زمان کنونی: ۲۴-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۱۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست پلاگین بانکی پی لاین برای آر اس فرم
۲۶-۲-۱۳۹۳, ۰۷:۱۹ صبح
ارسال: #1
درخواست پلاگین بانکی پی لاین برای آر اس فرم
درود
خدمت دوستان
اگر دوستان پلاگین بانکی برای پی لاین برای افزونه آر اس فرم دارند لطفا به اشتراک بگزارند چون در سایت خود پی لاین هست ولی متاسفانه برای نسخه قدیمی این افزونه هست و روی نسخه های جدید نصب نمی شه و دارای مشکلات زیادی هم هست
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۶-۲-۱۳۹۳, ۰۳:۵۵ عصر
ارسال: #2
RE: درخواست پلاگین بانکی پی لاین برای آر اس فرم
سلام
مطمئن هستین که درست رفتین؟!
من همین افزونه رو از خود سایت payline دانلود و نصب کردم و به درستی کار داد.
موفق و شاد و سپاهانی باشید
Rose

فایل‌(های) پیوست شده
payline-joomla-rsform2.5.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 27
اندازه 12.94 کیلوبایت

امضاء am_71
...:::ما سپاهانیم و حالا حالا قهرمانیم:::...

Drink
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۶-۲-۱۳۹۳, ۰۳:۵۹ عصر
ارسال: #3
درود بله دوست گرامی

فرم ساز بنده RSForm! Pro 1.4.0 Rev 48 هست

یا افزونه مشکل داره یا من بلد نیستم یک پلاگین نصب کنم

ارور بعد از نصب ( حتی افزونه ای که پیوست کردید )
JInstaller: :نصب: ایراد SQL تابع دیتابیس با ارور 1054 مواجه شد
Unknown column 'ConfigId' in 'field list' SQL=INSERT IGNORE INTO `t7ezm_rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'payline.merchent', '');
SQL =
INSERT IGNORE INTO `#__rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'payline.merchent', '');
نصب کامپوننت: ایراد در فایل SQL تابع دیتابیس با ارور 1054 مواجه شد
Unknown column 'ConfigId' in 'field list' SQL=INSERT IGNORE INTO `t7ezm_rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'payline.merchent', '');
SQL =
INSERT IGNORE INTO `#__rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'payline.merchent', '');
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲۶-۲-۱۳۹۳, ۰۴:۱۸ عصر
ارسال: #4
لطفاً این یکی رو تست کنید

فایل‌(های) پیوست شده
pkg_rsformpropaymentplugins.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 65
اندازه 76.82 کیلوبایت

امضاء am_71
...:::ما سپاهانیم و حالا حالا قهرمانیم:::...

Drink
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط shahryar warez
۲۶-۲-۱۳۹۳, ۰۴:۴۴ عصر
ارسال: #5
درود بر شما
نصب شد تنظیماتش نیز انجام شد در قسمت آموزش آر اس فرم هم در مورد نوشته نیست ( تو انجمن )

تنظیمات و ای پی آی نیز قرار گرفت

تو فرم نیز قرار گرفت درگاه بعد از تایید می ره برای پرداخت صفحه 404 می یاد و این ارور می ده
Bad karma: we can't find that page!
You asked for http://www.joomla-shop.info/form/, but despite our computers looking very hard, we could not find it. What happened ?
the link you clicked to arrive here has a typo in itor somehow we removed that page, or gave it another nameor, quite unlikely for sure, maybe you typed it yourself and there was a little mistake ?
It's not the end of everything though : you may be interested in the following pages on our site:

اگر موردی هست که باید فعال شود لطفا راهنمایی فرمایید

تشکر درست شد

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء shahryar warez
)

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان