زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۲:۲۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماژول آخرین اخبار متحرک از سایت plustemplate
۲۹-۹-۱۳۸۹, ۰۷:۳۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۹-۱۳۸۹ ۰۷:۳۵ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink ماژول آخرین اخبار متحرک از سایت plustemplate
[تصویر:  1292833842_1_8373dc5ce8.png]

سلام و درود
در این پست هم ماژول اسکرول آخرین اخبار را از سایت پلاس تمپلت معرفی میکنم
این ماژول بر مبنای نمایش متحرک ( اسکرولی - اسلایدی - رفت و برگشتی ) طراحی شده است . این ماژول همانند ماژول پیشفرض اخرین اخبار ( mod_latestnews ) پیشفرض جوملا داده ها را کسب می کند به این صورت که اخرین مطالب موجود در بخش یا مجموعه ای را که شما توسط معرفی ایدی بخش یا مجموعه به ان را بدست اورده و به صورت دلخواه به نمایش می گذارد .

[تصویر:  1292833996_1_bbf1b6973f.png]

جهت توضیحات کامل به سایت سازنده مراجعه کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فایل‌(های) پیوست شده
mod_latestnews_scroller_v1.0.7[plustemplate.com].zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 664
اندازه 12.63 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، arashnia ، stepup360 ، MARKO ، Zhyar ، btheme ، parniyan
۱۷-۹-۱۳۹۱, ۰۴:۱۸ صبح
ارسال: #2
RE: ماژول آخرین اخبار متحرک از سایت plustemplate
عزیزم این ماژول واسه جوملا 2.5 کار نمی کنه!!!

نسخه ی جوملا 2.5 رو ندارید؟!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۷-۹-۱۳۹۱, ۰۵:۵۴ صبح
ارسال: #3
سلام، این ماژول برای جوملا 2.5 به روز رسانی نشده، می تونید از این ماژول استفاده کنید که امکانات بیشتری هم در اختیارتون قرار می ده:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۷-۹-۱۳۹۱, ۰۸:۲۷ عصر
ارسال: #4
سلام. ممنونم. ولی این به کارم نمیاد. من یه ماژول میخام که تیتر (فقط تیتر) آخرین اخبار یه دسته ی خاص رو بصورت اسکرول عمودی نشون بده!

یعنی در نظر بگیرید؛ همون ماژول آخرین اخبار جوملا که تیتر آخرین اخبار از یک دسته خاص که قابل انتخاب هست رو، نشون میده، حالا میخام این ماژول بصورت اسکرول باشه!

میشه بگید از چه ماژولی استفاده کنم؟
۱۷-۹-۱۳۹۱, ۰۸:۲۹ عصر
ارسال: #5
در انجمن قبلا اینگونه ماژول ها معرفی شده و وقت بزارید و جستجو کنید.در انجمن ماژول های جوملا 2.5 و جوملا 3.0
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۴-۱۰-۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ صبح
ارسال: #6
(۱۷-۹-۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ صبح)صدرا حسابی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، این ماژول برای جوملا 2.5 به روز رسانی نشده، می تونید از این ماژول استفاده کنید که امکانات بیشتری هم در اختیارتون قرار می ده:

سلام.آقای حسابی سایت دموی فارسی که برای این ماژول گذاشتید از یک منوی جانبی باز شونده استفاده کرده ، میدونید این کدوم ماژول منو هست؟من شدیدا به همچین ماژولی نیاز دارم!!
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان