسال: #5
ادرس دمو رو لطف کنید
مگه میشه راست چین نشه !!!!!
امضاء alim123
طراحی قالب جوملا -طراحی کامپوننت و ماژول
طراحی سایت - گرافیک
تماس :09156611674 ایدی :amasroor2003
۲۲-۴-۱۳۹۳, ۱۲:۱۹ صبح
ارسال: #6
من روی لوکال کار میکنم فعلا تا کامل کنم امکاناتو بعد اپ کنم. با قالب اصلی جوملا راست چینه اما با فریم وروک هلیکس یا تم های دیگه راست چین نیست و مثه عکسی که زدمه میخواهید لینک افزونه و قالب رو بدم خدمتون.افزونه هم مدیریتش هم کاملا فارسیه و زبان فارسی هم داره.
۲۲-۴-۱۳۹۳, ۰۳:۳۸ صبح
ارسال: #7
بارها تذکر داده شده در لوکال هییچ کاری نمیشه انجام داد

شما انتقال بدید به هاست بعد لینک قرار بدید تا بشه مشکل رو برطرف کرد

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۳-۴-۱۳۹۳, ۰۲:۲۵ صبح
ارسال: #8
لینک دمو:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۳-۴-۱۳۹۳, ۰۲:۳۵ صبح
ارسال: #9
دوست گلم من الان فایل style مربوط به افزونه شما رو نگاه میکنم اصلا راستچین نشده!!!
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۳-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۴۰ صبح
ارسال: #10
سلام دوست خوبم.از توجهتون سپاس گذارم.خوب راستش این دقیقا مشکل بنده است.این افزونه اتو ار تی اله. اما فقط با قالبذپیش فرض جوملا راست چینه اما با سایر قالب ها درست راست چین نمیشه.مشکل رو یکی از دوستان در نوع کد استفاده شده برای ار تی ال بودن عنوان کردند و فرمودند باید تغییر کوچکیذبکند و استاندارد نیست.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان