پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ماژول آخرین اخبار متحرک از سایت plustemplate
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  1292833842_1_8373dc5ce8.png]

سلام و درود
در این پست هم ماژول اسکرول آخرین اخبار را از سایت پلاس تمپلت معرفی میکنم
این ماژول بر مبنای نمایش متحرک ( اسکرولی - اسلایدی - رفت و برگشتی ) طراحی شده است . این ماژول همانند ماژول پیشفرض اخرین اخبار ( mod_latestnews ) پیشفرض جوملا داده ها را کسب می کند به این صورت که اخرین مطالب موجود در بخش یا مجموعه ای را که شما توسط معرفی ایدی بخش یا مجموعه به ان را بدست اورده و به صورت دلخواه به نمایش می گذارد .

[تصویر:  1292833996_1_bbf1b6973f.png]

جهت توضیحات کامل به سایت سازنده مراجعه کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیزم این ماژول واسه جوملا 2.5 کار نمی کنه!!!

نسخه ی جوملا 2.5 رو ندارید؟!
سلام، این ماژول برای جوملا 2.5 به روز رسانی نشده، می تونید از این ماژول استفاده کنید که امکانات بیشتری هم در اختیارتون قرار می ده:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. ممنونم. ولی این به کارم نمیاد. من یه ماژول میخام که تیتر (فقط تیتر) آخرین اخبار یه دسته ی خاص رو بصورت اسکرول عمودی نشون بده!

یعنی در نظر بگیرید؛ همون ماژول آخرین اخبار جوملا که تیتر آخرین اخبار از یک دسته خاص که قابل انتخاب هست رو، نشون میده، حالا میخام این ماژول بصورت اسکرول باشه!

میشه بگید از چه ماژولی استفاده کنم؟
در انجمن قبلا اینگونه ماژول ها معرفی شده و وقت بزارید و جستجو کنید.در انجمن ماژول های جوملا 2.5 و جوملا 3.0
(۱۷-۹-۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ صبح)صدرا حسابی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، این ماژول برای جوملا 2.5 به روز رسانی نشده، می تونید از این ماژول استفاده کنید که امکانات بیشتری هم در اختیارتون قرار می ده:

سلام.آقای حسابی سایت دموی فارسی که برای این ماژول گذاشتید از یک منوی جانبی باز شونده استفاده کرده ، میدونید این کدوم ماژول منو هست؟من شدیدا به همچین ماژولی نیاز دارم!!
لینک مرجع