زمان کنونی: ۱۳-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۰۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک درباره حذف کپی رایت کامپومننت تیکت
۳-۴-۱۳۹۰, ۰۶:۴۸ عصر
ارسال: #1
کمک درباره حذف کپی رایت کامپومننت تیکت
کسی میدونه چه جوری میشه کپی رایت رو از زیر فرم برداشت بدون اینکه در کامپوننت مشکلی پیش نیاد
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۴-۱۳۹۰, ۰۷:۲۶ عصر
ارسال: #2
RE: کمک درباره حذف کپی رایت کامپومننت تیکت
سلام
تو كامپوننت هاي مختلف متفاوته. تو بعضيا يه متن ساده است كه راحت پيدا ميشه حذف ميشه. اما تو بعضي ديگه به اين راحتي نيست.
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۳-۴-۱۳۹۰, ۱۰:۰۶ عصر
ارسال: #3
خوب این کپی رایتا معمولا تو چه فایلی میزاران و اول کدش با چی شروع میشه ؟
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
۳-۴-۱۳۹۰, ۱۰:۳۰ عصر
ارسال: #4
دوست من شما به جواب آقای پردل دقت کردید ؟

(۳-۴-۱۳۹۰ ۰۷:۲۶ عصر)Mojtaba Pordel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
تو كامپوننت هاي مختلف متفاوته. تو بعضيا يه متن ساده است كه راحت پيدا ميشه حذف ميشه. اما تو بعضي ديگه به اين راحتي نيست.

هیچ قاعده و قانون یکسانی برای همه وجود نداره . بعضی وقت ها عین کلمه وجوددارد و بعضی افزونه ها باید کل آن را زیر و رو کنی و پیداش نمی کنی چون با عباراتی کد شده که هیچ ربطی نداره ! و اصلاً ممکنه پیدا نشه !

شما فایل نصب نشده افزونه را روی هارد اکسترکت کن و با سرچ ویندوز محتوای فایلها را سرچ کند و ببین عین آن عبارت موجود است .
اگر پیدا نشد و عبارت کپی رایت دو یا سه کلمه ای بود تنها یک کلمه آن را جستجو کن ( بدون کلمه هایی که Space خورده ) اگر پیدا شد که هیچ
و اگر نه باید خط به خط فایلهای افزونه را یکی یکی بخونی . ( شاید هم پیداش نکنی ! )
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، Mojtaba Pordel
۴-۴-۱۳۹۰, ۰۶:۱۰ صبح
ارسال: #5
سلام ،
لینک این کامپیونت رو بدین به من
تا کپی رایت رو حذف کنم .
امضاء mahdi fathi
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji
۴-۴-۱۳۹۰, ۰۷:۰۱ صبح
ارسال: #6
مشكل اصلي اينه كه ايشون كامپوننت رو معرفي نكردند ؟!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۴-۴-۱۳۹۰, ۰۷:۱۴ صبح
ارسال: #7
جناب گنجي
فكر مي كنم منظورشون همون كامپوننت تيكت هست كه براش دو تا تاپيك ديگه هم زدن و ميخواستن كه كد امنيتي و كپي رايتش رو حذف كنن.
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji
۴-۴-۱۳۹۰, ۰۵:۵۰ عصر
ارسال: #8
سلام دوستان یه مشکلی پیش اومد نتونستم بیام نت شرمنده
خوب همونی که دوست عزیز گفتن اسم کامپوننت تیکت موضوع تاپیک هم همین بوده
این لینک دانلودش

البته باید ثبت نام کرد
شرمنده تونستم حتما یه جا دیگه آپ می کنم تا دوستان استفاده کنن
به نظر من از همه این تیکت هایی که هست بهتر و جواب میده البته توی این سرچ هایی که تو این 2 3 روزی کردم
تنها مشکلش تو کد امنیتی (ضد اسپم) و کپی رایتش
کد امنیتی رو میتونی غیر فعال کنی و از اون طرف میتونی فقط برای اعضا نمایش بدی
ولی کپی رایت مونده اشکالات کوچیک دیگه ای هم داره البته مشکل که نه باید یه خورده تو گرافیکش کار کرد
اگه بشه او قسمتی که باید ایمیل به مشتری بفرسته رو ویرایش کرد با قیافه بهتر با آرم شرکت خیلی خوب میشه
باز هم از اینکه دیر جواب دادم نتیجه کارو نگفتم معذرت میخوام

همین طور که قولشو دادم براتون آپ کردم

خوب آقا شاهین و دیگر دوستان من تونستم کپی رایت و پیدا کنم اگه پاکش کنم مشکلی برای کارایی کامپوننت پیش نمیاد
کد و آپ میکنم براتون یه نگاه بندازید.
اینم لینک کد :http://parsrayaneh123.persiangig.com/other/rstickets.php
فکر کنم کد پایین باشه که باید ویرایش کرد
RSTickets! by <a href="دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
" title="Quality Joomla! Components" target="_blank">RSJoomla!</a>

میتونم به اضافه کردن کد فونت نوشتها رو کوچیک کنم و به رنگ زمینه تا نمشخص نشه از دوست راه دیگه ای سراغ ندارن
امضاء مرتضی محمدجانی
۵-۴-۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ عصر
ارسال: #9
با درودبنده در سایت هایی که از این کامپوننت استفاده کردم یک ترفند کوچک استفاده کردماول این صفحرو ببینید : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب من از یک تگ بسیار معروف اچ تی ام ال استفاده کردم : &nbsp
صد درصد دوستان با این تگ آشنا هستند.
این تگ کد اسکی اسپیس هستش
قبل از اینکه تگ <a> رو باز کنم اول هف تا ده تا اسپیس میندازم که لینک به سمت راست هدایت بشه و از وسط صفحه بره کنار که سوتی نباشیه (ببخشید اینقدر کوچه خیابونی میگم)
بعد خود متنی که قراره لینک بشه را با یدونه اسپیس نشون میدممثلاً برای شما اینجوری میشه :
&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp <a href="http://www.rsjoomla.com" title="Quality Joomla! Components" target="_blank">&nbsp</a>
موفق باشید
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، ecomp.ir ، مرتضی محمدجانی
۶-۴-۱۳۹۰, ۰۸:۱۰ عصر
ارسال: #10
جناب پارس رايانه فكر ميكنم شما تا كنون متوجه نحوه فعاليت در انجمن ها شده باشيد.
لطف كنيد سوال جديد را در تاپيك جديد مطرح كنيد تا در صورت به نتيجه رسيدن به عنوان مرجع ديگر كاربران هم قرار گيرد و از سردرگمي كاربران هم جلوگيري ميشود!
ممنون از همكاري شما!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان