زمان کنونی: ۱۴-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۰۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این ارور چی میگه؟؟
۲۸-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۵۷ صبح
ارسال: #1
این ارور چی میگه؟؟
سلام
من قبلا پلاگین mp3prowser رو نصب کردم وباهاش هم کار کردم روی همین قالب ولی الان هر کاری میکنم نصب میشه ولی این ارور رو میده

Warning: opendir(/home/shahid/public_html/ ) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/shahid/public_html/plugins/content/mp3browser.php on line 120

Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/shahid/public_html/plugins/content/mp3browser.php on line 256
دوستانی که آشنایی دارند اگه راهنمایی کنند ممنون میشم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء crystali
امام صادق(ع)

مَن أحَبَّ أَن یَعلَمَ أقبَلت صَلاتُه أَم لَم تَقَبَّل فَلیُنظُر هَل مَنَعتَه صَلاتُه عَنِ الفَحشاءِ و المُنکَر فَبِقدرِ ما منَعتَه قُبِلَت مِنه

هرکس دوست دارد بداند نمازش قبول شده یا نه، ببیند که آیا نمازش او را از گناه و زشتی باز داشته یا نه؟ پس به هر قدر که نمازش او را از گناه باز داشته به همان اندازه نمازش قبول شده است.

بحار الانوار، ج82 ص 198

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۸-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۵۲ عصر
ارسال: #2
RE: این ارور چی میگه؟؟
درود بر شما
آیا از پلاگین و یا افزونه پلییر صوتی استفاده می کنید؟ احتمالا درست تنظیم نشده

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۸-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۰۸ عصر
ارسال: #3
نه دیگه از چیزی دیگه ای استفاده نمیکنم.همین تنهاست که اینم این ارور رو میده
امضاء crystali
امام صادق(ع)

مَن أحَبَّ أَن یَعلَمَ أقبَلت صَلاتُه أَم لَم تَقَبَّل فَلیُنظُر هَل مَنَعتَه صَلاتُه عَنِ الفَحشاءِ و المُنکَر فَبِقدرِ ما منَعتَه قُبِلَت مِنه

هرکس دوست دارد بداند نمازش قبول شده یا نه، ببیند که آیا نمازش او را از گناه و زشتی باز داشته یا نه؟ پس به هر قدر که نمازش او را از گناه باز داشته به همان اندازه نمازش قبول شده است.

بحار الانوار، ج82 ص 198

۲۹-۶-۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ صبح
ارسال: #4
به این تاپیک مراجعه کنید
امضاء sasanu

سپاس شده توسط boost
۲۹-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ صبح
ارسال: #5
دوستان من تونستم مشکل رو برطرف کنم
حالا مراحلش رو میزارم اگه احیانا کسانی هم به مشکل خوردن بتونن برطرفش کنن
.
گاهی اوقات موقع ایمپورت دیتا بیس ورژن جوملا ها با هم یکی نیست و ارور به وجود می آید . بهترین راه پاک کردن پلاگین و نصب مجدد آن و چک کردن دایرکتوری است

متاسفانه در جوملا از این نوع ارورها بسیار وجود دارد در صورتیکه خللی در کارکرد افزونه نیست و فقط مشکل نمایش ارور است ساده ترین راه این است :
در هر فایل PHP که مشکلی دارید کد زیر را با استفاده از از یک ادیتور اضافه کنید

کد :
error_reporting(0);
متاسفانه شکل دستور در پست به هم ریخته است بعد از صفر علامت پرانتز بسته قرار گیرد سپس ; قرار داده شود
اما بهتر است ابتدا به فایل
libraries\joomla\utilities\utilities.php
مراجعه نموده و کد را اضافه نمایید با اضافه کرن این کد شما به فایل میگویید ارور ها را نمایش ندهد ناگفته نماند معمولا ارورها مشکلی ایجاد نمی نمایند در صورتکه مشکل برطرف نشد کد را به فایلی که آدرس نشان میدهد اضافه نمایید
امضاء crystali
امام صادق(ع)

بحار الانوار، ج82 ص 198

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان